18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mateusos 2014-09-03, 18:50
I co poniektórzy. ... lubię oglądać "czarne jaja"
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-09-03, 18:57 1
bocianoff napisał/a:

Nie rozumiem pierdolonych malkontentów. Jak się nie podoba film - nie oglądaj. Nie podoba się sadistic - wypierdalaj. Ale nie, nie ważne, że się komuś nie podoba, spierdolona mentalność każe takiej osobie wejść i skrytykować, bo tak. Ciekawe kurwa jak ten cwaniaczek co zarzuca mu kaleczony polski mówi chociażby po angielsku. O ile w ogóle potrafi. Wątpię. Chuj w dupę wiecznie narzekającym durniom. Wkurwiłem się jak ten bigos, co go ostatnio robił.



Sęk w tym koleżko, że tu wcale nie chodzi o kaleczenie języka. Chodzi o to, że taki przepis można przedstawić w 3 minutach. A cały fenomen tego typu filmików to uciecha dla ciemnoty. Bo ktoś udaje, że nie zna naszego języka, klnie niby nieudacznie po naszemu. A cymbały wielce zadowolone, bo ktoś niby nie potrafi powiedzieć tak wyraźnie: KURWA.
Zgłoś
Avatar
z................a 2014-09-03, 19:19
@up
kurwa już myślałem, że nikt nie domyśli się tego, że ten "niby" szwed jest polskim emigrantem! co za banda niedomyślnych frajerów :]
Zgłoś
Avatar
mateusos 2014-09-04, 3:38
I co poniektórzy. ... lubię oglądać "czarne jaja"
Zgłoś
Avatar
Konradc11 2014-09-04, 9:51 2
kalium napisał/a:



Sęk w tym koleżko, że tu wcale nie chodzi o kaleczenie języka. Chodzi o to, że taki przepis można przedstawić w 3 minutach. A cały fenomen tego typu filmików to uciecha dla ciemnoty. Bo ktoś udaje, że nie zna naszego języka, klnie niby nieudacznie po naszemu. A cymbały wielce zadowolone, bo ktoś niby nie potrafi powiedzieć tak wyraźnie: KURWA.



Kurwa człowieku... Czy według Ciebie każdy człowiek musi być zjebany, kłamać, oszukiwać i udawać.
Koleś mówi biegle po włosku, szwedzku, angielsku, niemiecku i po polsku. Z 18 filmików, tylko w 3 mówi po polsku. Dlaczego od razu musi udawać. Może nie potrafisz sobie wyobrazić, że ktoś nie jest takim zjebanym leniem jak Ty i może się nauczyć naszego języka...
Ja pierdole, nawet pod takim sympatycznym filmikiem, w którym nikt nikogo nie obraża i jest po prostu zabawny, znajdzie się jakiś zjeb co musi skrytykować i przyjebać się do autora...
Zgłoś