18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
qrczaq 2013-06-19, 16:31
No to krewny miał farta. Mój kuzyn po podobnym zdarzeniu (w jego wypadku sprawiedliwie zasądzona współwina 50:50) miał więzadło krzyżowe i boczne do roboty. Muszę przyznać że chujowa sprawa i ze względu na uziemienie i na dość długą rehabilitację. A i tak miał kuzyn szczęście bo przydzwonił w zawracającą Toyotę Verso, i mało brakowało a nie przeleciałby nad maską, tylko wbił się w dach.
Zgłoś
Avatar
Given 2013-06-19, 17:29
Tez mam gdzies fotki z rozbitym moim moto :/
Zgłoś
Avatar
powoluku 2013-06-19, 18:44
Jeśli chodzi o odoszkodowania i firmy polecam Votum.

Bierze 30% ale tylko z kwoty zadośćuczynienia, a nie jak firmy że biorą kwotę 15-20% od całej kwoty.

Co wychodzi więcej niż w Votum.

A firma potrafi wyciągnąć troche sumki.

Za lekkie klepnięcie w tył auta z oc dostałem 500zł a za zadośćuczynienie i "szkode na zdrowiu" 7500zł.
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-06-19, 20:09
Może kierowca chciał upolować chuja odkręcającego gaz na pełną pizdę, codziennie w centrum miasta, tak po 22-ej, który ma w dupie że robi to pod otwartymi oknami bloku przy tej ulicy.

Możecie wkleić jeszcze 100 maści na ból dupy, tylko się pośpieszcie bo część z was nie przejdzie selekcji naturalnej.
Zgłoś
Avatar
Mimson 2013-06-19, 21:12
@AlekBe, to ostatnie zdjęcie fotoradarem robiłeś, czy jaki chuj?
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2013-06-19, 22:59
Black Pitt napisał/a:

Może kierowca chciał upolować chuja odkręcającego gaz na pełną pizdę, codziennie w centrum miasta, tak po 22-ej, który ma w dupie że robi to pod otwartymi oknami bloku przy tej ulicy.

Możecie wkleić jeszcze 100 maści na ból dupy, tylko się pośpieszcie bo część z was nie przejdzie selekcji naturalnej.



Uwaga! Bilety MPK drożeją, więc będziesz drepcedesem zapierdalać
Zgłoś
Avatar
Qpt 2013-06-19, 23:54
Kurwa o chuj spina, i motocykliści i zapuszkowani łamią przepisy...Też kurwa osobówki wymuszają, tak umarł mój znajomy, ale motocykliści nie są lepsi.Przykład mam codziennie za oknem, jak mi pod blokiem zapierdalają 200 km/h....Chcą ryzykować, proszę bardzo.I nie wklejać maści, bo mi zostały z 3 tubki jeszcze.
Zgłoś
Avatar
AlekBe 2013-06-20, 1:06
Mimson napisał/a:

@AlekBe, to ostatnie zdjęcie fotoradarem robiłeś, czy jaki chuj?



To fotka z dokumentacji policyjnej, którą dostałem od prawnika. Od wypadku minęły już 3 lata, dostałem za tego dzwona 55000zł i jeszcze prawnicy walczą z PZU o kasę.
Zgłoś