18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~Velture 2024-05-29, 12:53 1
Nie wiem czemu ale miałem nadzieję, że ktoś mu na barana wskoczy w trakcie i będzie dobry hard.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-05-29, 13:14 2
Velture napisał/a:

Nie wiem czemu ale miałem nadzieję, że ktoś mu na barana wskoczy w trakcie i będzie dobry hard.



Przyznaj się, że cię to kręci, co nie? Ty to byś pewnie jeszcze swojego kikuta dał do użytku zamiast tej butelki
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-05-29, 13:18 4
pedały jakieś. Głupie lgbt.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-05-29, 13:55
Żadna to kara
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-29, 14:00 1
Dobrze że nie kazali siadać na słoik .... Albo odwrócony taboret ...
Zgłoś
Avatar
xawery666 2024-05-29, 14:02 5
Ja to nie rozumiem jednej rzeczy w tych ruskim polswiatku, jak kara dla baby to oklep, jak kara dla faceta to butelka w dupe, nie pojebalo im sie cos tam?
Zgłoś
Avatar
Aonoyoru 2024-05-29, 14:19
......i wtedy ten słoik pęka.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2024-05-29, 16:31 3
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

I zrobisz wszystko, żeby nie skończyć jak ten z tą butelką w dupie. Więc jest skuteczne. Każdy taki sztywny i prawilny samiec alfa, a jak by Ci w krajach trzeciego świata dali do wyboru wsadzić butelkę w dupę czy ucinają obie nogi to byś kurwa do wyrostka robaczkowego wsadzał tą butelkę w dupę. Taka prawda. Choć pewnie John-Flopp będzie na wózku resztę życia jeździł. Ale tak tak, trudne do rozkminy dla pozostałych.



No dobra. Nie tego dotyczy temat. Temat dotyczy tego że to jest banda pedałów. Mogli mu dać do wyboru albo się zesrać i to zjeść albo uciąć obie nogi ale tego nie zrobili. Banda pedałów kazała mu siadać na butle pod pewnie groźbą śmierci. On nie miał wyboru czy chce żyć z pamięcią butli w jelicie czy brakiem kończyn. Grupa typów zmusza innego do wsadzania sobie czegoś w odbyt mimo iż mogli mu kazać zrobić dosłownie WSZYSTKO. Czemu do głowy im przyszło męczenie końcówki przewodu pokarmowego? Nie wiem, choć się domyślam...
Zgłoś
Avatar
Salazar 2024-05-29, 18:38 1
drugi filmik z rosji dzis oglądam, znowu pedały jakieś
Zgłoś
Avatar
elim 2024-05-29, 21:55 1
widzę że elgiebete jest coraz silniejsze w rosji.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-05-29, 22:16
też musiałem raz na butli siadać, nic strasznego w sumie, tylko trzeba zapytać miło czy można czymś ją posmarować i samo już idzie potem
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2024-05-29, 23:01
to pider ten to mu każą coś sobie do dupy pakować czy oni bo już nie rozumiem, aż łeb boli od poziomu pedalstwa w tej pederacji.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-05-30, 9:15
tyle mięsa armatniego się marnuje...
Zgłoś
Avatar
Aramanga 2024-05-30, 11:19
silwerbalk napisał/a:

Dobrze że nie kazali siadać na słoik .... Albo odwrócony taboret ...



Słyszałem o tym taborecie w radio Maryja poważnie sprzątaliśmy magazyn z ziomkiem i taki test padł " i kazali im siadać na te nogi od taboretu"' ksiądz to pieprzył.

silwerbalk napisał/a:

Dobrze że nie kazali siadać na słoik .... Albo odwrócony taboret ...



Słyszałem o tym taborecie w radio Maryja poważnie sprzątaliśmy magazyn z ziomkiem i taki test padł " i kazali im siadać na te nogi od taboretu"' ksiądz to pieprzył. W trakcie szukania stacji oczywiście
Zgłoś
Avatar
bialy_alfons 2024-05-31, 8:06
trochę jednak kara z dupy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie