18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
T................y 2020-01-03, 13:57 6
Najgorsze jest, że naprawią infrastrukturę drogową OC Sebusia, a wszystkim później podniosą składki. Powinni mu na wstępie odebrać prawo jazdy i wystawić fakturę za szkody jakie wyrządził. Trudno taki idiotyzm nazwać wypadkiem.
Zgłoś
Avatar
Attero132 2020-01-03, 14:08 1
Proszę odsłońcie twarz tego debila
Zgłoś
Avatar
wins89 2020-01-03, 14:15
co za debil no prośba
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-01-03, 14:45 1
kurwa jest 2020 a ci w desach stylizowanych na 95`

"Samochód mają z tego roku, więc...?"

oj tam , taka moda na retro teraz
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2020-01-03, 15:00 2
Szkoda, że mi się nie przytrafiają takie akcje. Mam nagranie na którym wyraźnie widać że wina jest jego, spokojnie mówię, że jak ma problem to dzwonimy na policję. Czekamy. Nagrywam minę debila jak dostaje mandat od policjanta. Humor na resztę tygodnia poprawiony.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2020-01-03, 15:09 2
bleblebator1 napisał/a:

sebix tylko jeden, ten co się wpierdolił w znak



Z hondy wysiadlo dwoch

Zgłoś
Avatar
duman007 2020-01-03, 15:28 1
Honda szybsza niż wygląda
Zgłoś
Avatar
silveriusz 2020-01-03, 15:40
Henboh napisał/a:

Wjazd w dupę to nie jest zawsze wina wjeżdżającego. Problem w tym, że bez kamerki ciężko takie sytuacje udowodnić.



Powiedz znawco w takim wypadku kiedy nie jest wina wjezdzającego ? akurat jestem instruktorem i pierdolisz kocopoły, mam nadzieje ze poruszasz się hulajnogą bo podstaw nie ogarniasz. Po 1 kierujący ZAWSZE powinien zachować BEZPIECZNY ODSTĘP od poprzedzającego pojazdu, po drugie jest zasada OGRANICZONEGO ZAUFANIA czyli musisz być gotowy na to że poprzedzający samochód bądź samochód na pasie obok może odjebać coś. Reasumując ZAWSZE ale to ZAWSZE osobą która najechała ma winę nie zależnie jak głupio zachował się kierujący przed nim.
Zgłoś
Avatar
akuel 2020-01-03, 15:44 5
silveriusz napisał/a:

Powiedz znawco w takim wypadku kiedy nie jest wina wjezdzającego ? akurat jestem instruktorem i pierdolisz kocopoły, mam nadzieje ze poruszasz się hulajnogą bo podstaw nie ogarniasz. Po 1 kierujący ZAWSZE powinien zachować BEZPIECZNY ODSTĘP od poprzedzającego pojazdu, po drugie jest zasada OGRANICZONEGO ZAUFANIA czyli musisz być gotowy na to że poprzedzający samochód bądź samochód na pasie obok może odjebać coś. Reasumując ZAWSZE ale to ZAWSZE osobą która najechała ma winę nie zależnie jak głupio zachował się kierujący przed nim.



A co w przypadku gdzie ktoś specjalnie i bezpodstawnie zahamuje awaryjnie? Też wina najeżdżającego? Bo raczej nie sądzę.
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2020-01-03, 16:02 13
silveriusz napisał/a:

Powiedz znawco w takim wypadku kiedy nie jest wina wjezdzającego ? akurat jestem instruktorem i pierdolisz kocopoły, mam nadzieje ze poruszasz się hulajnogą bo podstaw nie ogarniasz. Po 1 kierujący ZAWSZE powinien zachować BEZPIECZNY ODSTĘP od poprzedzającego pojazdu, po drugie jest zasada OGRANICZONEGO ZAUFANIA czyli musisz być gotowy na to że poprzedzający samochód bądź samochód na pasie obok może odjebać coś. Reasumując ZAWSZE ale to ZAWSZE osobą która najechała ma winę nie zależnie jak głupio zachował się kierujący przed nim.

Jedziesz zestawem, wyprzedza Cię ktoś osobówką, zajeżdża drogę i hamuje. Wjeżdżasz mu w dupę bo fizyki nie oszukasz.. Kogo wina Panie instruktorze?
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2020-01-03, 16:25 1
dancio1978 napisał/a:

Jedziesz zestawem, wyprzedza Cię ktoś osobówką, zajeżdża drogę i hamuje. Wjeżdżasz mu w dupę bo fizyki nie oszukasz.. Kogo wina Panie instruktorze?



Masz rację, ale to jest jedyna możliwość - i niekoniecznie musi to być zestaw. W każdej innej sytuacji winnym będzie najeżdżający - tzw. niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-01-03, 16:59
co za kurwa niedorajdy jeszcze przejechał po tym znaku rozpierdalając bardziej syfika co za durnie
Zgłoś
Avatar
Geniuuuu 2020-01-03, 17:07 2
akuel napisał/a:

A co w przypadku gdzie ktoś specjalnie i bezpodstawnie zahamuje awaryjnie? Też wina najeżdżającego? Bo raczej nie sądzę.



silveriusz napisał/a:

Powiedz znawco w takim wypadku kiedy nie jest wina wjezdzającego ? akurat jestem instruktorem i pierdolisz kocopoły, mam nadzieje ze poruszasz się hulajnogą bo podstaw nie ogarniasz. Po 1 kierujący ZAWSZE powinien zachować BEZPIECZNY ODSTĘP od poprzedzającego pojazdu, po drugie jest zasada OGRANICZONEGO ZAUFANIA czyli musisz być gotowy na to że poprzedzający samochód bądź samochód na pasie obok może odjebać coś. Reasumując ZAWSZE ale to ZAWSZE osobą która najechała ma winę nie zależnie jak głupio zachował się kierujący przed nim.



Panie silweriuszu (brzmi jak Januszu) taka oto sytuacja :

Teren niezabudowany, droga dwujezdniowa, dwopasmowa oddzielona pasem zieleni tam kilka śmieci jakieś grzybki ale to mniej ważne.
Jadę sobie prawym pasem z prędkością 87,3km/h tak już dobre 2462 metry. Na 2463 metrze zauważam sunący lewym pasem samochód, kilka cennych metrów dalej jest już na mojej wysokości, wyprzedziwszy mnie przypomniał sobie ze ten prostopadły zjazd, który jest 200 metrów przed nami prowadzi prosto do jego lubej i za nic nie może teraz z niego nie skorzystać.
Tak oto drzewa, ptaszki, szum lasu i jakiś artysta w yarisce z podwójnymi lusterkami zmienia pas bezpośrednio przed moim samochodem nie informując o tym zamiarze nawet kierunkowskazem, kolejno dusi hamulec aby wytracic swoje 102,65km/h.
Średni czas reakcji jakim jest 1000ms nie pozwala mi w niego nie przydzwonic.
Czyja wina Panu insyruktoru?

Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-01-03, 17:28
Honda Civic zobowiązuje.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-01-03, 17:52 4
duman007 napisał/a:

Honda szybsza niż wygląda



wertuqq napisał/a:

Honda Civic zobowiązuje.



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie