18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Avatar
rodziu1981 Wczoraj 22:20 4
Stare jak powodz w Klodzku
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 22:28 4
Dlatego oddzielam wiarę od instytucji kościoła. Obrzydliwi hipokryci, którzy na kacu pierdołą o życiu w czystości ,z piekącą dupą po całonocnej pedalskiej orgii .Mieszają w głowach dzieciom, nakazując wymóg na rodzicach bezalkoholowej pierwszej komunii. Ścierwa pierwszej maści, pedofile.
Są wyjątki od reguły, nie mówię, że nie...ale w dużej części to pomiot szatana najgorszej maści.
Zgłoś
Avatar
Fl1nt Wczoraj 22:42 1
Upadek Pedofili w Polsce xdddd
Zgłoś
Avatar
Heliar Wczoraj 22:49
Jan_Zagłoba_2024 napisał/a:

Masz coś nowszego? Takiego sprzed 4 lat?



Nie no starczyło by coś z przed 10 lat
Zgłoś
Avatar
M883 Wczoraj 22:56 1
Było
Zgłoś
Avatar
Siladzwieq Wczoraj 23:03
Czy to czasem nie Rodzyn?
Zgłoś
Avatar
elizkaa Wczoraj 23:44 1
Aż miło się patrzy 😊
Zgłoś
Avatar
lordgd Wczoraj 23:56 1
Dość stare, ale zawsze miło obejrzeć.
Zgłoś
Avatar
Keta271 Dzisiaj 0:04 1
Budrys2000 napisał/a:

Ważne że pod tęczą macie komfort i bezpieczeństwo 😉



Nie zapominajmy o tych katolikach na sadolu, którzy się cieszą z rozjechania ciężarówka chińskiego dzieciakie. Nie kurwa, nie jestem tęczowy
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa Dzisiaj 0:11 1
Wróciłem po banie! Witam! Podobają mnie się te komentarze, jak i sam upadek. Taki z rozsypem!
Zgłoś
Avatar
NOMAD1410 Dzisiaj 0:25
Nawet Jezus, cicho się zaśmiał.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń Dzisiaj 0:31
janusz_biznesu napisał/a:

Dlatego oddzielam wiarę od instytucji kościoła. Obrzydliwi hipokryci, którzy na kacu pierdołą o życiu w czystości ,z piekącą dupą po całonocnej pedalskiej orgii .Mieszają w głowach dzieciom, nakazując wymóg na rodzicach bezalkoholowej pierwszej komunii. Ścierwa pierwszej maści, pedofile.
Są wyjątki od reguły, nie mówię, że nie...ale w dużej części to pomiot szatana najgorszej maści.



Piona mordo, tylko FAME MMA, prawdziwa szkola dla dzieciakUW. KURWA PDF KURWA.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Dzisiaj 0:53
Nie wiem o co się dopierdalacie, każdy mógł się wyjebać, nawet nachlany pedofil, ludzka rzecz. Ale ja nie o tym, jako NIEPRAKTYKUJĄCY katolik zastanawiam się, co oni z tymi rozjebanymi, podeptanymi płatkami zrobili, jakie są procedury. Do kielicha, a stare baby i tak wpierdolą?
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard Dzisiaj 2:05
Marian_Koniuszko napisał/a:

Msza się ledwo rozpoczęła a ten już najebany...



Akurat komunia jest zaraz przed końcem mszy 😄
Zgłoś
Avatar
kulawiec 26 minut temu
Hehe ludzie to jednak było. Udają, że wierzą a Boga, mają nasmarowane w przykazaniach wyraźnie, że nie wolno im malować Jezusów, podobizną Boga itp. to nie. Biznes, jest biznes, ot zmienimy sobie te frajerskie przykazania na bardziej wygodne, bo dzięki temu można opylić trochę barachła. W końcu szaman firmy kościół jest mądrzejszy od Boga.

Takie same zjebanie jak u tęczowych i wariatów od wsadzania się i dymania kóz. Niczym się to nie różni.
Zgłoś