18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
petervonwolfen 2011-12-29, 22:33
frayer napisał/a:

@petervonwolfen
typ ma rację, gówno wiesz i pierdolisz bzdury. Po cholerę się w ogóle wypowiadasz? Jak nie interesujesz się hip-hopem i nic o tym nie wiesz to wypierdalaj, a nie kieruj się tym co mówią w TVN-ie o Peji i innych ciotach.



Wszyscy wielbiciele tej muzy to koprofile? Następny o gównie.

Wypowiadam się po to żebyś się wkurwił. Joł

Specjalnie dla Ciebie:

Zgłoś
Avatar
KetchupLudojad 2011-12-29, 22:37
Stary, dojebałeś argumentem. Ja ci odpowiem, że ropa drożeje.
Zgłoś
Avatar
petervonwolfen 2011-12-30, 0:25
KetchupLudojad napisał/a:

Stary, dojebałeś argumentem. Ja ci odpowiem, że ropa drożeje.



A jak można dyskutować z argumentem "wypierdalaj" ? To apropos
muzyki marginesu

Wyraziłem swoje zdanie i tyle. Przeczytaj to co napisałem wyżej jeszcze raz.
Wrzucanie na forum publiczne filmików ze swoimi idolami zawsze kończy się komentarzami. Niekoniecznie pochlebnymi.

Spodziewasz się że w Polsce mieszkają tylko wielbiciele hip hopu? To strona dla wielbicieli hip hopu?

A jeśli chodzi o "ziomala" frayer , napiszę tak żeby zrozumiał:

Ni chuja nie interesują mnie te matoły. Lubię muzykę ale nie muszę przy niej walić konia i szczekać na tych którym się ona nie podoba.

Zresztą mam ciekawsze zajęcia - patrz stopka
Zgłoś
Avatar
makasa20 2011-12-30, 1:08
maaciekk napisał/a:

co tu mówić ta bitwa to legenda



masz tutaj kolego prawdziwy freestyle ! OSTR
Zgłoś
Avatar
obstawpojare 2011-12-30, 1:38
@petervonwolfen
Nikt nie szczeka tu na tych, którym się ta muzyka nie podoba. To ty szczekasz na tych, którym się podoba.
Zgłoś
Avatar
chuper 2011-12-30, 10:58
Babciu (Tetris) dlaczego masz takie wielkie oczy?
Dobre
Zgłoś
Avatar
Frequq 2011-12-30, 12:06
jak widze takie cos to nasuwa mi sie jedno pytanie: "Dokąd ta ewolucja zmierza?" -.-
Zgłoś
Avatar
zulugul 2011-12-30, 22:27
@ener737
Cytat:

Wywalić beat, wywalić mastering i już 80% społeczności przestanie tego słuchać.


A kto słuchałby popu bez podkładu albo techna, metalu, rocka, blues'a, jazzu czy każdego innego gatunku muzycznego?

Piszecie że muzyka bez przekazu? spróbujcie sami wymyślać rymy na poczekaniu z głębokim przekazem, lub przesłuchacie nową płyte Tetrisa czyli "tego drugiego" i powiedzcie że nie ma tam żadnego przekazu i nawija tylko o jednym.

Mówicie że to muzyka czarnuchów? może i tak ale w porównaniu do disco-polo, popu, techna, dub-step'u czy innych tego typu jest muzyką wyższych lotów.

sadistic.pl to nie strona na takie filmiki? szczerze mówiąc minimum połowa filmików które tu się znajdują powinna zostać usunięta.
Zgłoś
Avatar
Voy90 2011-12-31, 0:20
Na początku pozdrawiam wszystkich hejterów ;] Nie rozumiem ludzi którzy piszą że ten flow to lipa... Zastanawiam się czy Wy byście dali radę, nie gadać byle co ale rozkmińcie na przykład 00:41 dają kartkę z tematem i oni muszą na biegu wymyślać gadkę więc kurwa niech mi ktoś powie że jest to jest chujowe itp. Hejtujcie dalej dawać dawać... tyle potrafią co niektórzy... tylko tyle...
Zgłoś
Avatar
p................a 2012-01-01, 15:17
najczesciej uzywane slowo w tym przedstawieniu odziwo nie jest kurwa lub pierdole tylko "jak" zauwazycie ze przez caly czas oni cos do czegos porównuja strasznie hujowa opcja

ogolnie ja bym tak nie potrafil za to props ale hejt dla muflona sama jego ksywa to autodiss
Zgłoś