18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
DziadMróz 2023-05-08, 1:18
Kiedyś pomagałem gościowi, który dostał czymś ciężkim w głowę. Chłop 120kg identycznie płakał, że nie umie znaleźć kluczy do domu i okazało się, że trzymał je w ręce. Ten pewnie też wył, bo miał wstrząs mózgu.
Zgłoś
Avatar
Rasael 2023-05-08, 8:48 4
Płacze bo to motocykl kumpla. A co na to kumpel? "It's OK! It's mean nothing!". I to jest właśnie przyjaźń stulejarze! Żadne "sory bro" ani "tego się już kurwa nie wyklepie!". Bo przyjaciele są ważniejsi od kasy.
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2023-05-08, 10:14 2
No i kurwa pieknie motopizda, a ile to oni nie pierdolą jakie to one mężczyzny, a tu taki huj zwykłe pizdy.
Zgłoś
Avatar
Sadolik19 2023-05-08, 11:55
Stara mądrość mówi, rana się zagoi a motor trzeba za pieniążki zreperować. Niech żyje darmowa służba zdrowia@
Zgłoś
Avatar
Pstr4 2023-05-08, 14:02
Ten motor byl kolesia ktory go pocieszal. A ten co soe wyjebal plakal dla tego ze nie ma takich środków zeby oddac za rozjebany motocykl.
Zgłoś
Avatar
ussesus 2023-05-08, 17:59 3
Popłakał się bo rozjebał kumplowi motocykl?
To raczej nie jest reakcja dojrzałego mężczyzny, raczej dziecka.
Facet by powiedział sorry bro zapłacę ci za naprawę, będę odkładał aż cię nie spłacę itd.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2023-05-08, 19:17 1
Rasael napisał/a:

Płacze bo to motocykl kumpla. A co na to kumpel? "It's OK! It's mean nothing!". I to jest właśnie przyjaźń stulejarze! Żadne "sory bro" ani "tego się już kurwa nie wyklepie!". Bo przyjaciele są ważniejsi od kasy.



Podpisuje sie pod tym , motopizda czy nie chlop sie zalamal bo skasowal koledze droga zabawke. A na niektore komentarze zal az sie patrzy , jak niektorzy na sile probuja zablysnac. Wielcy sadole
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2023-05-08, 22:32 2
Zgłoś
Avatar
zc 2023-05-09, 0:25
drogi inwalido halmanku, ten motorek jak to nazywasz jest wart tyle co twoja kawalerka na 8 pietrze
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-05-09, 19:54 2
Motopedzie hmmm. Typa motopizdą totalnie bym nie nazwał. Jechał po pustej drodze nie stwarzając zagrożenia dla nikogo, w pełnym kombiaku + kasku o najwyższej klasie wytrzymałościowej, na najdroższym motocyklu na rynku, który przyspieszenie od 0-300km/h ma w ciągu +/- 13sek, czyli jak Bugatti Chiron.. no ale co ja tam wiem, administracja ma prawo obrażać wszystkich, a jak ktoś powie na drugiego idiota to od razu warny lecą. Ten portal się skończył, w momencie gdy flodzie, jednonogi i motofob zaczęli na dwa baty walić.
Zgłoś
Avatar
impressa88 2023-05-11, 6:18
zc napisał/a:

drogi inwalido halmanku, ten motorek jak to nazywasz jest wart tyle co twoja kawalerka na 8 pietrze



To nie jest kawasaki H2R?
Zgłoś
Avatar
kicek69 2023-05-14, 21:49
To akurat stary film z yt to nie była maszyna tego co płacze tylko tego z kamerka dal się przejechać xdd
Zgłoś