18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Damianos88 2024-09-23, 13:50 1
Ale ciota prawie z teslą przegrał
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-09-23, 18:03
Za 100 lat będą na nich patrzyli jak na totalnych zjebów. Hmmm, już tak na nich patrzą - to ja nie wiem jak będą taką głupotę odbierać za 100 lat.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-09-23, 19:46
Co to kurwa małpka na motocyklu
Zgłoś
Avatar
outline 2024-09-23, 20:01
Oby tm jelita na latarni wisiały, oby więcej takich. Aż się kurwa skończą wszystkie te motocipy na tych pierdziawach. Następni w kolejności użytkownicy wiejskich tuningów
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-09-23, 21:35
Typowa motoszmata
Zgłoś
Avatar
TylkoMajonezPomorski 2024-09-23, 23:37
Oscarowy soundtrack
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-09-25, 6:28 1
Karboksylator napisał/a:

Zastanawiam się nad dwoma sprawami. Tacy jak on muszą mieć bardzo nieskomplikowaną, nie wymagającą jakiś intelektualnych kwalifikacji pracę, bo myśleć nie potrafią.
druga rzecz, jak jadę 200km/g, to jakieś 55m/s . w tym czasie gość obraca się kilka razy i wymachuje ręką. Jakakolwiek przeszkoda na drodze przed nim, kawałek złomu, kawałek gałęzi, jakaś jebana wiewiórka, która akurat przebiega, sprawia, że gośc się wypierdoli. Jakim trzeba być bezmózgiem, żeby tak się zachowywać. Jedyna pociecha to to, że postanowił to wszystko skamerować.



U mnie, w pracy, jest ze 30 takich, co jeżdżą motorami (na kilkuset pracowników). Żaden z nich nie pełni nawet najniższej funkcji kierowniczej - w hierarchii pracowników, są na samym dnie. Na linii produkcyjnej, wykonują najmniej skomplikowane czynności - ich jedynym zadaniem jest przykręcenie kilku śrubek utrzymujących obudowę produkowanego urządzenia na miejscu. Nawet moment obrotowy na wkrętarce, musi ustawić im majster, bo sami nie potrafią. Byle sprzątaczka, czy ochroniarz, mają znacznie większą wiedzę i są zdecydowanie bystrzejsi od tych motopizd.
Zgłoś
Avatar
Cyfra1 2024-09-27, 2:48
Te kszaczory to mu ryjem wyszły w ten kask jak d rze w dupe trafiły 🤣🤣
Zgłoś