18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Niemcy: Muzułmanie zakłócili protest przeciwko prześladowaniu chrześcijan
Policja przez długi czas pozostawała bezczynna, wystawiając tym samym uczestników akcji na poważne ryzyko ze strony grupy muzułmanów i dopiero pod koniec, już po ataku na operatora kamery, wkroczyła do akcji.
Akcja 3:10

Zgłoś
Avatar
~DMT 2013-12-12, 0:36
Balrog, To że Polską krew miał na rękach, to wiem doskonale. Moje przytoczenie odnosiło sie do obecnej sytuacji w niemczech, i nigdzie nie napisałem że stawiam go za jakikolwiek wzór czy coś w tym stylu.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-12-12, 0:59 1
Skąd tylu chrześcijan wzięło się u Niemców ?
Raz w niedziele byłem w niemieckim kościele, to na mszy było z 7 osób.
Generalnie, to Niemcy leją na wiarę.
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2013-12-12, 10:12
ciapaki bija niemców ....

mam mieszane uczucia
Zgłoś
Avatar
Lasarr 2013-12-12, 11:06
Kurwa szkopy, ale jednak swoje szkopy, troche szkoda, krucjata potrzebna naszym sasiadom od zaraz.
Zgłoś
Avatar
Ludvik_v2 2013-12-12, 12:42 1
Ktoś chyba dawno krucjaty nie widział.

Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-12-13, 2:20
Może tego nie dostrzegacie, ale niezależnie od wyznania ludzie reagują podobnie. Kiedy wspomnisz chrześcijanom o krucjatach, dowiesz się, że nie miały związku z religią. Kiedy wspomnisz muzułmanom o terrorystach, dowiesz się, że to wcale nie są muzułmanie. Do tego dochodzą takie motłochy, jak ten na filmiku, albo rodzina radia maryja w Polsce. Można wywnioskować, że religia w zbyt dużych dawkach, niszczy mózg bardziej, niż nawet wszczykiwanie marychułany.
Zgłoś