18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Ukraiński dziadek molestant - teraz popularne
Avatar
Shakugan 2014-12-07, 9:23
"A chuj, jadę dalej" Pomyślał autor filmiku.
Zgłoś
Avatar
PolaczekRR 2014-12-07, 9:38
Prosze państwa bez podniecania sie , ludzie którzy tak zapierdalaja nie są tymi samymi gościami którzy pierdolą o LWG i patrzeniu w lusterka, to nie motocykliści tylko socjopaci którzy mają wyjebane na każdego a już zwłaszcza na to czy przeżyją czy nie, wiec już dajcie spokój z tym kto ma racje kto nie, jedyne co może uratować to włączenie migacza i powolne zmienianie pasa wtedy jak jedzie ktoś ogarnięty to zobaczy co się dzieje i sobie poradzi, poprostu ignorujcie fakt że ktoś zapierdala
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-12-07, 9:39
Jak by kierowca samochodu zmienił ten pas ruchu jak należy tj. najpierw zasygnalizował manewr i dopiero potem zaczął zmieniać pas ruchu to nic by się nie wydarzyło. Motocyklista by wiedział, że ten chce zmieniać pas a tak to nie jest jasnowidzem!
Zgłoś
Avatar
kamyk19922 2014-12-07, 11:37
trzymaj tak dalej dobreeeeeeeeeeee
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2014-12-07, 12:08
Motocykliści nie zrozumieją, bo są niedojebani umysłowo. To tak jakbyś od małpy wymagał nie rzucania w inne istoty swoim gównem.
Zgłoś
Avatar
jinn 2014-12-07, 12:08
Asuritt napisał/a:

kiedy motocykliści zrozumieją że w lusterku w które kierowca auta patrzy przez 1-2 sekundy przed zmianą pasa NIE JEST W STANIE zobaczyć chudego pojazdu który zbliża się 100km/h lub więcej , i który jedzie z pasa za nim (gdzie lusterko boczne nie pokazuje) i nagle stara się go wyminąć by jechać środkiem , nawet bez wymijania nie widać motocykla ... Ehhh dlatego nie zapierdalajcie ... lusterko ma z 7-8 cali i ty jadąc 100-200km/h jesteś w kilka sekund z małego punkciku na jego dupie ...


Nie zrozumieją. Jedynym rozwiązaniem jest ich autoeliminacja.
Zgłoś
Avatar
Blurey 2014-12-07, 12:12
Ja jako motocyklista nigdy jadącego samochodu w korku powyżej 20 km/h na godzinę nie wymijam(zwykle stojące a i tak wymijam je na pół sprzęgle max 10 km/h), a co dopiero takie idiotyczne zapierdalanie. Przecież to oczywiste, że w końcu w kogoś jebną, proste równanie prawdopodobieństwa.
Zgłoś
Avatar
manriusz 2014-12-07, 12:18
Świetne.Uśmiałem się po pachy.Więcej takich proszę.Piwko.
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-12-07, 13:19
Kurwa czy tylko ja jedyny jak jade motorem to sie zachowuje jakbym jechal autem? W sesie po pasie za samochodami itp? A zalety motoru wykorzystuje jedynie do sprawnego zaparkowania?
Kiedys tez tak czasem szalalem po pasach, ale to bylo w miescie i skuterem 50ccm przy predkosci mac 45km/h
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-12-07, 15:01
Do kurwy jasnej!
Jakby kierowcy puszek jeździli wg. przepisów, śmigacze nie powodowałyby problemów w ruchu.
Widział który, błysk światła w momencie/przed faktem?

No, to "pędzić" należy czworokołem jak przepisy dały a dawkonerca się przeciśnie, świśnie i błyśnie!

PS Tekst nie mój. Na daną chwilę nie mam dwóch kółek.
Jednak coś w tym jest...
Zgłoś
Avatar
_Radzias 2014-12-07, 16:47
Zapierdalać każdy umie ale hamować to już nie bardzo
Zgłoś