18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
genghiskhan 2013-04-09, 16:49
Krótka analiza tytułu:
"Murzyn robi" > fuck logic
Przysiady w wykonaniu tego murzyna >
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 17:01
zajebiste musisz miec te wyskoki jak takie cwiczenia wykonujesz
przy przysiadach ze sztanga trzymana z tylu sa 2 zasady dupe do gleby i prosty kregoslup no moze znalazlo by sie jeszcze kilka ale to to najwazniejsze. niemozesz dobze pobudzic miesnia do wzrostu masy/sily jezeli nie rozciagasz go maksymalnie i nie skurczasz polpowtorzenia to sa dodatki ktore maja zabijac monotonie ale nic nie zastapi powtorzenia w pelnym zakresie ruchu
generalnie im bardziej boli i im jest ciezej tym lepiej wykonujesz cwiczenie oczywiscie mowie o pracy miesnia lub grupy miesniowej ktora trenojemy

wiem wiem bledy ort ale tlumacze to tym ze przynajmniej teks ma swoj styl
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2013-04-09, 17:18
Ja pierdole, nie słyszeliście nigdy o ćwiczeniach na siłę? Nie zawsze ćwiczy się po to, by zwiększyć masę. Dupa do ziemi? Chyba kpisz... Przy dużym ciężarze kolana pójdą się jebać raz, dwa. Ręcznik na karku jest dla ciot? Chyba nigdy tego nie robiłeś, albo robiłeś to poniżej swoich możliwości. Swego czasu też śmiałem się z różnych gości na siłowni, ale przestałem, kiedy poznałem więcej technik i programów treningowych. Ćwiczenia nie mają dobrze wyglądać, ale mają być skuteczne, proste.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 17:33
puskaty ty imbecyla ja wykonuje przysiad z ciezarem 350 kg a zawsze robie pelne przysiady ale jestes niedorozwojem ja pierdole kurwa gosciu niemasz pojecia co piszesz a pierdolisz jak pojebany

tepaku ogladales choc 1 zawody trojboju silowego kurwa tam chlopy tylko dupami do ziemi siadaja zjebie

i dodam ja zawsze ale to kurwa od zawsze trenuje silowo nie na mase i zawsze ale to od zawsze najlepsi trenerzy swiata mowili alebo pelne powtorzenia albo wypierdalaj z silowni

generalnie sorry za te bluzgi zjebane i niepotrzebne ale naprawde jak czytam takie rzeczy od goscia ktory na lawie pewnie w zyciu wiecej nie wycisnol niz 150 to dla mnie jest poprostu wkurwiajace

PODSTAWOWA sprawa wiadomo ze im miesien jest lepiej rozciagniety tym jest silniejszy kazdy kto wykonuje polpowtorzenia ogranicza swoj rozwoj nie trzeba byc jakims znawca tematu zeby to wiedziec podam moze glupi ale jakis jednak przyklad masz proce masz w nij gumke ktora naciagasz na 20cm wystrzeliwujesz kamyk na 10 m a jezeli w tej samej procy masz gumke ktora mozesz rozciagnac na 30 cm to wypierdalasz na 20m moze zle to wyjasnilem i wogule ale generalnie miesien sprzezysty i elastyczny jest mniej narazony na kontuzje niz miesien ktory jest caly czas usztywnuiony i nie rozciagany

z tym reczniczkiem to tez kpina albo lubisz bol albo idz pograc w bierki
Zgłoś
Avatar
v2008 2013-04-09, 17:38
Robi tak żeby się nie narobic jak to murzyni leniwe asfalty
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-04-09, 17:45
PyskatySkurwiel napisał/a:

Ja pierdole, nie słyszeliście nigdy o ćwiczeniach na siłę? Nie zawsze ćwiczy się po to, by zwiększyć masę. Dupa do ziemi? Chyba kpisz... Przy dużym ciężarze kolana pójdą się jebać raz, dwa. Ręcznik na karku jest dla ciot? Chyba nigdy tego nie robiłeś, albo robiłeś to poniżej swoich możliwości. Swego czasu też śmiałem się z różnych gości na siłowni, ale przestałem, kiedy poznałem więcej technik i programów treningowych. Ćwiczenia nie mają dobrze wyglądać, ale mają być skuteczne, proste.



Jak robisz przysiady to gdzie trzymasz sztangę? Na karku czy na czworobocznych? Po chuj ręcznik na kark jak masz od tego mięso? No dobra, jak ktoś nie ma widocznych mięśni grzbietu to niech sobie używa ręcznika bo karczycho może dostać w dupę, ale na pewnym etapie ćwiczeń zaczynamy trzymać sztangę na grzbiecie. Trzymanie sztangi na karku niszczy kręgi...

Akurat siłowo trójboiści robią pełne przysiady, a to oni posiadają ogromne zasoby siły. Ja ćwiczę nogi troche bardziej kulturystycznie więc siadam troche poniżej linii kolan, ale dupa też jest bardzo nisko. Jeśli ćwiczysz do danego poziomu to tylko od niego siła wzrośnie, jak nie zejdziesz niżej to nigdy tam siły nie wyrobisz. Takie ćwiartki robią siatkarze do wyskoku, ale są jednak głębsze od tych, które tu widzimy.

Kolana na pełnym przysiadzie nie będą się jebać raz dwa bo wiązadła przejmują wtedy obciążenie ze stawu! To niepełne przysiady niszczą kolana przez to, że zbyt długo staw utrzymuje obciążenie! Wy kiedyś sobie na tej siłowni krzywdę zrobicie przez bzdurne teorie... Trzymaj dalej sztangę na karku i obciążaj stawy kolanowe, za 50 lat nie będziesz mógł się ruszać.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-04-09, 18:07
exploiteddd napisał/a:

smiej sie smiej, ty byś tego od ziemi pewnie nie oderwał



Może dlatego, że to jest na stojaku?
Zgłoś
Avatar
rafal327 2013-04-09, 18:32 2
jeeeee, odezwali się SPECJALIŚCI
dajcie popcorn
Zgłoś
Avatar
tomeq44 2013-04-09, 18:40
Z czego wy się kurwa śmiejecie?Macie jakieś pojęcie o siłowni?On doskonale wie co robi i stara się polepszyć wyskok tym ćwiczeniem.Ale wy kurwa wyśmiejecie każdego kto nie wygląda podczas ćwiczeń jak typ z filmików atlasu kfd na youtube...
Zgłoś
Avatar
maniuś79 2013-04-09, 18:41
Ja pod tym ciężarem pewnie bym od razu usiadł i już nie wstał.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 18:43
takim czwiczeniem to gowno polepszy to nie jest nawet cwierc ruch tylko 1/10 ruchu miesien ledwo zdazy sie leciutko naciagnac jak juz prostuje noge
Zgłoś
Avatar
typo 2013-04-09, 18:44 2
Kurwa, czy niektórych tu pojebało?

Dobra fajnie jest sobie popierdolić, że ktoś ma wypeirdalać jak na ławce nie wycisnął 150 (czego kurwa, gram? Bo jak kilogramów, to muszę Ciebie chłopie roczarować, ale dla wielu osób do 80kg będzie to cieżar nieosiągalny), albo jak nie dupa przy ziemi to wypierdalać... bla bla bla kurwa bla.

Przy dzisiejszym zasiedzeniu przed telewizorem i braku aktywności KAŻDY powinien na siłke zapierdalać i KAŻDY kto już ma jakiś staż powinien takich ludzi zachęcać i wspierać. Nie, że wypierdalaj - ale patrz jak się to robi. Ja zaczynałem kilka lat temu chodzić i samemu robiłem głupie błędy. Nikt, kurwa nikt nawet największe potwory na siłce się nie śmiały, tylko było - ej młody, co ty odpierdalasz. Patrz jak się to robi.

I mi pokazywali. Dzisiaj sam tak robie (brzmi jak z reklamy Werters Orginal), jak widzę jakiegoś suchoklatesa co to pewnie onieśmielony komentarzami takich typów jak wyżej próbuje hantlem 10 kg machać, kiedy jego optymalny cięzar to np. 4 kg. Chuj że śmiesznie wygląda, ale przynajmniej poprawnie ćwiczenie jest wykonane.

Gardzę takimi debilami, co to niby 150kg na ławce łykają na rozgrzewkę, a nabijają się z innych. Serdeczny chuj wam w dupę. JEszcze pewnie się z grubasów nabijają, ale jak przyjdzie taki otyły na siłkę i na bieżni sapie przy 4km/h chodzie, to jest wielka beka.

