18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Apolityczny 2017-11-20, 10:50
Abraxus napisał/a:


Hahahahahahahahahahaha. Następny debil "ochrona przez degradację".

A jak nie było człowieka to kto strzelał do zwierząt i wycinał drzewa, żeby chronić przyrodę?



Baranie, przeczytaj mój wpis jeszcze raz. Wyraźnie napisałem, że w dzisiejszych czasach kiedy przyroda kisi się na niewielkiej przestrzeni, otoczonej na dodatek przez tereny eksploatowane przez ludzi, człowiek musi się nią "opiekować" bo w takich warunkach by nieprzetrwała. Jakimś dziwnym trafem jedyna naturalna puszcza w Europie ostała się w Polsce, gdzie od wieków zarządzają nią mordercy i degeneraci Jak chcesz mieć puszcze bez udziału ludzi to wysiedl połowę Europy i poczekaj jakieś 400 lat, wtedy będziesz mógł podziwiać samowystarczalną naturę.

Cytat:

Ludzie są szkodnikiem kabotynie. Zużywają wszystkie zasoby bez opamiętania. Myślą tylko to i teraz. Doprowadzą do zagłady ziemi.
Nowe rozwiązania? wiesz, że większości surowców nie da się odzyskać? Jak się je zużyje to skąd weźmiesz nowe do twoich nowych rozwiązań? co chłopski filozofie.



Szkodnikami są lewacy tacy jak Ty i prawacy, którzy by chcieli zrobić tu państwo wyznaniowe i średniowiecze. Ludzie nie są szkodnikami tylko integralną częścią natury, która w końcu sama go stworzyła.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-11-20, 13:58
Gościu na mnie naprawdę nie działa wyzywanie mnie od lewaków, prawaków...
Liczysz, że jak nawtykasz komuś od lewactwa to nałapiesz piw?

Serio nie rozumiem jak strzelanie do zwierząt i wycinanie drzewa ma się do ochrony?
Z twoimi argumentami można obronić nazistów, że kontrolowali populację Żydów w celu ich ochrony...
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2017-11-20, 14:53
Abraxus,
Bo wiedzę czerpiesz z lewicowych gadzinówek typu GW, TVN, a one bardzo demonizują myśliwych i leśników. Myśliwi dokładnie ustalają ile mają zwierząt ustrzelić, a leśnicy ile lasu wyciąć, w Puszczy Białowieskiej wycina się masowo tylko świerki, które na nizinach w czasach postępującego Globalnego Ocieplenia nie mają szans. Szyszko stara się ratować jeszcze tą uprawę świerkową tnąc i wywożąc na potęgę zainfekowane drzewa ale to nic nie da, świerk i tak wyginie w PB.
Zgłoś