18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Kashero007 2013-08-16, 17:28 4
up.

O to, czego tacy debile jak ty tego nigdy nie pojmą. "niewiedza jest błogosławieństwem"
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2013-08-16, 17:59
Ja tam też nie wiem co w tym rysunku jest takiego, że jest dla myślących.
Chyba, że masz na myśli sytuację, w której idziesz do sklepu i masz na półce monstera, ale wiesz że jest kurewsko słodki i wtedy wysilasz mózgownicę i dochodzisz do wniosku, że nie masz jednej marki a rynku i możesz sobie kupić coś o innym smaku, a podobnym działaniu.
Zgłoś
Avatar
Kashero007 2013-08-16, 18:11 2
Kurwa.. 10 koncernów decyduje o tym co będziemy wpierdalać/pić czy co tam jeszcze, jest to straszne zagrożenie bo oni decydują co znajdzie się na półkach w sklepie. To co kupujesz wszystko jest od nich.

Wystarczy wypuścić w obieg żarcie naszpikowane jakimś chujstwem które za jakiś czas wywoła chorobę, a koncerny farmaceutyczne wymyślają leki na te choroby. Wszystko się ładnie układa.

Jesteśmy hodowani jak świnie tyle, że w innym korycie ...
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2013-08-16, 18:32
Już kurwa bez przesady.
Jak sobie kupię kurczaka w miesnym pod blokiem, ziemniaków u Bożeny w zieleniaku, bepowera z biedry, Żytnią, i zagryze to ogórkiem z piwnicy, to który koncern mnie wtedy kontroluje?

A żarcie jest cały czas naszpikowane różnym chujstwem. Kogo to obchodzi. Ważne, że smakuje to się wpieprza.
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2013-08-18, 23:18
hpiotrekh napisał/a:

Ja tam też nie wiem co w tym rysunku jest takiego, że jest dla myślących.
Chyba, że masz na myśli sytuację, w której idziesz do sklepu i masz na półce monstera, ale wiesz że jest kurewsko słodki i wtedy wysilasz mózgownicę i dochodzisz do wniosku, że nie masz jednej marki a rynku i możesz sobie kupić coś o innym smaku, a podobnym działaniu.


Wlasnie dlatego napisalem ze dla myślacych. Ty i pozostala reszta nie zrozumie tego zeby chuj na chuju stawal.
Zgłoś