Albo kurwa ćwiczymy i lepsi pomagają gorszym, albo sami wypierdalać z siłowni. Swoją drogą chętnie zobaczyłbym forumowych pajaców, którzy to tutaj chuj wie co trenują (trójboiści cholera jasna) i jak wielkie ciężary dźwigają.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-09, 19:26 2
typo zgadzam sie z toba calkowicie ale kurwa czytaj ze zrozumieniem ja mowie o trenerach profesjonalistow a nie o suchoklatesach bo wiadomo kazdy kiedys zaczynal nikt nie urodzil sie herkulesem to normalne. ale powiem ci w ten sposob wpadasz na silke typowo trojbojowa gdzie niema smiechow chichów tylko sapanie gosci po skonczonej seri to jest zupelnie co innego nie mozna porowna tego z silka w ktorej przychodzi 60 letni pan z nadwaga szanuje naprawde kazdego kto uprawia jakikolwiek sport naprawde ale rozrozniajmy sport amatorski od profesjonalnego plz

nie jest tak czarnuchu ; ]

a propos czuje ze zal ci dupe ciska ze 150 na klate jeszcze nie peklo ; ]

typo akurat w polsce zanjdziesz czolowke swiatowego trojboju wiec wcale nie zdziwilbym sie gdyby ktos z polskiego allstars tutaj zagoscil

podniecacie sie jakimis nyggerami a w polsce wystarczy ze wymienie 2 osoby Jan Wegiera i Jaroslaw Olech chlopie ci goscie nie sa 1 krotnymi mistrzami swiata wegiera z tego co sie orientuje okolo 15 razy wygral ms w wyciskaniu a jarek olech no to przy wadze ciala 76 kg przysiada 360 kg i tez jest wielokrotnym mistrzem swiata

a z tym pajacem to mnie wkurwiles wypierdalaj do szewca drewniane gwozdzie prostowac
Zgłoś
Avatar
typo 2013-04-09, 21:04
Kaktuz - masz chłopie piwko za Wegiere i Olecha!

kaktuz napisał/a:

puskaty ty imbecyla ja wykonuje przysiad z ciezarem 350 kg a zawsze robie pelne przysiady ale jestes niedorozwojem ja pierdole kurwa gosciu niemasz pojecia co piszesz a pierdolisz jak pojebany

tepaku ogladales choc 1 zawody trojboju silowego kurwa tam chlopy tylko dupami do ziemi siadaja zjebie

i dodam ja zawsze ale to kurwa od zawsze trenuje silowo nie na mase i zawsze ale to od zawsze najlepsi trenerzy swiata mowili alebo pelne powtorzenia albo wypierdalaj z silowni

generalnie sorry za te bluzgi zjebane i niepotrzebne ale naprawde jak czytam takie rzeczy od goscia ktory na lawie pewnie w zyciu wiecej nie wycisnol niz 150 to dla mnie jest poprostu wkurwiajace



Chodziło mi o ten fragment. Nie, że wypierdalaj z siłowni, ale popraw się i z tymi 150 kg, bo mierzenie się na wyciskanie na klatę to dobre dla nastolatków. Żal mi dupy nie ściska, powiem szczerze, że nie wiem, czy jebnąłbym jakąś sensowną serię 150 kg (bo jedno powtórzenie to pizda, a nie wynik), zresztą od roku skupiam się na CF, a siłowego treningu mam dosyć mało. Płaskiej w ogóle mało robiłem ze swoim trenerem, ale...

Nieważne. Wkurwiłem się tylko podejściem i tyle, a jeszcze dzisiaj ukazały się nowe badania, które wykazały, że aktywnie sport uprawia tylko 30 kilka procent dzieciaków w Polsce (nie chce mi się szukać). To jest kurwa skandaliczne. U dorosłych ten wynik jest pewnie jeszcze bardziej żałosny, dlatego nikomu nie kazałbym wypierdalać z siłowni.

Jak ktoś się nie zna to warto wyjebać te kilkadziesiąt złociszy na dwa, trzy zajęcia z trenerem, albo po prostu pójść z zaprawionymi w bojach ziomeczkami.

W każdym razie patrząc teraz na ludzi (młodych i starych) i widząc ich kalectwo na własne życzenie (bo jak inaczej nazwać 20 latka wypluwającego płuca po 100m pogoni za tramwajem) noż w kieszeni mi się otwiera, jak słyszę kogoś, kto każe wypierdalać z siłki, czy odradzającego jakąkolwiek formę sportu.

Peace.
Zgłoś
Avatar
cypa 2013-04-10, 10:09
nie wiem czy kolo tak chcial ale jestem bylym trojboista i jednym z cwiczen byly tzw nie pelne przysiady podobne do tych na filmie.
Zgłoś