18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Szary_Jeleń 2024-03-16, 20:13
psotny_fiutek napisał/a:

Zważywszy na to że tacy ekshibicjoniści koniobijcy sa niezrównoważeni psychicznie (chyba sie z tym wszyscy zgodzimy) to laska mega idiotka.
Filmik sie urywa, typ mógł ja tam pobić do nieprzytomności, połamać.
Na mnie gaz działa po kilkunastu sekundach a i tak w zeszłym roku dałem sobie rade napierdalać się na ulicy (pijany mnie gazem pod klubem zaatakował po sprzeczce słownej). (...)



Gdybyś dostał moim gazem na niedźwiedzie, wielkości gaśnicy to byś tak nie kozaczył.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-03-16, 20:19 2
Szary_Jeleń napisał/a:

Gdybyś dostał moim gazem na niedźwiedzie, wielkości gaśnicy to byś tak nie kozaczył.



A ty co osiedlowy kozak co z butlą popierdala po mieście ?
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2024-03-16, 20:36
W Anglii czy Irlandii już by siedziała , a on brał odszkodowanie, czaicie ten pojebany świat?
(na wyspach gaz jest zakazany , jakbyś miał broń)
Zgłoś
Avatar
Hudy_Edd 2024-03-16, 21:54
ale to trzeba miec najebane w glowie
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-03-16, 22:12
psotny_fiutek napisał/a:

Zważywszy na to że tacy ekshibicjoniści koniobijcy sa niezrównoważeni psychicznie (chyba sie z tym wszyscy zgodzimy) to laska mega idiotka.
Filmik sie urywa, typ mógł ja tam pobić do nieprzytomności, połamać.
Na mnie gaz działa po kilkunastu sekundach a i tak w zeszłym roku dałem sobie rade napierdalać się na ulicy (pijany mnie gazem pod klubem zaatakował po sprzeczce słownej). W parterze już typa nie puściłem dopóki mnie z niego moje ziomki nie ściągnęły.
Typ sobie na ulicy spał... a ja już byłem po minucie skrzyżowanie dalej. Dopiero po jakiś 5 minutach, około nic prawie nie widziałem i byłem praktycznie bezbronny.

A pisze to do Sadolek i wojowników klawiatury co nigdy w życiu sie na prawdę nie napierdalali bez żadnych reguł na ulicy. By dwa razy się zastanowili, szczególnie kobiety zanim na napastniku użyją gazu. Bo typowi włącza się wtedy tryb walcz/uciekaj i nigdy nie wiadomo który tryb wybierze... na kogo się trafi....
Dla kobiet lepiej jak zaczną krzyczeć i wzywać pomocy,(gaz, sztuki walki itp ostateczność) zawsze jakis samiec przybędzie z pomocą a to co widzę na tym filmiku to czysta głupota tej dziewuszki. Tym bardziej ze to pomieszczenie zamknięte, komunikacja. Tam mogły być obok dzieci, ludzie starsi na których gaz zapewne zadziała. A nie ma w takim pociągu ani specjalistycznych chusteczek neutralizujących gaz ani mleka, ani soli fizjologicznej ani możliwości porządnego przewietrzenia przedziału.
Gaz jest w chuj skuteczny ale nie działa błyskawicznie. Można zęby stracić zanim agresora (szczególnie pijanego) gaz wyeliminuje.
Kilka razy gazem dostałem, biłem się w chuj dużo, szczególnie w młodości , trenowałem sztuki walki, siłownia, wiec mam doświadczenie praktyczne a nie z niedzielnych kursów samoobrony dla kobiet czy korpo ludków.



Odznaka dzielnego harcerza

Roskosmos napisał/a:

Więcej mogłeś najebać tego tekstu



To było takie ekscytujące, lol
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-18, 0:51
psotny_fiutek napisał/a:

Zważywszy na to że tacy ekshibicjoniści koniobijcy sa niezrównoważeni psychicznie (chyba sie z tym wszyscy zgodzimy) to laska mega idiotka.
Filmik sie urywa, typ mógł ja tam pobić do nieprzytomności, połamać.
Na mnie gaz działa po kilkunastu sekundach a i tak w zeszłym roku dałem sobie rade napierdalać się na ulicy (pijany mnie gazem pod klubem zaatakował po sprzeczce słownej). W parterze już typa nie puściłem dopóki mnie z niego moje ziomki nie ściągnęły.
Typ sobie na ulicy spał... a ja już byłem po minucie skrzyżowanie dalej. Dopiero po jakiś 5 minutach, około nic prawie nie widziałem i byłem praktycznie bezbronny.



Po prostu dostałeś gazem po pysku, a nie po oczach i gdy w końcu coś ściekło ci do oczu to poczułeś. Jak dostaniesz dobrym żelem to nawet jak zdążysz zamknąć oczy to i tak jest pozamiatane.
Wielu ludzi zapomina, że gaz jest po to aby umożliwić sobie oddalenie się z miejsca akcji jak przeciwnik jest zajęty sobą, a nie wyrównaniu szans w walce ulicznej bo to skończy się często tak jak opisałeś.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-03-18, 22:56
MysteryMan napisał/a:

A ty co osiedlowy kozak co z butlą popierdala po mieście ?



Nie, trzymam do obrony domu przed lamusami co biegają po mieście.
Zgłoś