18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Corey_09 2012-02-16, 17:51 1
Może będzie ciekawszy od FarCry 2 bo tam to czasem można było się zanudzić.
Zgłoś
Avatar
A................s 2012-02-16, 21:53


Cytat:

Jesli jakis cep uwierzył ze to bedzie grafika w grze to pozdro.


Cytat:

Jak ktoś jara się grafiką z prerenderowanych filmików i ma nadzieję, że choćby cień tego zobaczy w grze, to powinien zmienić pieluchę i wrócić do klepania kółko-krzyżyków na swoim padzie w stareńkim xboxie a nie robić za recenzenta technologicznego.


Cytat:

Echhh.... Z filmikami to ty se możesz wyskoczyć... Gameplay to zupełnie inna para kaloszy. Kolejny cholerny gimbus podniecający prerenderowanym filmikiem.



Pokaż mi gdzie napisałem, że to jest grafika generowana na żywo przez grę. Czy myślisz, że ostatnie 5 lat leżałem gdzieś w jaskini? No krew mnie kurwa zalewa jak widzę takie pierdolenie. Żywotność PS3 jako aktualnej platformy jest szacowana ponoć na 10 lat. 2007 + 10 = (o ja pierdole) 2017. Czyli mamy jeszcze trochę czasu do potencjalnej następnej generacji. O PC i jego możliwościach nie wspominając.
Chciałem pokazać inną technologię w opozycji do wcześniejszego tematu o Unrealu.

A jeśli już chodzi o technologię i silnik gry to:
Cytat:

Far Cry 3 będzie napędzany przez CryEngine 3, po trzecie pierdolnij baranka w ścianę to może przejdzie Ci ochota na umieszczanie durnych postów


Szczerze myślałem, że jebnę. WIKI
Zgłoś
Avatar
Lesiuu123 2012-02-16, 22:12
soqu1 napisał/a:

@ Lesiuu123

No kurwa, pierwszy twój wpis i od razu troll. Po chuj się rejestrujesz?



Wybacz proszę, odetnę sobie internet i to się nigdy nie powtórzy. To że go poprawiłem w dosadny sposób to jest od razu trolling?
Zgłoś
Avatar
viktorx 2012-02-16, 22:46 1
Wy ładnie jesteście spierdoleni na głowę. W temacie jest jak byk napisane, że to ANIMACJA, a autor to podkreśla cały czas, ale wy się musicie wpierdolić i go pojechać, że jest chujowy bo myśli, że tak gra wygląda? JA PIERDOLE.

I tak jak patrze to większość z was chuja wie na temat gier i wyglądacie jak gimbusy, które grają w CS'a, ewentualnie CoDa i myślą, że wiedzą już wszystko w temacie.
Zgłoś
Avatar
Lesiuu123 2012-02-16, 22:54
viktorx napisał/a:

Wy ładnie jesteście spierdoleni na głowę. W temacie jest jak byk napisane, że to ANIMACJA, a autor to podkreśla cały czas, ale wy się musicie wpierdolić i go pojechać, że jest chujowy bo myśli, że tak gra wygląda? JA PIERDOLE.

I tak jak patrze to większość z was chuja wie na temat gier i wyglądacie jak gimbusy, które grają w CS'a, ewentualnie CoDa i myślą, że wiedzą już wszystko w temacie.



O kolejny inteligenty, którego słownictwo ogranicza się do wyzwisk. Przeczytaj sobie wszystkie wypowiedzi, dopiero później krytykuj. Spotkałeś nas że wiesz jak wyglądamy i masz jakieś kompleksy na temat swojego wyglądu, że jeździsz po innych?
Zgłoś
Avatar
H................4 2012-02-17, 13:11
Gdy widze grafike toooo Kupie sobie gre i przy okazji nowy komputer tak za 5 lat jak zarobie.
Zgłoś
Avatar
N................s 2012-02-17, 15:14
a ja sie zaloze ze gra bedzie gowniana. ubisoft to najwieksze kurwa pizdy, jak zrobili assassins creed revelations to pokazali trailera i gameplaya i okazalo sie kompletnie co innego. far cry 2 to tez byl kompletny smiec. teraz tez tak bedzie, pokazuja ze niby jaka grafa zajebista a i tak wyjdzie z tego gowno bo bedzie nie dopracowane
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-02-18, 10:18
Tak patrze na to, myślę sobie "ki chuj to jest? Far Cry 2.2?" Nagle wyskakuje napis Far Cry 3. Jestem kurwa prorokiem.
Zgłoś