18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
wojtos7 2010-04-10, 22:01 1
lecz sie
Zgłoś
Avatar
Lestat666 2010-04-10, 22:41 1
Nie widzę róznicy między zwykłym a udaunionym, więc po co przepłacać?
Zgłoś
Avatar
koksiq 2010-04-10, 22:48 1
Co w tym śmiesznego ?
Autor tematu pewnie sam ma Downa jak takie wątki zakłada.

sarin napisał/a:

haha fajne;D zawsze mnie zastanawiało jak tacy wyglądają. Azjata wymiata


Popatrz w lustro.
Zgłoś
Avatar
adrianlykus 2010-04-10, 23:16
ładne oczy masz..... ;D
Zgłoś
Avatar
Psycho Dad 2010-04-11, 3:12
kilka słów do autora tematu:
każda z tych osób zamieszczonych w temacie jako bezimienne foty do "się nabijania" dała by Ci radę w łamigłówkach z Mensy
Jeszcze chciałem dodać - jesteś zbereciałym faszystowskim moherem, który w swym jakże ograniczonym mózgu eliminuje lepszych od siebie, by objąć włądzę nad teorią... szkoda, że w praktyce nadal jesteście na dnie.
Zgłoś
Avatar
Adder 2010-04-11, 14:14 1
zastanawiam się co to za ludzie w ogóle tutaj piszą;/ oczywiście nie wszyscy. wyśmiewanie się ?!?! Autor tego wpisu to jakiś za przeproszeniem po*****y prostak;/ po prostu cudnie

****************************
[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-12, 01:30 ]
się chłopaki opanujcie trochę i dajcie w końcu spokój autorowi tego tematu
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-04-11, 14:58
Prozac napisał/a:

jeszcze ktos jest przeciw aborcji? jesli tak to niech pomysli ze urodzi sie z zespolem downa a napewno da sie to stwierdzic podczas ciazy! wiec po co cierpiec cale zycie jak mozna urodzic sie zdrowym....


A skad wiesz że Ci ludzie cierpią?
To może poddawajmy wszystkich aborcji. Bo przeciez w czasie życia też może trafić się jakaś choroba... Wtedy można by przeprowadzić eutanazje, ale lepiej zapobiegać. Czyż nie?

A taki Maciek z klanu, robi większą kariere niż Wy:D

Nic tu sadystycznego nie ma...
Zgłoś
Avatar
Nazad 2010-04-11, 15:12
Też kiedyś się zastanawiałem czy tacy istnieją. Wpisałem w google "black down" i mi wyskoczyły materiały promocyjne "Black Hawk Down"...
Zgłoś
Avatar
lukasvx 2010-04-12, 0:36
ale słodziaki;]
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-04-13, 7:25
lukasvx napisał/a:

ale słodziaki;]



Wyruchałbyś co ?

Czarny humor.
Jednak dobijają mnie komentarze o eutanazji, musicie naprawde być "mondrzy" skoro próbujecie przekonać ludzi do swoich racji w temacie nadającym się na parogodzinną dyskusje.
Przez neta nikogo sie nie przekona, więc po co zaczynać kolejny durny flame war, z jakością argumentów porównywalną do moich "klapków"
Zgłoś