18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Wielki_Kloc 2013-01-24, 9:30 2
anonymousm napisał/a:

"We wholly condemn them. The East London Mosque is committed to building co-operation and harmony between all communities in this borough. The actions of this tiny minority have no place in our faith nor on our streets."



Piękny komentarz, ale współczuję wszystkim, którzy w to wierzą. Czy muzułmanom na prawdę zależy "na budowaniu współpracy ze wszystkimi społecznościami w sąsiedztwie" najlepiej widać na przykładzie Egiptu, Syrii, Libanu i Pakistanu.

Dodatkowo co do tej akcji to ona w pewnym sensie przetarła szlak - teraz będą się one coraz częściej pojawiać, a gdy muzułmanie osiągną większość w policji o przeciwdziałaniu takim akcjom będzie można co najwyżej pomarzyć.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2013-01-24, 10:11 1
Dobrze, że w Polsce nikt nie aresztuje kolędowych patroli.
Zgłoś
Avatar
Ailurus_fulgens 2013-01-24, 10:17
ale tutaj:
guardian.co.uk/world/video/2013/jan/22/homophobic-footage-prompts-poli...

napisali, że policja sprawdza filmik na youtube, na którym były homofobiczne okrzyki. Czyli sprawdzali homofobię?!
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-24, 10:30 1
Wielki_Kloc napisał/a:



Piękny komentarz, ale współczuję wszystkim, którzy w to wierzą. Czy muzułmanom na prawdę zależy "na budowaniu współpracy ze wszystkimi społecznościami w sąsiedztwie" najlepiej widać na przykładzie Egiptu, Syrii, Libanu i Pakistanu.



Wielki Klocu, to jest naprawdę wielkie pytanie, jak możemy pomóc prześladowanym chrześcijanom w państwach, które wymieniłeś, a także w np. w Iraku. Przecież nie jesteśmy w stanie okupować tych wszystkich krajów i wymusić tolerancję na ich obywatelach. Jedyne, co możemy naprawdę zrobić, to wzmacniać pozytywne ruchy w islamie i przeciwdziałać tym, które są nam wrogie. Czyli w praktyce: wspópracować z takim meczetem wschodniego Londynu, fundować wydziały teologii islamu na zachodnich uniwersytetach i jednocześnie napierdalać bez pardonu islamistów w Mali, Algierii, Nigerii i gdzie tylko wystawią łeb.
Taka jest właśnie polityka Zachodu wobec muzułmanów. Polityka kija i marchewki albo "dziel i rządź". Ja bardzo lubię tych muzułmanów, którzy są skłonni wziąć ode mnie marchewkę, i to dzielenie się marchewką to jedyna nadzieja dla prześladowanych w świecie islamskich chreścijan. Kiedy tylko zaczniemy prześladować wyznawców islamu u nas w Europie, pogorszymy tylko sytuację chrześcijan w krajach islamu.
Nb. "Koran" uznaje Jezusa za wielkiego proroka, największego przed Mahometem, i nazywa chrześcijan braćmi i każe się nimi opiekować. W praktyce niestety wygląda to inaczej, ale jak temu zaradzić, napisałem już zbyt wiele.
Zgłoś
Avatar
____ 2013-01-24, 10:42
Wcześniej była mowa o tym, że ten kozi patrol zaczepiał kobiety, nakazując zakryć twarz, czy też kazali gościowi pozbyć się piwa które miał w dłoni. Okazuje się, że zostali zgarnięci dopiero po tym jak ubliżyli homosiowi... morał z tego taki że są równi i równiejsi. Hierarchia w Londynie: homosie > kozojebcy > kobiety i ludki z piwem w łapie.
Zgłoś
Avatar
narvik 2013-01-24, 10:44 2
Za dobrą wiadomość jest zawsze piwko.
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2013-01-24, 11:31
Dobre kurwa !!! Wpierdol i do lochu
Zgłoś
Avatar
Emer88 2013-01-24, 12:25
I dobrze że ich aresztowali ale jednego co się można spodziewać to zaraz pierdolone ciapce wyjdą na ulicę i będą mówić o obrazie tego ich kurwa "mahomieta" czy też o dyskryminacji...
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2013-01-24, 12:44
To była tylko kwestia czasu.
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-24, 13:13 1
anonymousm napisał/a:



Wielki Klocu, to jest naprawdę wielkie pytanie, jak możemy pomóc prześladowanym chrześcijanom w państwach, które wymieniłeś, a także w np. w Iraku. Przecież nie jesteśmy w stanie okupować tych wszystkich krajów i wymusić tolerancję na ich obywatelach. Jedyne, co możemy naprawdę zrobić, to wzmacniać pozytywne ruchy w islamie i przeciwdziałać tym, które są nam wrogie. Czyli w praktyce: wspópracować z takim meczetem wschodniego Londynu, fundować wydziały teologii islamu na zachodnich uniwersytetach i jednocześnie napierdalać bez pardonu islamistów w Mali, Algierii, Nigerii i gdzie tylko wystawią łeb.
Taka jest właśnie polityka Zachodu wobec muzułmanów. Polityka kija i marchewki albo "dziel i rządź". Ja bardzo lubię tych muzułmanów, którzy są skłonni wziąć ode mnie marchewkę, i to dzielenie się marchewką to jedyna nadzieja dla prześladowanych w świecie islamskich chreścijan. Kiedy tylko zaczniemy prześladować wyznawców islamu u nas w Europie, pogorszymy tylko sytuację chrześcijan w krajach islamu.
Nb. "Koran" uznaje Jezusa za wielkiego proroka, największego przed Mahometem, i nazywa chrześcijan braćmi i każe się nimi opiekować. W praktyce niestety wygląda to inaczej, ale jak temu zaradzić, napisałem już zbyt wiele.



