18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Muzułmanie w Polsce
A................i • 2013-05-27, 23:20
Trafna wypowiedź widza superstacji na temat muzułmanów w Polsce spotyka się z bezczelną cenzurą
Zgłoś
Avatar
Rubik24 2013-05-28, 6:55 6
Białystok to zagłębie ciapatych,mieszkam tu wiec wiem.
Zgłoś
Avatar
corey 2013-05-28, 6:56 1
Jedyne co można znaleźć to info. że policzyli się żeby zbudować meczet w Wa-wie.
Wyszło im 15 - 20 tyś w samej Warszawie.
Zgłoś
Avatar
Sezonowieec 2013-05-28, 7:46 7
Sam jestem z Białegostoku i widze co zaczyna sie tutaj dziac... ciapatych jak jakichs pierdolonych robali zaczyna sie robic... a co najbardziej wkurwiajace zamiast nie wpierdalac sie miejscowym w zycie to skurwiele jeszcze zaczepek szukaja probuja wlasne wladze narzucac... A najlepsze to jesli tych szkodnikow sie nie pozbedziemy to bedzie za kilka lat, jak te male kurwiska 13-15letnie juz z kosami lataja... to co to bedzie za kilka lat...
Zgłoś
Avatar
mregal 2013-05-28, 7:49 5
Jebany dziennikarzyna!
Ciekawe jak zerżną jego córkę, albo synowi utną łeb i będą skakać po zwłokach czy nadal będzie tak twierdził.
Albo niech zrobi sobie wycieczkę, żeby bliżej poznać tych kozojebców
Zgłoś
Avatar
gangstareso 2013-05-28, 8:03
angole też tak kiedyś pewnie mówili
Zgłoś
Avatar
rav_ramires 2013-05-28, 8:10 2
~Suty_dziobaka co to za gościu w Twoim powyższym poście na filmie, bo mądrze gada?
Zgłoś
Avatar
alchemsit 2013-05-28, 8:13 4
Nie jest ważny sposób wypowiedzi typka tylko cenzura. W naszym wolnym kraju wypowiedzieć się nie można. Nie raz do Superstacji zadzwoni jakiś jełop o ilorazie inteligencji psiej kupy jąka się przez całą swoją wypowiedź i go nie "wyłączają" tak jak tego typa. Od razu mi się przypomina jak ocenzurowali wypowiedz żołnierza tłumacząc się problemami technicznymi które znikają 5 sekund później gdy wypowiada się inny koleś.
Zgłoś
Avatar
d................7 2013-05-28, 8:14
/watch?v=DEqR8fcGw38
Zgłoś
Avatar
Bukka 2013-05-28, 8:17 1
czytam tylko "jebany dziennikarzyna"; a według mnie trzeba też spojrzeć z drugiej strony- nawet jeśli dziennikarz tak myśli- to nie może tego powiedzieć bo go zaraz z roboty wyrzucą, "koledzy" z pracy podkablują, że jak to można być tak nietolerancyjnym w "dzisiejszej Europie, otwartej na wszystko i wszystkich".
Zgłoś
Avatar
alchemsit 2013-05-28, 8:22 6
Bukka napisał/a:

czytam tylko "jebany dziennikarzyna"; a według mnie trzeba też spojrzeć z drugiej strony- nawet jeśli dziennikarz tak myśli- to nie może tego powiedzieć bo go zaraz z roboty wyrzucą, "koledzy" z pracy podkablują, że jak to można być tak nietolerancyjnym w "dzisiejszej Europie, otwartej na wszystko i wszystkich".



Jak dalej każdy będzie się bał wypowiedzieć i działać to w turbanie będziesz chodził do pracy.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-28, 8:33
Ale sie wkurwilem
Zgłoś
Avatar
Donaldek 2013-05-28, 9:18
Ja im pokaże jaki kurwa ja jestem tolerancyjny, moze mieszkam w zbyt małym mieście by to scierwo sie tu sprowadzilo ale jak tylko sie tu pojawi jakikolwiek objaw islamu, zajme sie tym sam, moze ktos mnie poprze, moze nie, w dupie to mam, ważne że zrobie coś dla własnego dobra i spokoju. Precz z islamem!!!
Zgłoś
Avatar
mucha86 2013-05-28, 9:33
wprawdzie dziennikarz prezentuje poziom dość słaby. to jednak chłopaczek nie potrafił wypowiedzieć sensownego słowa. nawet nie wie ilu muzułmanów mieszka w polsce, jeśli chce ich wyrzucać to powinien się tego dowiedzieć. jeśli zaś nie wie nic na ten temat i chciał się pokazać w telewizji to wyszedł na głupca.
Zgłoś
Avatar
Frostbourn 2013-05-28, 9:51
Ja jestem spokojny o nasza przyszlosc, bo wiem ze kazdy objaw panoszenia sie turbanow w naszym kraju zostanie stlamszony w zarodku.
Zgłoś
Avatar
Stefansuchar 2013-05-28, 10:13 1
Teraz jest dobry czas na powstanie nowego adolfa i jego partii.
Po latach znowu się przeprosi i po kłopocie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie