18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Muchy by nie skrzywdził
~_Yarko_ • 2020-10-19, 20:23
Zły na psa za to że musiał go szukać.
Sąsiedzi zareagowali i postanowili interweniować u odpowiednich służb.


Żona właściciela twierdzi, że mąż ogólnie to kocha zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-10-20, 7:44 2
Moja macica moja sprawa
Mój pies moja sprawa
Zgłoś
Avatar
pioter84 2020-10-20, 8:40
Jebany, obsrany, tępy, drący mordę po nocach, jedzący kocie gówna bigiel. Jak ja nienawidzę tych umieszczonych i durnych jak krowy ameb.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-10-20, 9:07
NataliaW napisał/a:

oja macica moja sprawa
Mój pies moja sprawa


Dokładnie. Zabić swojego psa, lub usunąć swoją macice powinnaś mieć zawsze prawo, to twoja własność. Oczywiście poza sytucjami jak np: zrzucenie psa z urwiska gdy siedzi na nim jakieś dziecko, lub usunięcie macicy gdy siedzi w niej jakieś dziecko. Bo wtedy byłabyś zwykłym mordercą dzieci
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2020-10-20, 9:15 1
Jak zwykle banda ekojełopów którzy pewnie nigdy nawet się psem nie zajmowała ujada bo ktoś śmiał śmieć wpierdolić wychowawczo psu, który jest jego własnością, jemu ma służyć i się jego słuchać. Ha tfu wam w te wasze zapłakane mordy
Zgłoś
Avatar
Voldmar 2020-10-20, 9:30
Laska ma większe jaja niż te przestraszone pizdeusze.
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-10-20, 10:26 1
pytolsky napisał/a:

bo ktoś śmiał śmieć wpierdolić wychowawczo psu



Ty kurwa ślepy jesteś? Czy nie odróżniasz znęcania się życiowej pizdy od wychowywania\karcenia. Stara też cie wychowywała waląc łbem o schody?
Zgłoś
Avatar
Pietruchm 2020-10-20, 11:48
Gdyby przy mnie tak zrobił to bym mu ryja obił i tego psa odebrał...
Zgłoś
Avatar
lucilla 2020-10-20, 12:07
"Możesz mi wyjaśnić co ma niechęć do znęcania się nad psem do szeroko rozumianego lewactwa?"

Nie wytłumaczy, bo to zwykły debil, walczący z lewactwem - chociaż sam nie wie co to pojęcie oznacza.
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-10-20, 12:23
marcinbobek napisał/a:

Do tych wszystkich użytkowników, którzy nie widzą niczego złego w traktowaniu tak zwierząt. Jesteście zdrowo popierdoleni skurwiale dzieci Hitlera i nienawiści. Ja wszystko rozumiem i głęboko wierzę że to tylko zły dotyk z dzieciństwa tak się teraz odbija na waszym zdrowiu.



od Hitlera to ty sie odpierdol kolega , i pobaw ptakiem jak masz takie farmazony pisać
Zgłoś
Avatar
mav 2020-10-20, 12:37 1
Beage najbardziej chyba spierdolona rasa jaka istniała, mam takiego darmozjada i jego największe osiągnięcie w życiu to ojebanie ilości żarcia przekraczającej masę własną. Głupie, nieusłuchane, wiecznie nie nażarte, niszczące wszystko co ma dla właściciela jakąś wartość, ogólnie Magda Gessler nie poleca.
Zgłoś
Avatar
Bantol 2020-10-20, 18:58
marcinbobek napisał/a:

Do tych wszystkich użytkowników, którzy nie widzą niczego złego w traktowaniu tak zwierząt. Jesteście zdrowo popierdoleni skurwiale dzieci Hitlera i nienawiści. Ja wszystko rozumiem i głęboko wierzę że to tylko zły dotyk z dzieciństwa tak się teraz odbija na waszym zdrowiu.



Zgłoś
Avatar
grzebcio11 2020-10-20, 20:21
Z 3 psów które miałem tylko beagle sprawił, że przynajmniej 5 razy w ciągu 2 lat miałem ochotę go zatłuc (tylko ochotę bez tłuczenia). Są to niezwykle głupie i uparte psy, rozumiem typa. Mój beagle kiedyś uciekł po raz 9999 i po prostu nikt go już nie szukał.
Zgłoś
Avatar
ytrewqqwerty 2020-10-20, 20:26
mav napisał/a:

Beage najbardziej chyba spierdolona rasa jaka istniała, mam takiego darmozjada i jego największe osiągnięcie w życiu to ojebanie ilości żarcia przekraczającej masę własną. Głupie, nieusłuchane, wiecznie nie nażarte, niszczące wszystko co ma dla właściciela jakąś wartość, ogólnie Magda Gessler nie poleca.



No ale chyba go nie napierdalasz, nie? I ciagle mu miche napelniasz? A jakby co zadna ujma psa oddac. Napierdalaja slabszych tylko podludzie
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-10-21, 0:43
grzebcio11 napisał/a:

Z 3 psów które miałem tylko beagle sprawił, że przynajmniej 5 razy w ciągu 2 lat miałem ochotę go zatłuc (tylko ochotę bez tłuczenia). Są to niezwykle głupie i uparte psy, rozumiem typa. Mój beagle kiedyś uciekł po raz 9999 i po prostu nikt go już nie szukał.



Znam taką historię z pierwszej ręki, był wilczór, pracownicy azyla uwazali że jest szurniety, i trzymali go na lekach w osobnej klatce,
Pewnego dnia pojawiła się serduszkowo, motylkowa kobietka, która doszła do wniosku, że to na pewno dlatego że go źle traktuja w tym azylu.
Wyzwała ich, adoptowała psa, i pojechała do domu.
Pues wytrzeźwiał z tabletek 24 godziny później
Do azyla dzwoni telefon:
- Azyl dla zwierzat słucham
- Ten Pies pamiętacie ten co go mieliscie w klatce? i ja go adoptowałam wczotaj?
- a tak że my sie nie znamy a Pani okaże mu miłość, to on będzie dobrym pieskiem?
- no tak ten sam... mam z nim problem...
- oooo... Jaki?
- Nie pozwala mi wyjść z domu i szczerzy kły.....
- spoko zaraz przyjeżdżamy.
Z tego co wiem to pojechali w pięciu, ubrani w zbroje ze stalowej siatki, wilczór był duży, a do tego nieźle szurnięty, zanim go wynieśli z tych ich zbroi zostały tylko strzępy.
Pies dostał psychotropy i wrócił do swojej klatki.
Jaki morał z tej Historii?
A sami sobie wycviągnijcie moarał....

Zgłoś
Avatar
willoo 2020-10-21, 1:23
luja27 napisał/a:

Scierwo do wora i rzeka



daj spokój, to tylko pies
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie