18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Elalex 2013-04-09, 19:42 2
Ja was pogodzę....Wolałbym słuchać chujowego Metalu niż Skirlexa kutasa.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2013-04-09, 19:43
Chciałem to skomentować ale wyszło by na jaw tylko to że jestem pijany.... jebać.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 19:43
kuki moze kiedys ale watpie twoj mozg rozwinie sie w taki sposob ze bedziesz rozumial ta muzyke a bruderskie gowno z miejsca bez sluchania do utylizacji kur bezczelnosc to jest sam pomysl stawiania w pojedynku kogos takiego jak mozart z takim jakim brudnym smieciem skrillexem jak dla mnie brak skali porownawczej
Zgłoś
Avatar
ShankleMyUncle 2013-04-09, 19:53
prawda jest taka, że nowe gatunki muzyki rosną jak grzyby po deszczu, matoły napierdalają bez ładu i składu w pady od samplerów podpiętych do komputera - coś im wyjdzie - i nazwą to ( czego się często teraz używa ) "alternatywną muzyką" /co to kurwa jest?!/ a potem rodzą się emo, vintage(?), hipsterzy i inne tego typu ścierwa
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-04-09, 19:58 2
Te co to za kłótnie?! Panie won do garów... nie będziecie słuchać ani Skrilexa, ani Mozarta... eskę wam włączę jak się nie umiecie zachowywać... głupie cipy
Zgłoś
Avatar
235w 2013-04-09, 20:09 2
jebać Skrillexa. zniszczył dubstep.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-04-09, 20:15
Teraz to widzę epic comment battle.
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-04-09, 20:16
TOOM44 napisał/a:

@SadystycznyRoman - ty też się lepiej nie rozmnażaj, bo jak rozpoznajesz po zdaniu osobę, to ja się zabawie w to samo ok ? Słuchasz techno, nie masz dziewczyny, rodzice Cię nie kochają i prawdopodobnie nie ukończysz gimnazjum.
Mozart for sure


Nie trafiłeś, wielki metalowy chuj Ci w dupe.
Zgłoś
Avatar
mareczex093 2013-04-09, 20:18 5
SadystycznyRoman napisał/a:

@Up, Pewnie słuchasz metalu i stąd ta spina. Wyluzuj brudasie!



A ty co pajacu? Wkur*wiasz się, że napisał racje? Nazwałeś go brudasem "bo pewnie słucha metalu"? Wyp*erdalaj błaźnie słuchać tego guźca z czarnym mopem na głowie.
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-04-09, 20:20 2
Kurwa znowu jakieś spiny. Ja potrafię tego samego dnia posłuchać sobie płytę Led Zeppelin albo Pink floyd, potem Skrillexa a potem parę utworów Mozarta (mój ulubiony to marsz turecki) i co z tego?. Nie rozumiem ludzie którzy słuchają gatunków zamiast muzyki.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-04-09, 20:35 1
@up
Bo podstawowe cechy pewnych gatunków są nie do zniesienia. W przypadku dubstepu są to odgłosy pił, wiertarek i innych narzędzi budowlanych.
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-04-09, 20:36
O gustach się nie dyskutuje ale czy ktoś wierzy że za 200 lat o Srilexie będzie ktoś pamiętał?
Zgłoś
Avatar
Ruszka 2013-04-09, 20:39 2
@Schabik

Bo to są mentalne gimbusy, typowe zachowanie polaczka (nie Polaka) - hejtuj coś, czego nie rozumiesz. Ja jebie, jak to jest, że ludzie hejtują coś, czego nie słuchają. Osoba która zajmuje się tworzeniem muzyki, ma szacunek do każdego rodzaju, ponieważ wie jakie to trudne. Nie rozumiem hejtu metalowców na dubstep, skoro dubstep i metal mają podobną składnie, układ nut i akordów - tak kurwa! Dubstep to metal w elektronicznej wersji. Ja co prawda dubstepu nie trawie (wyjątkiem jest Modestep, który łączy gitary, perkusje, wokal i muzykę tworzoną na komputerze, a ich gitarzysta skillem i solówkami rozjebałby połowe współczesnych gitarzystów pizdo metalowych zespołów), jednak mam szacunek do każdego gatunku muzyki, słucham i muzyki elektronicznej i metalowej, na półce mam płyty Led Zeppelin, AC/DC, Pantery, Floydów i Metalliki, jak i również The Prodigy, Deadmaua, Tedego itp. I jakoś nie spinam dupy w necie. To mnie różni od was, gimbusów - używam mózgu.

Słuchajcie muzyki, a nie gatunków!
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2013-04-09, 20:52
Zobacz Eldoka na wolno
zobacz masz tu przed soba moja mysl uwolniona....
Zgłoś
Avatar
buer2008 2013-04-09, 20:55
Polecam odcinek Bill Gates vs Steve Jobs, myślałem że tylko ja to oglądam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie