18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Shymeq 2014-10-25, 21:06
Takie ciśnienie a brudu po cyganach nie domyło.
Zgłoś
Avatar
fun88 2014-10-25, 22:15
Ania92_85C napisał/a:

Żebym ja sem jeździła miendzy zmywarkom a piekarnikiem i do lodufki tesz bym podjechaóa czazem.. Weź i spierdalaj.



Kocham Cię!
Zgłoś
Avatar
Kowal8 2014-10-26, 0:03
drowac napisał/a:



Koleżanka nie napisała, że TEŻ TAKIM JEŹDZI. Napisała, że jeździ W202 - w znaczeniu, że też Mercedes. Czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy...
Poza tym znawco, w kodowaniu Mercedesa, bryka z filmiku to W201.



To ja Ci powiem znawco w kodowaniu Mercedesa, że to właśnie jest 190-tka wersja "W201". Co nie zmienia faktu, że ormowiec ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem
Zgłoś
Avatar
konrad21x 2014-10-26, 2:27
Mietka kurwa zniszczyles cepie jebany
Zgłoś
Avatar
boratw201 2014-10-27, 23:19
"Martwe płody - ok, rozjebane łby - ok, rozjebany stary mercedes, który już i tak pewnie nie nadawał się do użytku - kurwa co za idioci, szkoda samochodu! biedne autko! sam takim jeżdże!... ludzie, pierdolnijcie się troche w głowe, wasz merc? nie, ich, więc mogli go nawet wyruchać w rure wydechową i huj wam do tego. To tylko samochód, jebany szwabski rozjebany samochód... "

On by jeszcze pojeździł nie tak jak te gówna z plastiku. A po drugie, kawałek historii motoryzacji. Autorze filmu ( nie posta) byś kurwa zdychał za to co zrobiłeś. UP jak napisał W201 po 88r. Pozdrowienia dla Merc Maniaków.
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-10-27, 23:25
Nie jeden cebulak jebany kupi to jak nowe
Zgłoś