18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Mój kraj taki piękny
Gherkins • 2014-03-10, 21:38
muslimy w Polsce chyba zaczynają czuć się urażone naszym brakiem tolerancji

Cytat:

W związku z działalnością" Nie dla Islamizacji Europy" na skrzynkę coraz częściej zaczyna przychodzić taka oto korespondencja.

W otchłani dokumentów udało mi się znaleźć tylko trzy koperty, było ich o kilka więcej, ale zawieruszyły się. Ważna jest jednak ich zawartość.

Przesyłam serdeczne i ciepłe pozdrowienia Prokuratorom z Kielc, Warszawy i Katowic.




Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-03-10, 23:22 1
Na fejsie jest strona "Fuck Islam" z 1755 polubieniami a istnieje od 2013r. gościu chyba jest z USA więc nie ma tam euro-kołochozu gorzej z Polską.
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2014-03-10, 23:29 3
To już się powoli dzieje zostajemy niewolnikami we własnym kraju. Słychać tylko ostatnie ujadania lewackich kurew ale większość wie że zrobiła z siebie debila i teraz cicho siedzi w swojej norze. Nie zniszczył nas Hitler nie zniszczył Stalin to z resztą kurestwa też damy rade.
Zgłoś
Avatar
D................t 2014-03-10, 23:35
Dwie wstawki poniżej gif jak jeden drugiemu odcina dłoń. Nie wiem jak można być tak ślepym. O zwalczaniu ateizacji w Polsce dopiero teraz się dowiedziałem. Po prostu nie rozumiem jak coś takiego może zdarzyć się w cywilizowanym kraju.
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-03-10, 23:46
@up przedsięwzięcie PiS, posłowie w radzie dostają za to dodatkowe pensje oczywiście z naszych podatków. Na dodatek taka organizacja jest niezgodna z konstytucją która pozwala mi na wolność wyznania .
Myślę że jest to sprawka Rydzyka który w zamian za popieranie jego partii powoła taką komisję
Zgłoś
Avatar
Norbi89 2014-03-11, 0:34
@up kolejny kurwa politolog, już wczesniej wspominałem, że za działanie w zespołach parlamentarnych nie ma dodatkowych pensji, więc nie pierdol głupot, to było chore gdyby dostawali za to kase, tych pojebanych zespołów jest pełno i wiekszość jest idiotyczna, sam bym rozpierdolil sejm gdyby na te zespoły szły moje pieniądze
Zgłoś
Avatar
BongmanFannajtinajn 2014-03-11, 2:12
3 Pozwy za stop islamizacji europy, zero pozwów za "Jebać Polskę i wszystko co z nią związane". Zamierzam złożyć powiadomienie w prokuraturze. Pm do mnie jak macie ochotę na sadolową akcję.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-03-12, 0:59
osa79 napisał/a:

@Rottenfetus

to o czym piszesz to już historia bo zaczął popierać kibolstwo i inne zwierzęta, sporo ludzi wtedy odeszło a co jest dalej ? nie wiem ale poczekam na prawdziwy kanał przeciw islamizacji a nie kibolskie goowno



Pierdolisz i to pięknie Od kilku miesięcy mam polubiony jego profil i gość odcina się od wszelkiego rodzaju agresji i negatywnych zachowań przeciwko muzułmanom
Zgłoś