18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
LUKASZ122218 2012-01-17, 21:42
Pewnie zajebiście bawełne zbiera.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-01-17, 21:48 2
Zgłoś
Avatar
rafuene 2012-01-17, 21:52
mikel1994 napisał/a:


Filmik dobry, ale samym Buakawem bym się nie podniecał dopóki nie zawalczy z kimś swojej klasy, bo jak narazie sam mówi że "przez management obijam samych cieniasów na tak zwanym "światowym poziomie"".



Kurwa skąd to wziąłeś jakiś wywiad z przed 10 lat ?
z wielką chęcią przeczytam gdzie to wyczytałeś. Bo walczył z zawodnikami światowej klasy typu Kraus, Pinca , Souwer, Petrosyan czy Masato - Kurwa Dupny znawca tematu z ciebie
Zgłoś
Avatar
KaSo 2012-01-17, 22:11
Chyba brakło im w wiosce maczet i musiał ścinać palmy nogami
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-01-17, 22:56
rafuene napisał/a:



Kurwa skąd to wziąłeś jakiś wywiad z przed 10 lat ?
z wielką chęcią przeczytam gdzie to wyczytałeś. Bo walczył z zawodnikami światowej klasy typu Kraus, Pinca , Souwer, Petrosyan



W dupie byłeś gówno widziałeś.

"Świetne pytanie. Moi prowadzący odwalają kawał dobrej roboty ustawiając mi walki z cieniasami, więc swój sukces zawdzięczam im. Zawalczę z Petrosyanem i Tajami, ale mój management powiedział nie na ich ofertę. Musze walczyć z zawodnikami o tzw. 'klasie międzynarodowej' by utrzymywać się na szczycie. Fani zapłacili za to, bym obijał takich leszczy, by pozostawać na szczycie. W końcu to zwycięstwa nad zawodnikami z poziomu międzynarodowego. Jak to brzmi? "

[url]http://www.sfd.pl/Buakaw%3A_m%C3%B3j_management_odrzuci%C5%82_ofert_walk_z_Petrosyanem_i_innymi_Tajami!_-t825562.html[/url]

Nie zapomnij przypierdolić jeszcze kilku obrazków.
Zgłoś
Avatar
xJokerx 2012-01-18, 0:24
To chyba jakiś uczeń wojownika Najmana.
Zgłoś
Avatar
jabcook 2012-01-18, 0:38 1
Tak mi się skojarzyło

Zgłoś
Avatar
Szaler 2012-01-18, 0:41
@zając
wikipedia -> znajdź wyszukiwarke -> wpisz ironia -> pochwal się na lekcji polskiego nowo poznanym słowem
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-01-18, 9:30
podobnie wyburzałem regipsy
Zgłoś
Avatar
rafuene 2012-01-18, 10:17
mikel1994 napisał/a:



W dupie byłeś gówno widziałeś.

"Świetne pytanie. Moi prowadzący odwalają kawał dobrej roboty ustawiając mi walki z cieniasami, więc swój sukces zawdzięczam im. Zawalczę z Petrosyanem i Tajami, ale mój management powiedział nie na ich ofertę. Musze walczyć z zawodnikami o tzw. 'klasie międzynarodowej' by utrzymywać się na szczycie. Fani zapłacili za to, bym obijał takich leszczy, by pozostawać na szczycie. W końcu to zwycięstwa nad zawodnikami z poziomu międzynarodowego. Jak to brzmi? "



I co cała swoja wiedzę opierasz na jednym wywiadzie tak ? heh no kurwa mac dobry jesteś zobacz sobie z kim Buakaw walczył i z kim będzie walczyć fakt niektórzy z tych zawodników to nie poziom Krausa czy Souwera ale dalej czołówka - i weź się nie wypowiadaj jak sie na niczym kurwa nie znasz
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-01-18, 14:39
rafuene napisał/a:



I co cała swoja wiedzę opierasz na jednym wywiadzie tak ? heh no kurwa mac dobry jesteś zobacz sobie z kim Buakaw walczył i z kim będzie walczyć fakt niektórzy z tych zawodników to nie poziom Krausa czy Souwera ale dalej czołówka - i weź się nie wypowiadaj jak sie na niczym kurwa nie znasz



Twój pozom mnie zadziwia, naprawdę. Mimo tego na jakim jesteśmy portalu nie wiedziałem że ktoś może odkrywać kolejne dna spadając z jednego na drugie, więc albo ustaw poprawny wiek w profilu, albo ogarnij się chłopie.

Przeczytaj wywiad jeszcze raz i zrozumiesz o co mi dokładnie chodzi. W tajskim boksie Holandia nigdy nie dorównywała Tajlandii i obijanie holendrów na "światowym" poziomie jest wg. mnie (i wg. Buakawa też, jak możesz sobie przeczytać) troszkę niżej niż walczenie z urodzonymi wojownikami.

I nie nie ujmuję nikomu umiejętności, takie jest po prostu moje zdanie.
Zgłoś