18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Lam3rZ 2019-08-23, 21:22
to jest kurwa gorsze niz techno
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-08-23, 21:22
Spiderowski napisał/a:

Nie moja bajka, niewiem co tam jest grane ale szanuje za naturalność i bezkompromisowość. Bez plastyku, botoksu, nienaturalnych modelkowych kształtów i innego kolorowego badziewia. Czyste chore prymitywne pierdolnięcie.
I na bank nie pierdolą ze sceny o hejt-stop, prawach mniejszości czy obronie demokracji jak w przypadku brudstoku i (a tfu) jurka owsika.



A co za "kontrowersyjny" zespół siał ostatnio propagandę prouchodźcową? Rammstein czy ki chuj?
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2019-08-23, 21:24 2
nie wiadomo o co chodzi ale nikt sie o to nie spytał.
większość za to stara sie ponapierdalać z gatunku muzyki i stylu zycia ludzi tak bardzo odmiennych od ukochanej rihanny, feela czy innych mcwdupejebanych.

@Spiderowski piwko. takie podejście u ludzi to złoto

Edit:
@r0773n rammstein moze i kontrowersyjny ale mainstreamowy wsród rokowometalowych normików wiec czepiaj sie gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
mixiek 2019-08-23, 21:38 2
Bez plastyku, botoksu, nienaturalnych modelkowych kształtów i innego kolorowego badziewia. Czyste chore prymitywne pierdolnięcie.

I masz krate kolgo!
Zgłoś
Avatar
radek225 2019-08-23, 22:03
Zawsze lubiłem muzykę rockowo - metalową. Słuchałem swego czasu cięższych odmian metalu - Rotting Christ, Pantera, Vader, Celtic Frost, Slayer, Therion. Tam przynajmniej słyszałem i rozumiałem tekst, a tu? Jakby ktoś świnię na świniobiciu źle siekierą trafił i ta zaczęła się własną krwią dławić. Żadna skrajność w muzyce nie jest dobra, a tu jest tego dobitny przykład. Poza gitarą elektryczną, perkusją jedyne co słychać to jakby się kran zapowietrzył i razem z wodą leciałoby powietrze. Jak ktoś słucha takiej muzyki i sprawia mu to przyjemność - chylę czoło, Kto co lubi. Dla mnie ten zespół i ich muzyka to dno, gówno i niszczenie instrumentów. Ale to jest moje zdanie i mogę się nie znać.
Zgłoś
Avatar
crackit 2019-08-23, 22:23
jakie grube pasztety!!!! xD a tak serio - to niezbyt ładne te grupies tam mają...
Zgłoś
Avatar
Zcarg 2019-08-23, 22:41
Daj ktoś tekst piosenki
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2019-08-24, 1:13
hamskihomik napisał/a:

ma ktoś może gdzie tekst przyjemna muzyczka



aż mi się srać zachciało
Zgłoś
Avatar
ThunderZ 2019-08-24, 9:14
Chyba najtańsza dziale z roksy wzięli xd
Zgłoś
Avatar
EveryDayMosh 2019-08-24, 11:01 4
Z tegorocznego BA. Dla tych w komentarzach co się znają i dla tych co się srają (dosłownie). PS. też tam jestem



Jest to 10:30 rano ostatniego dnia festu i tłumy większe niż na niejednym headlinerze.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-08-24, 17:18
r0773n napisał/a:

A co za "kontrowersyjny" zespół siał ostatnio propagandę prouchodźcową? Rammstein czy ki chuj?


Jeśli chodzi Ci o ostatni koncert w Polsce (na stadionie Śląskim) gdzie pływali pontonem z tęczową flagą to już Ci tłumacze bo widze że czytałeś jakieś lewackie medium.
Rammstein od 20 lat zapierdalają na koncertach na pontonie przy jednej piosence traktującej o niemieckich turystach (szydera z tłustych, najebanych szwabów wszędzie robiących syf). Tak też było i tym razem z tym wyjątkiem że ktoś im tam wrzucił yęczową flage, ktoś inny biało czerwoną. A lewicowe spierdolone środowisko okrzyknęło to manifestacją odnośnie przyjmowania biednych uchodźców.
Dlatego gardze lewactwem, swoją ideologie wciskają nawet na koncerty (vide owsik, męskie granie czy wspomniany ramsstein)
Zgłoś
Avatar
Zizazi 2019-08-24, 19:13 1
EveryDayMosh napisał/a:

Z tegorocznego BA. Dla tych w komentarzach co się znają i dla tych co się srają (dosłownie). PS. też tam jestem
Jest to 10:30 rano ostatniego dnia festu i tłumy większe niż na niejednym headlinerze.



Dobry koncert był po prawej gość z butelką szampana to mój wujas, jestem tuż za nim
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-08-25, 22:36
Hog metal.
Zgłoś