18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2021-08-24, 12:04 13
Sunday napisał/a:

0.40 palec w dupie



Ty, kurwa faktycznie, jakiś zjeb przeglądał sadola i wziął to na serio
Zgłoś
Avatar
Thaj 2021-08-24, 13:18
A to w takiej sytuacji nie działają palce po bokach psiej szczęki?
Zgłoś
Avatar
Bladow 2021-08-24, 13:32 2
Żal było pieniędzy na kaganiec?
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2021-08-24, 13:38 22
Znam osobę która jest po zootechnicę i ona mi trochę otworzyła oczy na to wszystko. Tak w skrócie to są zwierzęta one nie myślą tak jak wy. Mozecie mu pierdolić siad, aport itd a w pewnej sytuacji on i tak rzuci się na was i wyrwie wam jaja. Nawet był tu filmik że podszedł koleś do drugiergo z pieskiem i mu przywalił az ten padł. I co robi piesek własciciela ... atakowałi gryzł swojego własciciela. To jest instynkt.. Kto wogóle kurwa wymyślił żeby na takie bydle zabójce dawać pozwolenie. Ja rozumiem że to ktoś trzyma na swojej posesji ... niech se trzyma
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-08-24, 13:55 10
Ja jebie wszystkie zjebane techniki próbują. Podnoszenie za nogi, nawet kurwa typ od palca w dupie. Ja jebie. Ja jebie. powszechny dostęp do informacji, a ludzie tylko od tego głupieją.
Taki pies to tylko nóż, dobrze założone duszenie (jak ma obrożę to łatwiej. Wkładasz otwatrą dłoń wnętrzem do góry, pomiędzy psa i obrożę. Zaciskasz dłoń i skręcasz.) albo kopy z czuba w podbrzusze. Można jeszcze próbować oczy, ale to tak trochę rosyjska ruletka.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2021-08-24, 14:04 3
Po tytule myślałam, że kot zaatakował jakiegoś szpica miniaturowego czy coś. Sunday, oszuście
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2021-08-24, 14:13 6
Kurwa, ja pierdolę. Oczy bolą gdy się patrzy na tą amatorszczyznę.
Robisz to kurwa tak. Jak masz swoje auto to idziesz do niego, bierzesz przewody rozruchowe, odpinasz akumulator,
przynosisz akumulator na miejsce akcji, podpinasz do niego przewody rozruchowe i końce przewodów przykładasz
do nosa lub oka agresywnego psa. Ewentualnie: odkręcasz koreczki i polewasz GŁOWĘ psa elektrolitem
Zgłoś
Avatar
Herhard 2021-08-24, 14:27 1
Nikt klamki albo noża nie miał?
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2021-08-24, 14:45
Z czym oni kurwa mają problem przez ponad 2 minuty? Zajebać kopa w pysk to gwiazdy zobaczy
Zgłoś
Avatar
werner510 2021-08-24, 15:21
Takie psy się uspokaja kopniakiem pomiędzy lewą pachwiną a brzuchem. Nie ma rasy co nie odpuści po takim kopniaku!
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2021-08-24, 15:28
~Beny napisał/a:

Po tytule myślałam, że kot zaatakował jakiegoś szpica miniaturowego czy coś. Sunday, oszuście



Fantastico to gnoił, ale jak przyjdzie do zaprezentowania swoich umiejętności przy opisach, to wychodzi szydło z worka, jaki to profesjonalista.
A żeby Cię, Srandej, pokręciło.
Zgłoś
Avatar
Puzzydestroyer 2021-08-24, 15:51
Powinien ktoś mu duszenie zapiąć temu Pitbullkowi bo lejąc go w łeb i tak by nie puścił a 3-4 sekundy w miarę mocnego duszenia i by mu odcią zasilanie
Zgłoś
Avatar
Isstred95 2021-08-24, 15:55 2
Zajebałbym razem z właścicielem

Trzeba nosić nóż i odrazu w łeb skurwiałego psa
Zgłoś
Avatar
Mycroft 2021-08-24, 15:57 3
Poderżnąłbym nożem gardło bydlakowi i po sprawie
Zgłoś
Avatar
wiki69 2021-08-24, 16:07 8
Ja się na tym nie znam,
ale może psu wystarczyło by wcześniej kaganiec założyć?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie