18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Dziecko już ojca mieć nie będzie bo doznał on zastrzelenia przez zabójce odbierającego mu życie strzelaniem z pistoletu prosto w głowę. A wszystko to na ich oczach i będą o tym myśleć do końca, że czemu tata czegoś doznał.

Zgłoś
Avatar
SzalonySzynaDGW 2018-07-14, 8:05 2
Kolego fantastico, Jestem fanem sadola od naprawde dawien dawna, nigdy sie niezarejesteowalem bo nie lubie, nie subskrybuje ani nie lajkuje, nie mam fb ani innego gowna, taki jestem i chuj. Ale kurwa mac!!! te twoje opisy mnie doprowadzaja do kurwicy macicy, nawet jest wzucisz jakis fajny filmik to niemoge go pozniej znalesc przez google bo dojebales taki kretynski opis, ze szok. W jakim jezyku ty kurwa mowisz, skad kurwa ta skladnia. Wez ziomek widze wkladasz ducha w sadola, wzucasz duzo filmikow itd ALE KURWA OGARNIJ TE OPISY BO SA POJEBANE A ZA SMIESZNE UWAZASZ JE TYLKO TY
Zgłoś
Avatar
killua 2018-07-14, 14:34
NafazowanyKoleś napisał/a:



Oooo kurwysyny z was wierzące gangstery za pięć zeta z zasadami i do tego z częstochowej! Widoczne na filmie porachunki to nie są jakieś wasze plebejskie sprawy z lokalnej komendy kto podpierdolił za dwa giety czy kto napisał chwdp na ścianie. To nie jest klepanie się po pośladku a ekstremalnie po ryju "przy lasce". To jest egzekucja, zauważyłeś czy ci trzeba rozrysować? W takim życiu nie ma zasad.

Idź mentalny gimbusie posłuchać hiphopu



no nie do końca nie ma zasad, zauważ że zabójca nie strzelił jak gość miał dziecko na rękach tylko pozwolił oddać dziecko babce przez co ryzykował bo zabijany mógł coś odjebać.
Zgłoś
Avatar
Martsia1 2018-07-14, 15:11 1
Fantastico Twoje opisy są ciekawsze od Twoich filmów. Szanuje.
Zgłoś