18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
matx 2010-09-21, 16:36 2
Latwo pisac na forum "jeabny czarnuch" ale zaden z was nie mialby jaj powiedziec tego na ulicy w twarz jakiemukolwiek murzynowi. Mozecie mi tu pojechac roznymi tekstami ale prawda jest taka, ze tylko glupie pizdy sa kozakami przez internet.

Po drugie, macie szczescie, ze jestescie na wychowaniu swoich starych i mozecie sobie siedziec przy komputerze teraz. Dlatego nie od was zalezy wasze pochodzenie i status zycia, rownie dobrze moglibyscie zapierdalac za tym murzynem proszac zeby dal wam sie przejchac.

Glupi i przede wszystkim nudny juz trend sie zrobil na sadisticu, z tematami kobiety w kuchni, przemocy wg. kobiet i, ze kazdy czarny czlowiek to glupi murzyn, chociaz moim zdaniem sporo z nich ma wieksze IQ niz wy.
Powtarzanie tych glupich tekstow bo wiekszosc tak robi, nie zrobi was sadystow. Wiekszosc z tych wszystkich idiotow co w kazdym poscie powtarza te nudne teksty zamyka oczy gdy wchodzi na hard, bez strach lub obrzydzenie.

zeby nie bylo offtopu, szacun dla tego goscia za te tricki na rowerze. 99% userow sadistica napewno by sie wyjebala.
Zgłoś
Avatar
malarz666 2010-09-21, 16:46
Jedziesz murzynku! Tak jest! Tak jak pan treser uczył w szkółce!


matx napisał/a:

kazdy czarny czlowiek to glupi murzyn, chociaz moim zdaniem sporo z nich ma wieksze iw niz wy.



Primo: Zgadzam się, że każdy czarny człowiek to głupi murzyn i Ty jako starszy już chyba użytkownik powinieneś przywyknąć do rasizmu i szowinizmu na tym portalu, jeśli jednak Ci się nie podoba i masz zamiar robić awantury to sam proponuję i myślę, że nie jeden tutaj by mnie poparł: Ten portal nie nadaje się dla takich jak Ty (bez urazy)

Secundo: co to jest "iw"? wiem że IQ to iloraz inteligencji aczkolwiek murzyni mogą mieć coś innego pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Sonka 2010-09-21, 16:48 1
ferro napisał/a:

jak tak Was czytam to tylko na mysl przychodzi mi facepalm z homerem..
pierdoleni rasisci na pokaz.
Nie zebym sie napinał, ale tu naprawde nie trzeba wszystkiego pod publike robic - chodzi mi o sadola.



Co to jest "sadola", penisie?
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-09-21, 17:06 2
malarz666 napisał/a:

Jedziesz murzynku! Tak jest! Tak jak pan treser uczył w szkółce!

Secundo: co to jest "iw"?



jak nie masz argumentów to literówek się czepiasz, gimbusie?
ze zrozumieniem zacznij czytać i nie wycinaj z kontekstu zdań

Sonka napisał/a:



Co to jest "sadola", penisie?



otóż, jest to zdrobnienie ktorego używają userzy strony www.sadistic.pl i jeśli Cię to dziwi, to niezbyt spostrzegawcza jesteś, bo mówi tak każdy moderator i administrator tej strony, cipko.

wracać do tematu
Zgłoś
Avatar
nanab 2010-09-21, 17:15
Beznadzieja, ja do poruszania się w rytm muzyki nie potrzebuję nawet roweru
Zgłoś
Avatar
matx 2010-09-21, 19:16
Primo: Zgadzam się, że każdy czarny człowiek to głupi murzyn i Ty jako starszy już chyba użytkownik powinieneś przywyknąć do rasizmu i szowinizmu na tym portalu, jeśli jednak Ci się nie podoba i masz zamiar robić awantury to sam proponuję i myślę, że nie jeden tutaj by mnie poparł: Ten portal nie nadaje się dla takich jak Ty (bez urazy)

Secundo: co to jest "iw"? wiem że IQ to iloraz inteligencji aczkolwiek murzyni mogą mieć coś innego pozdrawiam



W ktorym momencie powiedzialem, ze mam cos do rasizmu? Wcale nie, wlasnie uwazam, ze Hitler nie dokonczyl swojej 'pracy' jesli chodzi o wyeliminowanie niekotrych ras. Sam tez jestem za wyeliminowanie roznych grup w spoleczenstwie.
Przyjebales sie nie wiem czego, nie umiesz czytac to juz Twoj problem.
W przeciwienstwie do Ciebie uwazam, ze ten portal jednak nadaje sie dla mnie (mowie dla mnie, bo "takich jak ja" nie ma wiecej). Bo tu nie chodzi o bycie rasista, szowinista, szyderca, itp. tak jak inni piszac beznadziejne teksty tylko o wypowiadanie sie o wszystkim w jaki sie chce sposob majac swoje wlasne argumenty.

A przyjebanie sie o literowke pokazuje tylko Twoj brak sensownych argumentow w Twojej wypowiedzi, bo sam dobrze wiesz, ze to literowka dlatego pierdolnales na koniec taka sliczna ironie.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2010-09-21, 23:35
Jamajka i wszystko jasne,dobry staf dobra jazda,
Niestety biali nie mają takiego zmysłu równowagi co jest potwierdzone
Zgłoś
Avatar
xano1920 2010-09-22, 10:29
w mam talent i tak by nie przeszedl, bo nie spiewal przy tym
Zgłoś
Avatar
malarz666 2010-09-22, 15:51
@~Conscribo



Nie użyłem żadnej obelgi więc proszę o to samo względem siebie. Poza tym jak to mówią "nie wsadzaj ryja w cudzą rozmowę"... Cóż... może i tak nie mówią ale popieram

@matx

Z tego co wyczytałem w twoim poście na to wyglądało. Spójrz trochę wyżej i przeczytaj to z mojej perspektywy, a zrozumiesz co miałem na myśli. A przyjebanie się o literówkę nie miało na celu cię obrazić tylko dodać troszkę "od siebie" do tego wszystkiego taka mała ironijka na koniec
Zgłoś
Avatar
Snejku 2010-09-22, 16:34
Nie ma piwa bo sie nie wyjebal ;(
Zgłoś
Avatar
cyrylziomek 2010-09-23, 15:47
jest taki czarny ze nie widac ze ma spodenki O.o
Zgłoś
Avatar
Ine 2011-01-12, 18:17
Miał skurwysyn po bułki pojechać, a tańczy w rytm muzyki

matx napisał/a:

Glupi i przede wszystkim nudny juz trend sie zrobil na sadisticu, z tematami kobiety w kuchni, przemocy wg. kobiet i, ze kazdy czarny czlowiek to glupi murzyn, chociaz moim zdaniem sporo z nich ma wieksze IQ niz wy.



I po co tak się spinasz? Uważaj sobie co chcesz, ale albo przywykniesz do tego, że userzy się zmieniają, albo będziemy musieli się pożegnać. I bynajmniej nie jest to groźba.

Owszem. Sam bym się wypierdolił idąc do tego roweru, a nie mówiąc już o tym by na niego wsiąść czy przejechać kawałek. Piwo oczywiście.
Zgłoś