18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Murzyni na zakupach
o................9 • 2012-08-09, 12:11
wybrali się w kilkadziesiąt osób

skradli spodnie warte łącznie 3.000$
Zgłoś
Avatar
ozzy88 2012-08-11, 12:15 4
kpaxian napisał/a:

pierdolicie od rzeczy... tyle samo złodziei jest i wśród białych i czarnych



Nieprawda, murzyni mają kradzież w genach... tak samo jak rumuni.

I żeby sprostować. To nie jest rasizm, to jest fakt :/
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-08-11, 12:22 3
BongMan napisał/a:

I co, tolerancyjni? To tacy sami ludzie jak my? To ja chyba jakiś inny jestem, bo nie kradnę w sklepach...


Kolor skóry chuj ma do tego, liczy się środowisko w jakim się wychowali i w jakim przebywają.
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-08-11, 12:24 9
tyle w temacie murzynów.
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-08-11, 12:32 2
Już mnie nie dziwi dlaczego noszą tak dziwnie spodnie, skoro w radości okradania innych nie sprawdzają rozmiarów.
Zgłoś
Avatar
Ileev 2012-08-11, 13:19 3
T-Will napisał/a:


Kolor skóry chuj ma do tego, liczy się środowisko w jakim się wychowali i w jakim przebywają.



Ale u czarnych jest tylko jedna opcja.
Zgłoś
Avatar
Jatyon 2012-08-11, 13:47 1
Ho ho ho ilu tutaj ludzie przekonanych, że każdy murzyn to złodziej. A to ciekawe, że w Europie panuje stereotyp polaka-złodzieja, a nie murzyna-złodzieja. Stereotyp stereotypem, ale roweru pod sklepem nie da się zostawić, tak samo jak nowego radia w samochodzie. Nie wspomnę już o złodziejstwie na skalę krajową. Pieprzeni hipokryci.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-11, 14:09
Facet wraca po długiej podróży służbowej do domu, ale z daleka widzi: nie ma roweru na werandzie, zostało tylko koło przyczepione kłódką, podchodzi do sąsiadów i pyta się:
- Gdzie mój rower?
- Murzyni ukradli!
Wchodzi na podwórko, widzi: nie ma samochodu! Podchodzi do sąsiadów i pyta się:
- Gdzie mój samochód?
- Murzyni ukradli!
Wchodzi do środka, nie ma telewizora, dvd, sprzetu audio, kompa! Podchodzi jeszcze raz do sąsiadów i pyta się:
- Gdzie są rzeczy z mojego domu?
- Murzyni ukradli!
Wchodzi jeszcze raz, woła żonę, ale nigdzie jej nie ma! Podchodzi jeszcze raz do sąsiadów i pyta się:
- Gdzie moja żona?
- Uciekała z jakimś białasem
- Z białym? To niemożliwe!
- Co panu powiem to panu powiem: pan jesteś jebany rasista jadący na stereotypach!
Zgłoś
Avatar
kokz666 2012-08-11, 14:13
Tez zauwazyliscie ze te małpy pierwszy raz nie drą japy?
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-08-11, 14:38
Najlepsze jest to, że właściciel wrzucił to na YT z nadzieją, że ktoś ich rozpozna, więc już w tym momencie złamał prawo i jak ktoś się przypierdoli, to te 3000$ będzie niczym w porównaniu do wypłaty odszkodowania każdemu z tych czarnych, śmierdzących asfaltów.

Nie, nie jestem rasistą
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-11, 15:41 1
BongMan napisał/a:

I co, tolerancyjni? To tacy sami ludzie jak my? To ja chyba jakiś inny jestem, bo nie kradnę w sklepach...

PS: Jak człowiek idzie do sklepu i kupuje, to nazywa się to zakupy. A oni jak idą to co jest?
Zakrady?
Zajeby?



Otóż ty mój mały bąku, jesteś idiotą. O jakich ty "ludziach" mówisz? Wszyscy czarni na całym świecie to złodzieje i nie są tacy sami jak "my", jacy kurwa my? Mówisz o Polakach? A może próbujesz się utożsamiać z rasą "panów" Aryjczykami? Nie wiem o chuj ci chodzi FagMan, w każdym kraju, w każdej kulturze są kurwy i złodzieje i nie jest to w żadnym stopniu uwarunkowane ilością pigmentu.

ozzy88 napisał/a:


Nieprawda, murzyni mają kradzież w genach... tak samo jak rumuni.



Spytaj Niemca jakie ma zdanie o Polakach, usłyszysz tą samą śpiewkę.
Zgłoś
Avatar
lie 2012-08-11, 15:42
"Najlepszy komentarz (33 piw)
I co, tolerancyjni? To tacy sami ludzie jak my? To ja chyba jakiś inny jestem, bo nie kradnę w sklepach...

PS: Jak człowiek idzie do sklepu i kupuje, to nazywa się to zakupy. A oni jak idą to co jest?
Zakrady?
Zajeby?"
To się powinno nazywać najbardziej żałosny komentarz, wówczas wszyskto by pasowało.
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2012-08-11, 15:58
@Zly i okropny
Cytat:

Wszyscy czarni na całym świecie to złodzieje i nie są tacy sami jak "my"


Zgadzam się
Tylko, że o Polakach nie powstały setki filmików z kamer monitoringu, jak włażą do sklepu i zapierdalają co im się żywnie podoba.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-11, 18:37
Chleb razowy napisał/a:

@Zly i okropny

Zgadzam się
Tylko, że o Polakach nie powstały setki filmików z kamer monitoringu, jak włażą do sklepu i zapierdalają co im się żywnie podoba.



Jak to nie powstały? Takiego materiału jest od chuja, tylko nie ma sensu umieszczać każdego incydentu w sieci, po drugie jaką byś miał frajdę w oglądaniu własnego rodaka ładującego kiełbasę śląską w skarpety, lepiej dowartościować się na czarnym nie ?
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-08-11, 20:55
Polacy kradną ręczniki.Też w to nie wierzyłem ale nasz papież [*] nigdy nie kłamał bo był święty!
Ps. To prawda.
Zgłoś