18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
speed2421 2013-04-28, 22:24
ten zoimus to chyba pierwszy rak na motorze siedzial XD
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-04-28, 22:34
Ja myślę, że siedział na całym motocyklu nie na samym motorze. Motor to może być od pompki do szamba.
Zgłoś
Avatar
kutasek325 2013-04-29, 1:15
zamyslil sie;]
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-04-29, 9:11
już myślałem, że koleś tak pokochał te wjeżdżanie w rowerzystów, że zrobił system w motocyklu który zapobiega przewracaniu się pojazdu w przypadku straty kierowcy
Zgłoś
Avatar
misio1631 2013-04-29, 10:02
powinni chuja rozstrzelać na miejscu
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-04-29, 13:02 1
Powinien przeciwskrętu użyć i dodać gazu.
Zgłoś
Avatar
vetPROZAC 2013-04-29, 13:47
DuckDodgers napisał/a:



Chyba nie wiedział co zrobić, bo nawet nie stosując świadomie przeciwskrętu miał masę czasu żeby zacieśnić zakręt. A on zastygł na kierownicy i pojechał prosto na nich.

Tak czy siak efekt osiągnięty



Tak. Zwróć uwagę na moment, w którym dostrzega rowerzystów - nagle motocykl zaczyna lecieć w stronę pobocza zamiast osi jezdni. Musiał pchnąć instynktownie kierownicę w lewą stronę co dało mu efekt przeciwny do jego zamierzeń. Czytałem kiedyś właśnie o opisach wypadków z udziałem motocykli. Ślady wskazywały, że przy zajechaniu drogi motocyklista jakby nie starał się ominąć przeszkody tylko wręcz wbijał się jeszcze bardziej centralnie w samochód. Ta sama zasada tutaj.. Amator no co... Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2013-04-29, 23:15
Dodam tylko że zadziałały u gościa reakcje obronne utrudniające wyratowanie się z takich sytuacji. Całą uwagę skupił na rowerzystach a zasada jest taka że gdzie patrzysz tam pojedziesz.
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-04-29, 23:51
Kilka tysięcy $ za rowerki + $za leczenie + powinien być wpjerdol od pozostałych kolarzy


kiedyś jakiś kierowca samochodu mu się w dupe wpjerdoli
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-04-30, 0:01
Rowery na tory
Zgłoś
Avatar
feluke 2013-05-03, 13:20
Gosc za bardzo skupil sie na wyjsciu z zakretu. Do ostatniech chwili widac ze ich nie zauwazyl. Prostuje maszyne, juz ma wyjsc na prosto, odkreca gaz i nagle, gwaltownie go zamyka i chce spierdalac na pobocze a potem to juz udezenie.
Zgłoś