18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
robertoblabla 2011-08-12, 21:44 2
Co te programy mają wspólnego z maturą? Już odpowiadam - będę się powtarzał ale widocznie z debilami tak trzeba. Otóż matura zwana inaczej egzaminem dojrzałości oznacza, iż abiturient na tym etapie edukacji powinien pokazać, udowodnić, że jest dojrzałym obywatelem i jest w stanie żyć w normalnym społeczeństwie, że jego wiedza wykracza nieco poza terminy "urząd pracy" i "zasiłek". Też mam swoją ulubioną muzykę (nie - nie Britney), też mam swoje zainteresowania (nie - nie polityka) ale do ciężkiego chuja skoro żyję, widzę i słyszę to się orientuję! 98% tych pytań jest tak prosta a odpowiedzi na pozostałe 2% tak łatwa do zdobycia, że aż szkoda gadać.... Siedźcie sobie przed kompem w domu albo w klubach podskakując w rytm waszej ulubionej pseudomuzyki i miejcie nadal w dupie to co się wokół was dzieje. Dodam tylko, że celowo "was" piszę z małej litery. Pozdrawiam was debile.
Zgłoś
Avatar
Hybris 2011-08-12, 23:51 1
@robertoblabla
Dobry komentarz to trzeba przyznać, ale nie nadaję się pod ten filmik. Po cholerę mi wiedzieć z kim chodzi Shakira, tudzież zespół w którym grał Michael Jackson. No po co? Do czego mi się to w życiu przyda? Są to pytania dość absurdalne, a wręcz zbyteczne. Czy wiedza na temat pseudo-muzyków, a coraz częściej celebrytów przyświeci się do tego by w życiu było mi lepiej?!
Z tymi procentami to mnie zaskoczyłeś jak to obliczyłeś?!
Jeśli chodzi o orientację na temat tego, co dzieje się wokół nas to masz absolutną rację. Tak jak napisałeś nie trzeba się tym interesować itp. wystarczy luknąć, kuknąć i mieć przynajmniej jakieś pojęcie.
Aha... i nie mierz wszystkich jednakową miarą.
Zgłoś
Avatar
Póhó 2011-08-12, 23:51 2
@up

a czyli tak bardzo się napinasz, bo byłeś w tym programie i zrobili z Ciebie idiotę?
Bardzo nam przykro ale chuj nas to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Hybris 2011-08-13, 0:03
|Póhó|
Nom ja to ten prowadzący ;D
Jak cię 'chuj' obchodzi to po co piszesz? Dam ci piwo i wypindalaj.
Zgłoś
Avatar
aLBEDo 2011-08-13, 1:28
Spakujcie stąd ten sponsorowany link. Ile oni wam płacą żeby to gówno było na sadolu ?
Zgłoś
Avatar
robertoblabla 2011-08-13, 6:34
@Hybris - rozumiem, że masz w dupie z kim kręci jedna czy druga "celebrytka" ale twierdzenie, że ta wiedza nie jest ci potrzebna jest mocno naciągane... Nigdy nie wiesz kiedy i do czego dana informacja się przyda. Znasz pewnie takie przysłowie: "Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak i ony" - to temat na dłuższy wykład a tu zdolność czytania zanika po czwartej linijce więc na tym zakończę. Człowiek inteligentny wie co zrobić nawet z taką "bezużyteczną" wiedzą.
Zgłoś
Avatar
Hladysz 2011-08-13, 11:26
Ile tu napinaczy...no, ale gdzieś się muszą wyżalić, bo nie rozumieją co to znaczy wakacyjne odcinki...
Czy wy w wakacje siadacie przed polskim, matematyką itp. ? (nie licząc oczywiście osób z poprawkami na sierpień)
Czy tylko odpoczywacie lub pracujecie przy muzyce ?
Zgłoś
Avatar
koniu 2011-08-13, 11:32
Przelazłem na szybkości całość - fajnych lasek brak.
Zgłoś
Avatar
Achajka 2011-08-13, 12:39
Zmienili by tytuł i byłoby okej.
Zgłoś
Avatar
kracnuk 2011-08-13, 13:23 1
@robertoblabla "Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak i ony" Tak, tak, jak większość społeczeństwa stań się debilem, słuchaj gównopopu i nie miej zainteresowań.
Zgłoś
Avatar
piotrakles 2011-08-13, 17:21
fajne te dwie dupeczki co siedzialy na plazy
Zgłoś
Avatar
S................l 2011-08-13, 17:48
Kuba najwidoczniej leczy kompleksy swojego małego kutasa
Zgłoś
Avatar
robertoblabla 2011-08-13, 18:10
Najwyraźniej nie napisałem tego dostatecznie prosto. Nie zrozumieliście ale niespodzianki nie było więc jest po staremu. Debile.
Zgłoś
Avatar
darXide 2011-08-13, 19:12
Jak bym przypadkiem występował w tym odcinku i puściłby mi taką nute, to chyba bym mu wyjebał. Tu tu tu tururututu, turu tu tu tururu tutu, marija ju beliw mi, aj lajk it lałd!
Zgłoś
Avatar
robertoblabla 2011-08-13, 21:03
Kacperxy,
Kacperxy napisał/a:

@robertoblabla "Jeśli wejdziesz między wrony musisz krakać jak i ony" Tak, tak, jak większość społeczeństwa stań się debilem, słuchaj gównopopu i nie miej zainteresowań.



A takie powiedzenie znasz: "Przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej"?
Zamykając się na tematy, które teoretycznie Cię nie interesują albo uważasz, że do niczego nie są Ci potrzebne ograniczasz się podwójnie.

Nigdy nie wiesz czy nie będzie Ci dane spotkać kogoś na kim zrobi wrażenie fakt, że wiesz z kim kręci Shakira (to tylko przykład, przenośnia). To, że szermierka to szpada, szabla i floret też może się okazać pomocne. Nie wiem jak Ci to powiedzieć, żeby dotarło. Wiedza wbrew pozorom nie boli a pamięć to nie szklanka, do której mieści się 0.25 litra i ani kropli więcej. Chyba, że pozyskiwanie informacji, zapamiętywanie i wykorzystywanie tej wiedzy wtedy gdy to potrzebne to dla Ciebie problem.

Kto wie, może kiedyś staniesz przed ewentualnym pracodawcą, który być może jest fanem disco polo - debil ale płaci dobrze - nie chciałbyś błysnąć? Może rozwijasz swoją działalność gospodarczą a na swojej drodze spotkasz urzędniczkę, od której wiele zależy ale ma zły dzień a przy okazji lubi tą cholerną Shakirę.

Nie wiem, kurwa - prościej już nie potrafię wytłumaczyć, że myślenie nie boli a wiedza nie zajmuje miejsca.

Tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie