18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Fannadill 2013-01-20, 16:05
A ja mam pytanie... Wie ktoś może kiedy się przedawnia mandat od straży miejskiej? Chodzi dokładniej o fotkę na fotoradarze, za przekroczenie prędkości?
Zgłoś
Avatar
DonGotti 2013-01-20, 16:18 2
@waszcz dodaj troche akapitow.
btw tematu, fotoradary nie sa instalowane po to, zeby kierowcy zwalniali tylko po to zeby zabierac pieniadze, tak samo jak drogowka nie jest po to zeby poprawic bezpieczenstwo.
Tutaj w anglii, nie ma zbyt wielu fotoradarow, za wyjatkiem autostrad gdzie i tak mozna szybko jechac. Ale jest za to sporo progow zwalniajacych, rond i innych systemow ograniczajacych, tego jest na prawde w chuj. Sa tak montowane, zeby bylo ciezko sie rozpedzic.
I dziala. Malo wypadkow, ludzie jezdza powoli, drogowka nie istnieje.
Znaczy stoja sobie czasem radiowozy ale zatrzymaja Cie tylko wtedy gdy masz uszkodzony samochod albo nieoplacone ubezpieczenie co moze sie wiazac z powaznymi konsekwencjami, jak odebranie prawka.
Nie ma policji na drogach, nie ma fotoradarow a kultura jazdy jest bardzo wysoka. Czemu?
Bo sie nie da szybko jechac, wiec czlowiekowi i tak nie zalezy wiec jest uprzejmy.
Nasza drogowka i fotoradary sa stworzone po to zeby was ruchac z pieniedzy i to nie ma nic wspolnego z bezpieczenstwem, kompletnie.
Zgłoś
Avatar
Anper 2013-01-20, 17:42
Magik2501 napisał/a:

"Niekiedy bunt przekracza granice obyczajności" - KURWA!!!! "Granice obyczajność" to przekroczyła już dawno władza pierdoląc coś niby o bezpieczeństwie i stawiając chujard fotoradarów pokitrajnych, żeby hajs z ludzi ściągnąć.
I dobrze, że nie płacą!
Od siebie dodam, że warto płacić mandat jak przychodzi list z przedsądowym wezwaniem do zapłaty, sam wszystkie wcześniejsze wezwania przysłane listami nie poleconymi olewam. Niby odsetki rosną, ale są one rzędu kilku złotych w ciągu kilku lat, także srać na to. A warto poczekać aż mandat się przedawni i nie oddać pieniędzy tym kurwom



Pierdolicie wszyscy głupoty... żadne ściąganie kasy z ludzi. Jak będziesz prawidłowo i przepisowo jeździł, to nie dostaniesz mandatu. Kierowcy sami sobie robią biedę. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-01-20, 17:45 3
@UP

Jestes ciapaty wiec jezdzisz z przepisami ale nie zawsze sie da.
Masz zrobic trase przez polske 600 km ,to jedz z przepisami to wyjdzie ci 8-9 h
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2013-01-20, 18:16 1
Anper jeździ skuterem.
Zgłoś
Avatar
Anper 2013-01-20, 18:34
Zapinam pasy, jeżdżę przepisowo, a z seksem czekam do ślubu. Zapomniałem jeszcze, jestem czarnym cyganem o rudych włosach i chuj. haha
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-01-20, 18:58
Ta nadwyżka kasy idzie na biurokrację.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-01-20, 19:55
Mestiner co ty te zdjecie w majtach trzymales ?
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2013-01-20, 20:41
Kurwy nie umieją u siebie oszczędności poszukać to od ludzi wszelkimi sposobami wyciągają bo tak łatwiej. Wydawać lekką rękom cudze pieniądze a jak mało to bach kolejny podatek albo jakiś haracz największym alfonsem jest państwo więcej od obywatela wyciąga niż alfons z prostytutki.
Zgłoś