18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
marcinsud 2012-05-28, 0:03 2
Chciałbym zauważyć, że gitara elektryczna gra i brzmi dokładnie tak samo jak gitara akustyczna z tym, że gra ciszej, bo nie ma pudła rezonansowego (opcja bez pieca). Z piecem masz kanał bez przesteru i też gra jak normalna gitara więc po chuj się spinać?

Darcie mordy o to jaka muzyka jest lepsza jebie gimbusiarnią i tyle. Brakuje jeszcze lamentów, że ktoś chciałby żyć w dawnych czasach bo coś tam, a teraz tak nie grają (co ciekawe komentarze najczęściej wypisywane pod teledyskami kapel, które ciągle grają). Co to kurwa youtub żeby swoje żale odnośnie nurtów muzycznych wylewać?

Jest rytm jest melodia jest muzyka, może być nawet grana na grzebieniu i chuj z tym.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy.
Zgłoś
Avatar
teka86 2012-05-28, 16:19
krata piwa autorowi za wrzucenie obrazka jakiegos gimbusa.
Zgłoś
Avatar
WaRn 2012-05-28, 17:17
prowokacja udana
brawo
Zgłoś
Avatar
max1522 2012-05-28, 17:54
w sumie masz troche racji screen który przedtswiałes z jakims programem bardzije odpowiada za mixowanie bądź scretchowanie a do tworzenia muzyki służą inne
Zgłoś
Avatar
Arni. 2012-05-28, 18:42
Drodzy napinacze rada dla Was , którą ja stosuje:
Słuchajcie muzyki nie gatunków
Zgłoś
Avatar
botpl 2012-05-28, 22:27 1
Cytat:

Pozdrowienia dla fanów elektronicznego gówna.



hahahaha padłem
postaram ci się to wytłumaczyć najkrócej jak potrafię
oraz walnąć adnotkę do kilku komentarzy

syntezatory potrafią więcej niż gitara
do gitary nic nie mam , gitara też jest spoko
ale czemu do cholery jak mowa o muzyce elektronicznej to nagle wszyscy myślą o jakimś chujowym dubstepie?
1.dubstep nie jest chujowy lecz nie którzy wykonawcy są do dupy (to samo tyczy się rocka , metalu i innego gówna ... gatunek nie jest do dupy tylko wykonawcy)
2.jeżeli z muzyki elektronicznej znacie tylko dubstep to naprawdę gratuluję
3.załączony obrazek to jest tzw Wirtualny DJ . Gdybym miał ci pokazać ilość "pokręteł" i innych wihajstrów jakie musisz opanować żeby W OGÓLE zacząć robić muzykę elektroniczną to się posrasz i nie mam na myśli ładowania gotowych presetów
Zgłoś
Avatar
xKarolusx 2012-05-28, 23:25
ha ha ha <- wszystko na temat tego żałosnego tematu
Zgłoś
Avatar
ErmEr1908 2012-05-29, 22:33
Midi Controller nie tworzy muzyki tylko odtwarza wy tępe kuce
Zgłoś
Avatar
botpl 2012-06-04, 18:52
ErmEr1908 napisał/a:

Midi Controller nie tworzy muzyki tylko odtwarza wy tępe kuce



eee??
nie

Midi Controller wysyła dane typu c#3 albo e4 na ten przykład albo kontroler 25 zmienił wartość z 254 na 255 do komputera albo syntezatora
Zgłoś
Avatar
yodek 2012-06-04, 22:36
Chciałbym mieć takie problemy jakie wy macie Trolla się nie karmi, ot co.
Zgłoś
Avatar
Boober77 2012-06-06, 15:13
A tak naprawdę, to chodzi o to, że gimbusiarnia myli pojęcia - towrzenie muzyki to komponowanie, wprowadzanie czegoś nowego (w sensie - nowa melodia). Natomiast to, co nazywa sie muzyka klubową, powstaje przez poskładanie sampli - czyli stworzenie nowego utworu z kawałków juz wczesniej zaistaniałych. Sensu stricte nie jest to zatem tworzenie muzyki, ale jej rekompozycja. Tak na marginesie.
Zgłoś
Avatar
Simply 2012-06-06, 21:07
DavidvanDyk napisał/a:


Nie rozumiem kurwa tego jak jakis idiota na gatunek elektryczny mowi "techno"



Należy Ci się piwo, ekskluzywna dziwka i ferrari za to stwierdzenie.

Jak mnie wkurwia jak wszyscy mówią na byle brzęczące gówno typu basshunter czy inne hity z vivy - "techno" nie mając pojęcia o tym jak bardzo ambitny jest ten gatunek...
Zgłoś