18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Mózg rozjebany
mygyry • 2020-02-01, 10:12
Coś dla zwolenników lgbt.
Sąd uwolnił skazanego za pedofilię 23- letniego studenta, ponieważ zaczął on siebie uważać za kobietę i z tego powodu, zdaniem sądu nie stanowi już zagrożenia. Nie jest to jedyny taki przypadek w ostatnim czasie.
Joseph Matthew S. jest 23-latkiem, który został w 2014 roku skazany za molestowanie kolegi, jednak zdaniem eksperta stanowego, dr Jeffreya Davisa, S. molestował aż 15 dzieci w wieku od pierwszego do 13. roku życia. Teraz zaczął „identyfikować się” jako kobieta.

- Jeśli należysz do tych, którzy zastanawiają się, jak szalone może być zjawisko transpłciowe, odpowiedź na to pytanie mogła właśnie pojawić się w rejestrze pod nagłówkiem: „Skazany za przestępstwa seksualne jako mężczyzna, przestępca już nie jest uznany za zagrożenie z powodu zmiany płci”

- pisze na portalu lifesitenews.com Jonathon Van Maren.

Zgodnie z rejestrem: „Biuro prokuratora generalnego w Iowa nie dąży do wymierzenia kary byłemu studentowi (...) skazanemu za niezliczone przestępstwa seksualne, ponieważ osoba ta identyfikuje się teraz jako kobieta. Z akt sądowych wynika, że stan oddalił wniosek 9 stycznia. Rzecznik generalny prokuratora Lynn Hicks nie skomentował przyczyny zwolnienia, poza stwierdzeniem, że „poziomy hormonów sprawcy są istotną częścią uzasadnienia prawdopodobieństwa recydywy sprawcy”.

2020-02-01, 20:34
M00nSpeLL napisał/a:

Bo pedofilia ma tyle wspólnego z homoseksualizmem co z heteroseksualizmem.



Czyli to, że r*cha się albo dziewczynki albo chłopców nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną?
Czemu nie ma na świecie pedofilów którzy r*chają zarówno chłopców jak i dziewczynki jednocześnie? Dlaczego dziwnym trafem zawsze tylko jedną płeć wybierają bo molestowania?

Dla mnie w przypadku dorosłego chłopa który się brędzluje to małych chłopców jest pedał pedofil a taki który do dziewczynek to hetero pedofil.
To jest tak absurdalnie proste.

Czemu te k***y pedofile wybierają sobie tylko albo chłopców albo dziewczynki? No wytłumacz mi to (potwierdzając swój stopień naukowy) dlaczego tak się dzieje i dlaczego nie ma to niż wspólnego z orientacją?

2020-02-01, 21:05
M00nSpeLL napisał/a:

Bo pedofilia ma tyle wspólnego z homoseksualizmem co z heteroseksualizmem.



Homo i pedofile to to samo a czy ty będziesz pie**olił że jest inaczej lub episkopat who czy inne gówno to dla normalnych ludzi to bez znaczenia

2020-02-01, 21:33
Velturek napisał/a:

Zjeby z lgbt już taką k***ę z logiki zrobiły, że mówią o tym jak to pedofilia nie ma żadnego związku z orientacją seksualną.
Nawet na forum jakiś zjeb jeden z drugim kiedyś pie**olili, że pedał nie może być pedofilem a pedofil pedałem a to, że chłop r*cha małych chłopców a nie małe dziewczynki to wcale nie oznacza, że jest pedałem.
No więc ten tego...


A to kiedyś inaczej było niby? Zawsze sytuacja wyglądała tak, że gdy np. nauczyciel coś się kręcił koło uczennicy to był wielkim pedofilem, a jak nauczycielka dawała dupy uczniom to "szczęśliwe chłopaki" "czemu mnie żadna nie molestowała" itp.

2020-02-01, 21:48
mygyry napisał/a:

Bo płeć jest płynna j***ny homofobie



Moje szczochy są płynne albo kupa jak mam sraczke ale nie k***a płeć...

:-|

Jak masz ku*asa to jesteś facetem jak masz p*zde i cycki to jesteś babą proste proste a nie jakieś udziwnienia

2020-02-01, 22:51
silwerbalk napisał/a:

Moje szczochy są płynne albo kupa jak mam sraczke ale nie k***a płeć...

Jak masz ku*asa to jesteś facetem jak masz p*zde i cycki to jesteś babą proste proste a nie jakieś udziwnienia



Jaki ty k***a zacofany jesteś...

2020-02-01, 23:39
To nie jest zły pomysł, coś odj***ć, powiedzieć, że czujesz się kobietą i trafić do kobiecego więzienia... :roll:

2020-02-01, 23:43
hfbnmiuytp napisał/a:

masz rację, obiektywnie trzeba było przywołać krytykę polityczną.



Krytyka Polityczna to pisowska gadzinówka link :lol:

Pan Smith nie będzie zwolniony tylko dlatego, że powiedział iż czuje się kobietą.
On rzeczywiście poddał się odpowiednim zabiegom. Pewnie jakaś terapia hormonalna

Pani Smith będzie podlegać takim samym ograniczeniom jak przestępcy seksualni
a więc władze będą mieć na nią oko do końca jej życia. A jednym z elementów takiego
nadzoru są regularne spotkania u prokuratora. A zatem jeśli władze zobaczą, że
nasza pani Smith coraz bardziej przypomina pana Smith, to pewnie znów trafi do pudła.

Rzecznik prokuratora powiedział, że dla prokuratora ta sprawa to nowość, bo nigdy z czymś takim się
nie zetknął.

Wygląda na to, że Smith znalazł dziurę w systemie więc go zhakował

Nasi więźniowie robią podobnie: połykają różne druty, dłubią sobie w oku
palcem wyciągniętym ze swojej dupy. A to po to by znaleźć się w szpitalu bo ze szpitala łatwiej uciec.
No, ale to co zrobił Smith wybiega daleko poza to co robią nasi geniusze zbrodni


źródło

a tak tą sprawę przedstawia nasz polski, prawicowy portal
link

2020-02-02, 08:35
To, że gościu ściemnia, jest oczywiste. Najciekawsze jest jednak to, że wszystkie, bez wyjątku WSZYSTKIE organizacje LGBT, z naciskiem na T, wystosowały do sądu pisma, żeby mu dopie**olili najwyższy możliwy wymiar kary - i sąd w ogóle nie wziął tego pod uwagę.

Oczywiście werdykt poszedł w świat, co rzecz jasna nie dziwi. I jak to zwykle bywa, z powodu jednego sp***oleńca wszyscy wrzucają nas do jednego worka razem z takimi.

2020-02-02, 09:20
M00nSpeLL napisał/a:

Bo pedofilia ma tyle wspólnego z homoseksualizmem co z heteroseksualizmem.



No prosze i już wylazło lewactwo. Pedofile idą ramie w ramie z LBGT.

AndreaLiliana napisał/a:

Oczywiście werdykt poszedł w świat, co rzecz jasna nie dziwi. I jak to zwykle bywa, z powodu jednego sp***oleńca wszyscy wrzucają nas do jednego worka razem z takimi.





AndreaLiliana napisał/a:

Oczywiście werdykt poszedł w świat, co rzecz jasna nie dziwi. I jak to zwykle bywa, z powodu jednego sp***oleńca wszyscy wrzucają nas do jednego worka razem z takimi.




Rewolucja pożera wlasne dzieci. Im wiecej LBGT krzyszy o tolerancji tym ludzie mają to bardziej dosyc!

2020-02-02, 11:48
botspam napisał/a:

Tylko niech się nie dziwią jak któryś z rodziców sfrustrowany bezkarnością sprawcy postanowi wymierzyć sprawiedliwość samemu.



