18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Murzyński ślub
~PowerBoBass • 2014-03-09, 15:46
Siedzę z Dziewczyną przed TV, surfując po kanałach natknęliśmy się na program, w którym przedstawiony był ślub czarnoskórej pary w Wielkiej Brytanii. Luba przyuważyła, że na torcie są figurki nowożeńców, ale... białe. Skomentowała, że to niezły absurd. Skwitowałem to dość dennym tekstem:
-Pewnie czarnych nie było, mogli w zoologicznym poszukać figurek małpek".
A Ona na to:
-Ta, albo z gówna ulepić...

Moja Kochana Sadolka
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2014-03-09, 21:51
ulifont napisał/a:

przeczytałem to 5 razy i za każdym razem jest to bardziej żałosne, owszem wysmarowałem już się maścią, ale jakoś to nie działa może dlatego drogi autorze,że masz chujowe poczucie humoru?



I to jest powód do prób ciśnięcia mi? Przynajmniej 140 osób ma inne zdanie niż Ty. Podaj jeden powód, dla którego Twoje ma być ważniejsze
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-03-09, 21:54
Pozdrów dziewczynę, powiedz że dzięki niej masz browarów na cały miesiąc.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-10, 4:03
~PowerboBass
dam ci już spokój, nie chce mi się dyskutować o pierdołach
Zgłoś
Avatar
pstPL 2014-03-10, 22:50 1
Kwintesencja prostackiego debilizmu - gratuluję dobranej parce.
Aha - Mam nadzieję, że przynajmniej jedno z was jest bezpłodne.
Pozdro

PS
Krem, żel, maść i inne specyfiki na ból dupy zaaplikowane zawczasu
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-11, 8:45
pstPL
nie krytykuj go bo do niego nic nie dochodzi. Zaraz zacznie do ciebie pierdoły jakieś pisać na PW
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2014-03-11, 10:20
Ależ się panowie spinacie, mam z was polewkę już kolejny dzień, tak trzymajcie A serio - ulifont, jesteś czarny? To Ci się portale pomyliły Ciśnij dalej.

Czterdziestoletniego prawiczka nawet nie skomentuję - obrażaj własną matkę, a ode mnie się odpierdol
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-11, 13:03
Jeśli się ktoś tu spina to tylko i wyłącznie ty! Nie dochodzi do twojego małego orzeszka, że nikogo nie obchodzą historie z twojego nudnego życia. Od tego właśnie są komentarze, żeby komentować tematy.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2014-03-11, 20:07
ulifont napisał/a:

Jeśli się ktoś tu spina to tylko i wyłącznie ty! Nie dochodzi do twojego małego orzeszka, że nikogo nie obchodzą historie z twojego nudnego życia. Od tego właśnie są komentarze, żeby komentować tematy.



Przynajmniej 340 osób ma inne zdanie niż Ty To do Ciebie nie dociera, że jesteś zwyczajnym ignorantem. Nie będę zniżał się do Twojego poziomu i obrażał Cię, jak Ty mnie. Niniejszym wyłączam się z tej dyskusji, bo naprawdę mam ciekawsze rzeczy do robienia. A Ty dalej walcz w internecie, obrażaj innych i czuj się bezkarnie, człowieku bez krzty honoru i kultury. Napluć na Ciebie to mało
Zgłoś
Avatar
Cheeryl 2014-03-12, 15:51
No, no, no, w życiu nie słyszałam, czegoś tak sadystycznego.
Nie masz się czym podniecać. Nie słyszałeś chyba jak niektóre kobiety potrafią naprawdę zabłysnąć czarnym humorem i to parę razy na dzień.
Zgłoś