Mam prośbę do użytkowników sadistica, by zapamiętali tego bałwana i nie czytali jego wypocin. Ten gość jawnie popiera islam i nie ma nic wspólnego z "pomocą" chrześcijanom. To co napisał to czysty bełkot, z którego można odczytać jedno: "Zostawmy muzułmanów w spokoju, niech sobie rosną w siłę w Europie, to nasi przyjaciele, trzeba tylko się przekonać, pomagać im etc."

anonymousm napisał/a:


Wychodzi na to, że z Turków są nieźli antysemici. Antysemici to nie semici, tylko antysemici.
Przysięgam Bogu jedynemu i Mahometowi, jego Prorokowi, że nie odpowiem już na żadną prowokację z twojej strony.



Nie wiem na ile poważnie to pisał ten karaluch, ale zwyczajnie postarajcie się pamiętać, że cokolwiek ten gość pisze, jest to socjotechnika lewicowych pseudointeligentów. W islamskich krajach [zdecydowana przewaga muzułmanów + objęcie władzy] chrześcijanie są i będą prześladowani, niezależnie od tego, co dzieje się w Europe. [Co za idiota mógł wysnuć wniosek, że jest to powiązane]. W każdym północnoafrykańskim kraju, gdzie jeszcze do niedawna % chrześcijan wynosił kilkadziesiąt %, obecnie ta liczba spada do kilku %. Szykanowanie, pobicia, śmierć na porządku dziennym, coraz głębszy i głębszy ekstremizm.

Nie dość, że w Europie muszą sobie radzić z tymi darmozjadami, to jeszcze istnieją takie lewackie szczury jak anonymousm, które bronią ich interesów.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-24, 13:36
up
Oj, Naziolek, zabolało, zabolało... Dobrze, kurwo, ma boleć. Przypomnę może, który mój post tak naprawdę wywołał twoją gniewną reakcję, żeby publika wiedziała, gdzie cię boli:

Cytat:

I tak, dobrze zgadłeś, ciebie miałem na myśli. Tylko nie wiem, po co się wyrywałeś do odpowiedzi, teraz wszyscy wiedzą, że twój wielki rasizm i twoja historiozofia to tylko zemsta za to, że żadna ci nie chce szparki kopsnąć. Skocz na siłkę, do fryzjera i do biblioteki, może to coś po może, bo na sadisticu osiągnąłeś już wszystko: szacun najgorszych debili w Polsce. I dalej forever alone.



Natomiast co do losu mniejszość w krajach islamu, to tolerancję propaguje się poprzez wychowanie, a nie prowadząc wojny. Większość Europejczyków została już przez chrześcijaństwo i oświecenie wychowana, choć przecież też byli takimi kipiącymi nienawiścią endeckimi zwierzątkami jak Niziołek, wymierający obecnie gatunek.
Muzułmanom też pomożemy się ucywilizować.
Zgłoś
Avatar
knsad 2013-01-24, 14:13
Naziolek napisał/a:


cokolwiek ten gość pisze, jest to socjotechnika lewicowych pseudointeligentów.



czegokolwiek ty nie napiszesz jest to socjotechnika prawicowych pseudointeligentów więc generalnie jesteście siebie warci tylko on nie jest nietolerancyjnym kutasem który chce Europę odgrodzić murem i wybić wszystkich którzy mają inny kolor skóry. Był kiedyś taki jeden o podobnych poglądach do twoich, ale palną sobie w łeb w bunkrze, może też kiedyś zmądrzejesz
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-24, 17:00 1
@anonymosms

O, pierwsze widzę, ty myślisz, że skupiam się na twoich wypowiedziach, co więcej, czytam je od początku do końca? Od razu wiem co w nich jest. Lizanie podeszwy piaskowych murzynów. Cokolwiek by nie zrobili, to byś im dziękował i przepraszał. Gdyby ruchali cię w dupę, to byś im kwiaty kupił, taka prawda "stary". Prawdą jest to, że gdybyśmy się spotkali w życiu, to byś tak nie szczekał, tylko morda w kołnierzyk, wzrok na chodnik, skrępowany krok pedała w rurkach i do domciu, wytrząchać pchły z gaci. Miśku, internet to twój świat, a twoje wypowiedzi jak już pisałem, nie są w stanie nikogo obrazić, bo jak może gówno obrazić człowieka?
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-24, 17:04
Naziolek,

No, pokaż mi jeszcze, jak mi udało się cię podkurwić, internetowy napinaczu.

Boisz się moich wypowiedzi, chujku, bo byś się nie bawił wcześniej w papę Rydzyka, który apeluje do słuchaczy, by nie czytali złego białego diabła, bo jeszcze się dadzą przekonać.
Teraz zgrywasz drecha. Jak drech, dostałbyś po uchu i poprosiłbyś, czy mógłbyś mi zrobić laskę. Ale ja łaskawie bym odrzucił.
Wszystko jest dla ludzi, ale ty musisz być bardzo brzydki.
Zgłoś
Avatar
Dr.Okins 2013-01-24, 17:19
dobrze qrwom!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie