18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Neiwiem 2010-08-05, 14:43
a tak w ogóle to co oni kurwa sobą przedstawiają? bo każde dziecko się potrafi podciągać na drabinkach na placu zabaw
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2010-08-05, 15:35 5
W pierdlu, nie wpierdlu, murzyn czy mudżyn, czarny czy brązowy - to nie jest śmieszne.
Najśmieszniejsze jest to, że Wy hejterzy nigdy na żywo murzyna nie widzieliście. Siedzicie przed pecetem i napierdalacie jacy to oni nie są licząc na milion piw i głośne brawa. A jedyne co możecie otrzymać - milion ludzi się z Was śmieje (toż przed komputerem jak w klatce, nie?), a głośno to Wam kości połamie murzyn.

Nie jestem hipokrytą jak zapewne już o mnie myślicie. Sam się śmieje z kawałów o czarnych i też po nich jadę, ale nie robię tego zawsze w ten sam sposób. Podłapaliście teksty o zoo, w tagach zamiast "murzyn" piszecie mudżyn i jaracie się tym że jesteście zajebiści. Gówno prawda. Jesteście żałośni, jak za przeproszeniem i bez obrazy, Wasi rodzice, którzy nie wychowali Was jak na cywilizowanych przystało.

Dziękuję za uwagę, teraz możecie hejtować.
Zgłoś
Avatar
BVLBI 2010-08-05, 16:38
Makumby musiały jakoś spie*dalać na drzewa jak lew gonił, a przy okazji trochę drobiu na obiad przyniósł
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-08-05, 16:55
Turkusowa Dziewica napisał/a:

Kim do kurwy nędzy są te "mudżyny"? Podręczniki i encyklopedie milczą na ten temat.


Tu definicja aex:
Zgłoś
Avatar
army 2010-08-05, 17:02
albo łącze 1mb nie daje sobie rady z tym filmikiem, albo macie na prawdę gówniany odtwarzacz - zamiast bufferować się, tnie mi od nowa film :x

będzie kiedyś modernizacja tego odtwarzacza?

aby nie było offtopu: pierwsze 15 sekund było super ;o
Zgłoś
Avatar
raszpla 2010-08-05, 17:10
poprosze link na YT?

przekoksy z nich
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2010-08-05, 17:50
Oczywiście, że powinny być bany za mudżyna! Moi drodzy nie mudżyn tylko kurwa mudżin! Powtórzę to raz jeszcze: mudżin!
Zgłoś
Avatar
hiitman 2010-08-05, 18:34
matx napisał/a:

@up
Mowicie, ze to malpy? No to ja tez sie do nich zaliczam i musze w tym jebanym zoo zwanym silownia placic 40€ misiecznie zeby moc sobie tak pociwiczyc.



W moim mieście zoo i siłownia to dwa inne miejsca, nie ma też biletów miesięcznych. Raz do roku w zupełności wystarcza. A jeśli chodzi o siłownię to nie widziałem żeby ktoś tak ćwiczył o_0

Murzyni mają krótką przerwę w rozpierdalaniu Paryża.

Gawith napisał/a:

Najśmieszniejsze jest to, że Wy hejterzy nigdy na żywo murzyna nie widzieliście.


Nie, najśmieszniejsze jest to, że ja widziałem i od tego właśnie zaczęła się moja "pasja". Więc wypierdalaj i sam wreszcie zobacz na żywo.
Zgłoś
Avatar
Turbik 2010-08-05, 19:09 2
Zgłoś
Avatar
matx 2010-08-05, 21:12
hiitman napisał/a:


W moim mieście zoo i siłownia to dwa inne miejsca, nie ma też biletów miesięcznych. Raz do roku w zupełności wystarcza. A jeśli chodzi o siłownię to nie widziałem żeby ktoś tak ćwiczył o_0.



Nie udalo Ci sie bycie smiesznym, nie otrzymasz 10 piw za ta zalosna wypowiedz. W szkole widac nie uczyli sie o metaforach, przenosniach, itd. Naprawde nie udal Ci sie ten pojazd.
Jakbys chodzil dluzszy czas na silownie to byc wiedzial ile lat treningu kosztuje podniesc kilkanascie razy pod rzad 90kg miesni. Nie widziales zeby ktos tak cwiczyl? Na kazdej silowni ludzie probuja sie podnosic cwiczac w ten sposob plecy albo bicepsy, chyba, ze byles pojedzic na rowerku.
Zgłoś
Avatar
gonzu96 2010-08-05, 22:41
Połowa życia na drzewie... Co się dziwić?
Zgłoś
Avatar
Sadisticc 2010-08-05, 23:10
matx napisał/a:



Nie udalo Ci sie bycie smiesznym, nie otrzymasz 10 piw za ta zalosna wypowiedz. W szkole widac nie uczyli sie o metaforach, przenosniach, itd. Naprawde nie udal Ci sie ten pojazd.
Jakbys chodzil dluzszy czas na silownie to byc wiedzial ile lat treningu kosztuje podniesc kilkanascie razy pod rzad 90kg miesni. Nie widziales zeby ktos tak cwiczyl? Na kazdej silowni ludzie probuja sie podnosic cwiczac w ten sposob plecy albo bicepsy, chyba, ze byles pojedzic na rowerku.



Dobra koksik nie napinaj się już tak bo ci biceps pęknie. Zakochana w sobie kupo bezwładnych mięśni, napinasz się, że na tej siłowni pakujesz a nawet się teraz po plecach nie możesz podrapać. So stfu EOT !
________________________________________________________
co do mudżynów, to fajne rzeczy robią ^^, no jedyne to z tymi pompkami się nie postarali _
Zgłoś
Avatar
Tomizmc 2010-08-06, 2:15
Refren jest najlepszy: "Kręce Sandałami!"
Zgłoś
Avatar
Turbik 2010-08-06, 14:17
matx napisał/a:



Nie udalo Ci sie bycie smiesznym, nie otrzymasz 10 piw za ta zalosna wypowiedz. W szkole widac nie uczyli sie o metaforach, przenosniach, itd. Naprawde nie udal Ci sie ten pojazd.
Jakbys chodzil dluzszy czas na silownie to byc wiedzial ile lat treningu kosztuje podniesc kilkanascie razy pod rzad 90kg miesni. Nie widziales zeby ktos tak cwiczyl? Na kazdej silowni ludzie probuja sie podnosic cwiczac w ten sposob plecy albo bicepsy, chyba, ze byles pojedzic na rowerku.



Tobie też nie
Zgłoś
Avatar
d................k 2010-08-06, 15:47
strach wypuścić dziecko na plac zabaw w dzisiejszych czasach;P
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie