18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Sick_Stick 2013-08-14, 19:36 1
oczywiście grzyweczka musi być. Polaka tak nie poznasz jak ruskiego
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-08-14, 19:48
@up Dokładnie, podobnie mają Ukraińcy i reszta tej maści. U mnie na uczelni studiuje wielu Ukraińców i Rusków i idzie ich od razu wyróżnić z tłumu po tych zjebanych grzywkach

A co do młodego to widać że najebany.
Zgłoś
Avatar
piotrek22g 2013-08-14, 20:11
jakieś napisy, czy coś-jem właśnie i się mi nudzi to bym se oglądnął
Zgłoś
Avatar
adeck 2013-08-14, 20:31 2
Młody nie miał szans jak go Andrzej Gołota trzymał
Zgłoś
Avatar
darek997 2013-08-14, 21:01
Ciuchy od cyganów... nie wiedziałem że w rasiji też są :O
Zgłoś
Avatar
wisni 2013-08-15, 0:17
Astarte napisał/a:

nie chce robić za znawcę ale młody chyba za kradzież został zgarnięty + jest pod wpływem czegoś. ( no chyba ze jest na tyle głupi że jedyne słowa jakie dobrze zna to suka i na chu* takie małe jm które po wyłączeniu kamery spadnie ze schodów tak z 10 razy i nagle nabierze powodów do nienawidzenia Milicji ( o ile wstanie o własnych siłach z wyciągu "

O ile wyczajam to w dupie byles i guwno widziales rodzice ci kupili laptopa i razem se koledy sciagaliscie i spiewaliscie na wigilie wpierdalajac karpia i glaszczac mikolaja po jajach mlody jest zestresowany w huj dali by mu jakas bron to by ich pozabijal ,tak wystraszone dziecko wyglada desperat,w domu chujnia szkola w dupie zero przyszlosci i samemu trzeba sie o siebie martwic ja tez tak wygladalem jak bym sam siebie widzial na tym filmiku a to ze bluza adidas dresiki to mozna se samemu wszystko zalatwic ja zarabialem kase od 12 roku zycia taniej kupil drozej sprzedal i se buty kupil czy kurtke nie bylo tyle galeri w miescie to sie lazilo po lipowej czy piasta i sie robilo biznesy tu nie do smiechu bo tacy albo sie obudza i wychodza na ludzi albo w czarnym worku laduja ,a co do pilsudskiego to sie za duzo ksiazek naczytales

Zgłoś
Avatar
efiksowy 2013-08-15, 0:46
S*ka s*ka s*ka s*ka s*ka... nic nie rozumiem
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2013-08-15, 2:57
wisi
powiedz, że twoja wypowiedź to sarkazm? bo tracę wiarę w świat..
Zgłoś
Avatar
adriaticos1 2013-08-15, 9:14
Zmienie temat,rosjsanki to sa mega swinki;]
Zgłoś
Avatar
w................a 2013-08-15, 15:22
czego on szuka ? trochę sepleni
Zgłoś
Avatar
HideAway 2014-07-17, 2:06
W Polsce już dawno by pałą parę razy dostał -.-
Zgłoś