18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
pancerek 2011-05-17, 22:20
@HardyWP
Cwaniakiem łatwo być w Internecie. Wolność słowa ma swoje granice.
Tamtym postem chciałem tylko uzmysłowić paru takim cwaniakom, że warto pomyśleć co najmniej dwa razy zanim się coś powie/napisze - również w sieci.
Nie byłoby dla mnie problemem złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Na pewno nie czułbym z tego powodu dyskomfortu, że zgłosiłem na policję, że ktoś popełnił przestępstwo i zrobił coś niegodnego. Tak samo jakbym zgłosił, że ktoś obraził moją rodzinę. Kwestia mentalności, ot co.
Zgłoś
Avatar
yoshi 2011-05-17, 22:38
dobrze, że asfalt zamortyzował upadek.
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-05-18, 0:19
Coś jest nie tak. Żeby murzyn w takiej sytuacji nie wyciągnął broni?
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-05-18, 0:36
@pancerek - to się nazywa bycie konfidentem, a tacy ludzie jak ty podczas wojny byli szmalcownikami i sowieckimi/niemieckimi kapusiami. Kwestia mentalności, ot co.
Zgłoś
Avatar
Dumah 2011-05-18, 0:39
Nie mam nic do czarnych, ale asfalt powinien leżeć na ulicy.
Zgłoś
Avatar
misiorysio 2011-05-18, 0:59
asfalt skończył na asfalcie prawidłowo
Zgłoś
Avatar
Sharsh 2011-05-18, 1:41
uwielbiam happy endy
Zgłoś
Avatar
dreamor 2011-05-18, 9:30
Ten czarny to magik jakiś chyba. W pewnym momencie zniknął i widać było tylko same spodnie i buty na asfalcie.
Zgłoś
Avatar
pancerek 2011-05-18, 10:16
@Meszamorum
Jak jakiś typek będzie jechał publicznie po Twojej rodzinie, matce, babce, itp. itd. to oczywiście też nie zgłosisz bo to niegodne "konfidenctwo"
Jak ktoś będzie publicznie obrażał Twoich znajomych też?
A jak ktoś zajebie Ci brykę?
Zgłosisz? Konfident w chuj jesteś.
omg...
Zgłoś
Avatar
usere 2011-05-18, 13:06
jak widać to przegrany miał wiesze zainteresowanie wśród kobiet...
Zgłoś
Avatar
HardyWP 2011-05-18, 13:12
pancerek napisał/a:

@HardyWP
Cwaniakiem łatwo być w Internecie. Wolność słowa ma swoje granice.
Tamtym postem chciałem tylko uzmysłowić paru takim cwaniakom, że warto pomyśleć co najmniej dwa razy zanim się coś powie/napisze - również w sieci.
Nie byłoby dla mnie problemem złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Na pewno nie czułbym z tego powodu dyskomfortu, że zgłosiłem na policję, że ktoś popełnił przestępstwo i zrobił coś niegodnego. Tak samo jakbym zgłosił, że ktoś obraził moją rodzinę. Kwestia mentalności, ot co.



To twoja rodzina jest na filmiku czy jak? Wolność słowa nie istnieje, jest tylko dla wybranych a co do cwaniactwa w internecie to to wyrażenie swojej opinii nie uważam za kozactwo netowe.
Zgłoś
Avatar
pelko10 2011-05-19, 15:04
no i asfalt położył sie tam gdzie jego miejsce...
Zgłoś
Avatar
Boxer1 2011-05-20, 20:21
Kurwa ,a myślałem że czarnuch będzie spierdalał jak go matka natura nauczyła.
Zgłoś