18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Musztra - czyli wojskowi napinacze
R................s • 2012-06-12, 15:51
Krótki film przedstawiający jak się robi wodę z mózgu.
To jest video z jednego z liceów w UŁESA...

Generalnie na YT można znaleźć tego pełno.. zjawisko występuje pod nazwą "Drill Sergeant"

krótka wersja:



a tu pełna inspekcja.. czyli zamiatają wszystkich po kolei



Marines:

Zgłoś
Avatar
takija 2012-06-13, 17:58
To jest jakiś konkurs?
Zgłoś
Avatar
d................a 2012-06-13, 22:30 4
Taki pedagog, przydałby się w gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-06-14, 20:49
To jest wojsko? Kurwa, ile oni mają lat, 16?
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-06-14, 20:56
Jakim idiota trzeba byc zeby dac sie tak ponizac i ginac dla kilku panow w garniakach ktorym ilosc 0 na koncie sie nie zgadza.

Wojsko jest dla frajerow.
Zgłoś
Avatar
mietnet 2012-06-14, 21:15
Misia Jogi im tylko brakuje do tych czapeczek.
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-06-14, 21:37 1
@ up james91

a ty co kurwa obciągasz luntkowi i podobnym ?? Gdyby było nadal wojsko nie było by metroseksualnych i innych dziwolągów facet to ma być facet a nie pipa

A tak w ogóle ktoś wyżej napisał jak można sie tak poniżać, oni sami się zgłosili do takiej a nie innej szkoły więc się na to godzą, a Ci co pisali i będą pisać że by temu trepowi przyjebali to przeszli samych siebie bo prawda taka że on poskładałby każdego z was, jednego za drugim ale niema to jak kozaczyć przed monitorem, a gdy przyjdzie wyjść na miasto to ukradkiem po cichutku
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-14, 21:46 1
@james91
Wojsko dla frajerów? Tylko dzięki wojsku istnieje taki kraj jak Polska.
Niby ludzie w supermarketach masowo nie kradną, a jednak usuń ochroniarzy i zobaczysz co potrafią bezkarni ludzie. Tak samo byłoby z naszymi sąsiadami.

I jeszcze jedno - ja się zgłosiłem do WL na ochotnika m.in. po to, że jakby wojna wybuchła [tak wiem, na pudelku piszą, że to nie możliwe] to nie dać się zabić. Na pierwszych dniach szkolenia przekonałem się ile błędów na polu walki wynika z instynktownych zachowań człowieka. Nie byłeś przeszkolony, to sorry ale wtedy TY jesteś mięsem armatnim.
Zgłoś
Avatar
RmX 2012-06-14, 22:00
Ale po chuj te darcie japy? Nie można po ludzku? Śmiesznie się tego słucha i te ruchy łysego jakby rapował...
Zgłoś
Avatar
Piorek 2012-06-14, 22:38
Jak nic bym oblał całe gacie, gdyby taki cymbał odpierdalał naprzeciwko mojego znajomego jakieś electro boogie, w międzyczasie wykonując gesty tasowania się na przemian raz lewą raz prawą ręką (pierwszy filmik 0:50), powtarzając się jak jakiś niepełnosprytny umysłowo człowiek.

Ode mnie szacunek dla ziomeczków stojących obok, że zachowali zimną krew. Zaś dla tych, którzy wykonywali komendy szacunek za pozwolenie plucia sobie w twarz i robienie z siebie debila (ja osobiście bym się wypisał po kilku dniach)

Ale cóż... może spełniają swoje marzenia.
Zgłoś
Avatar
rozyk 2012-06-14, 22:43
w polskim wojsku jest zajebiscie w stanach sraja na swoich zolnierzy i niszcza im psyche.
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-06-14, 23:01
gdzie był Hartman ?
Zgłoś
Avatar
Adyrian 2012-06-15, 0:10
Kuźwa , jak czytam te wasze komentarze ,że się zaciął i ,że to pranie mózgu to mnie krew zalewa . Kilku tu tylko mądrze napisało - żołnierz to broń , ma być niezawodny .Facet będzie darł się 3 minuty "ayeayesir! "ale gdy zajdzie potrzeba nie zatnie się bo robił to 3 tysiące razy wcześniej - nie zawiedzie siebie, swoich kumpli , wyżej ustawionego rangą dowódcy , nie zawiedzie ojczyzny . Myślicie ,że w wojsku polskim będziecie mieć lżej ? Przyjdziecie , dostaniecie spluwę , jakaś laska poda wam piwko i przesiedzicie ten cały czas na leżaczku na poligonie ? Nie chcę sobie nawet wyobrażać co przechodzą Ci ludzie ale mają być posłuszni , wierni i niezawodni .
Zgłoś
Avatar
Bulbi3232eg 2012-06-15, 2:44
Wszyscy podobni do postaci z Postal'a 2
Zgłoś
Avatar
tomet1994 2012-06-15, 9:23
Wiec kto jest za wojną ???
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-06-15, 20:43
RmX napisał/a:

Ale po chuj te darcie japy? Nie można po ludzku? Śmiesznie się tego słucha i te ruchy łysego jakby rapował...



Nie tylko po to, co napisał Ci już kolega, ale też po to, że jakby jednak znalazł się taki typek na froncie, to żeby w trakcie huków, strzałów, sypiącego się gruzu, całego gnoju i smierci w koło, na widok kolegi któremu mina upierdoliła nogę, innemu rozjebali flaki bagnetem - nie zaciął się, tylko bez zastanowienia, bez patrzenia się tępo w szoku wykonywał swoje zadanie. Aby na polecenie starszego stopniem "zapierdalaj teraz z granatem w łapie i wysadź się w tamtym okopie!!!" zołnierz wziął granat w łapę i pobiegł w ten okop, a nie pytał - po co? Czy stał jak debil, bo może mu się wydawac to nielogiczne, czy głupie.

W wojsku się wrzeszczy, bo wojna cicha i przyjemna nie jest a żołnierz ma zrobić, co mu się powie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie