18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Rozjebie 2020-04-25, 18:29 1
Mez napisał/a:

Wybacz ale w dupie miałem lekcje j. polskiego, w dupie też mam twoje niuanse jak powinno się pisać póki. Jakiś debil Twojego pokroju kidyś stwierdził, że póki trza pisać zamknięte.



Chodzi o to, ze nauczenie się zasad ortografii i gramatyki to nie jest jakaś czarna magia, to są proste rzeczy. I jeśli tego nie ogarniasz, to znaczy ze jesteś głupszy od reszty. Właśnie fajnie, ze te zasady istnieją, bo od razu można zobaczyć z jakim debilem się rozmawia.

Mez napisał/a:

Ja wolałem uczyć się czegoś bardziej przydatnego w życiu i wybrałem swego czasu polibude. Pozdro dla kumatych inżynierów.



Jeśli dzięki Twojemu wyborowi polibudy zarabiasz powyżej średniej krajowej, to ok, wcale nie jesteś taki głupi. Ale jeśli mniej to jesteś zwykły mgr inż. Parobek
Zgłoś
Avatar
Mez 2020-04-25, 19:26
Nie ma sensu więcej odzywać się na wasze zaczepki z tego samego powodu nie grzebie się też w gównie bo zaczyna bardziej jebać.
Zgłoś
Avatar
Dilee 2020-04-25, 19:42
0:39 koniec zabawy.
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-04-25, 19:44
Mez napisał/a:

Nie ma sensu więcej odzywać się na wasze zaczepki z tego samego powodu nie grzebie się też w gównie bo zaczyna bardziej jebać.



No faktycznie, panie "inżynierze", bez matury nie ma sensu się rozpisywać.
Zgłoś
Avatar
Fiodorsky 2020-04-29, 0:05
przed młodym świetlana przyszłość w Manaus
Zgłoś