Wtedy dostanie dożywocie dla przykładu, dla normalnych ludzi, a sędzia pójdzie sobie na kawę do starbaka.

2020-02-02, 12:18
botspam:ja podswiadomie na to czekam

2020-02-02, 15:59
Aj szkoda słów już na to zdziczałe Lgbt... Tak samo poj***ni ci z sądu i reszta co była przy tej sprawie jak te koldorowe zjeby...

2020-02-04, 19:49
poligon6 napisał/a:


Rewolucja pożera wlasne dzieci. Im wiecej LBGT krzyszy o tolerancji tym ludzie mają to bardziej dosyc!



I niestety jest w tym sporo racji. Niektóre sp***oliny robią na tym niezły kapitał, a tłuszcza to kupuje i idzie jak owce na rzeź.

Sama jestem trans - według tutejszego nazewnictwa tranzystor (ale jeśli już, to bipolarny Darlington - najbardziej zbliżony dźwięk do lampy ;) ), ale w życiu nie byłam na żadnym marszu i na żadnym przyszłym mnie nie zobaczą. Ludzie gówno o nas wiedzą, to prawda, ale są znacznie lepsze sposoby na to, by im nieco tej wiedzy sprzedać. Mam na karku 42 lata, nie musiałam się wyprowadzać po wyjściu z tej pie**olonej szafy, w której siedziałam blisko 30 lat - i żyję. Całkiem przyjemnie. Pracuję, płacę podatki, mam znajomych. Przydałoby się co prawda uprościć papierologię (nie proces diagnostyczno-terapeutyczny, bo ten jest dobry), szczególnie konieczność pozwania swoich rodziców, ale poza tym? Nic mi do szczęścia nie brakuje.

A ten zasraniec powinien wisieć.

2020-02-04, 19:54
AndreaLiliana napisał/a:

ale w życiu nie byłam na żadnym marszu i na żadnym przyszłym mnie nie zobaczą. Ludzie gówno o nas wiedzą, to prawda, ale są znacznie lepsze sposoby na to, by im nieco tej wiedzy sprzedać.



Powiem tak największym problemem gejów a nie pedałów jest to, że sobie po cichu we własnym gronie żyją i mają gdzieś te cyrki a tymczasem całe pedalstwo na spółkę ze skrajnym lewactwem afiszuje się na każdym kroku i wk***ia ludzi, brakuje włśnie ruchów osób homoseksualnych, które by walczyły z ideologią jaką prze LGBT i daję sobie rękę uciąć, że będą przez tych sk***ieli szykanowani i atakowani

2020-02-04, 20:26
mygyry napisał/a:

Powiem tak największym problemem gejów a nie pedałów jest to, że sobie po cichu we własnym gronie żyją i mają gdzieś te cyrki a tymczasem całe pedalstwo na spółkę ze skrajnym lewactwem afiszuje się na każdym kroku i wk***ia ludzi, brakuje włśnie ruchów osób homoseksualnych, które by walczyły z ideologią jaką prze LGBT i daję sobie rękę uciąć, że będą przez tych sk***ieli szykanowani i atakowani



Piwo ode mnie. Choć z tym życiem po cichu... Zależy jak to rozumiesz. Nie wyciągam na zewnątrz tego, co i jak robię w sypialni, bo to moja sprawa, nie zmuszam nikogo do oglądania tego. W przypadku trans takie całkowicie po cichu nie wchodzi jednak w rachubę - aby sąd zmienił nam oznaczenie płci, musimy wyjść, musimy się ujawnić i żyć co najmniej rok w dotychczasowym środowisku. Przystosować się. Tak stanowi linia orzecznicza. Ja nie miałam z tym problemu, ale znam ludzi, którym wylała się na głowy cysterna szamba, choć nikomu nie robili krzywdy.

I tu dochodzimy do sedna. Wiadomo, że sk***ysyństwa wszędzie pełno - ale żeby nie pożałowania godne akcje niektórych "aktywistów", z pewnością byłoby lżej.