18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Moto bambo
Szajbaluz • 2023-03-30, 02:28
Murzynek Bambo w Anglii tam mieszka,
Psoci przy pałach ten nasz koleżka,
Niestety pały zamiast go aresztować
Postanowili go zignorować.


2023-03-30, 22:41
Obejrzałem cały film, co prawda w 20 sekund ale tylko po to żeby zobaczyć jak się rozj***ł. Czuje się rozczarowany i zawiedziony

2023-03-31, 09:57
av4cs napisał/a:

W Anglii policja nie moze podjac poscigu bez wazniejszej przyczyny jesli kierujacy jednosladem nie posiada kasku. Wszystko ze wzgledu na jego bezpieczenstwo. Przykre, ale prawdziwe. Chory system i dlatego gównobarwni robia co chca.



Obowiązek posiadania kasku i zapinania pasów jest idiotycznym wymysłem tym bardziej karanie za to... osobiście zawsze pasy zapinam nawet jak jadę przez 2 km i kask czy to na motocyklu czy rowerze tez mam na łbie bo to moje życie, ale wolność cenie ponad wszystko dlatego nie mogę komuś kazać czegoś tylko z tego powodu ze może od tego zginąć

2023-03-31, 10:54
Nawet znam miejscowość w prawie samym centrum Leeds a dokładnie A58(M). Akcja filmiku zaczyna się od Plaza The Plaza, Clay Pit Ln, Leeds LS2 8AR do aż West Street Car Park Wellington St, Leeds LS1 4PD.

Tak Leeds jak wszystkie inne miasta Srukej jest zdominowana przez nieodblokowanych. Plus policja ma zakaz aresztowania dużej liczby ich bo statystki źle wyglądają,

Znam wiele sytuacji w stylu 15 czarnych dzieciaków (znanych ich było z imienia nazwiska, na nagraniach z kamer nawet nie ukrywali twarzy) rozwalało placówkę szkolną, ale aresztowano tylko 1.

A o Bradford to już w ogóle szkoda pisać, tam to się dzieją akcje.