18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pain1610 2016-07-25, 23:48
25 sekund zanim ktos go wyjął spod motocykla brawo
Zgłoś
Avatar
lllll 2016-07-25, 23:58
Dobrze, że kierowca spierdolił.
Zgłoś
Avatar
slo1q 2016-07-25, 23:59
Nie dodam raczej nic nowego do dyskusji o samym wypadku, lecz oczywiście jedna głupia cipa zostawiła swoje auto na wewnętrznym (szybszym) pasie. I to oczywiście babsko
Zgłoś
Avatar
RmX 2016-07-26, 0:06
Spierdolił choć nie jego wina ;/ no debil
Zgłoś
Avatar
Joystick466 2016-07-26, 7:02 1
Dragonov napisał/a:

Czyżby ktoś nie spojrzał w lusterka?



bo nie spojrzał?
Zgłoś
Avatar
nobas 2016-07-26, 18:31
gosc zanim wlaczyl kierunek to jzu byl na drugim pasie najglupsza rzecz jaka mozna zrobic w korku

jadac autem w korku zawsze odpalam kierunek i powoli zmieniam wtedy kazdy ma czas na zaregowanie w tym motocyklisci
Zgłoś
Avatar
kruczekw90 2016-07-26, 18:49
walker3d napisał/a:

jaka wina auta ?wrzucił kierunek przy zmianie pasa ? wrzucił , a motocyklista powinien zając albo alewy albo prawy pas ruchu i nim podąrzac a jechanie pomiędzy jest nielegalne , ale to tylko tempi angole i wcale mi nie żal żyje tu od wielu lat i już się na debilizm na autostradach napatrzałem



nooo kurwa prosze Cie gdzieś ty kurwa prawko znalazł w lejsach czy czitosach?

RmX następny

nic tylko chce się krzyczeć JAPIERDOOOOOLE!!

nie mam moto, ale za takiego na dwóch siedzieć nie mam zamiaru więc trzeba być niestety czujnym 2x bardziej, pozdro
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2016-07-26, 22:38
Jebany motocyklem szedł na wymuszenie....
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2016-07-26, 23:02
walker3d napisał/a:

jaka wina auta ?wrzucił kierunek przy zmianie pasa ? wrzucił , a motocyklista powinien zając albo alewy albo prawy pas ruchu i nim podąrzac a jechanie pomiędzy jest nielegalne , ale to tylko tempi angole i wcale mi nie żal żyje tu od wielu lat i już się na debilizm na autostradach napatrzałem


A na chuj komu twój kierunkowskaz w trakcie wykonywania manewru?? Wtedy to i bez kierunkowskazu widać, że zmieniasz pas. Kiedy tacy debile się nauczą, że kierunkowskaz używa się PRZED ROZPOCZĘCIEM manewru. Potem to sobie go możesz w dupę wsadzić! Ten idiota nie dość, że nie sygnalizował manewru to jeszcze kierunkowskaz wrzucił jak już zaczął skręcać. Kompletne spierdolenie umysłowe.
Zgłoś