18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
thewhitestar 2013-02-22, 18:14 2
How about four you fucking pussy! - mistrzostwo!
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-02-22, 18:37
Piwko za piękny strzał >> 2:58 <<
Zgłoś
Avatar
Czupirek 2013-02-22, 18:47 9
taki sober może być
Zgłoś
Avatar
Piotrek-nl 2013-02-22, 18:59
Prawie jak Maciek z Klanu
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-02-22, 19:09 2
maxvolumePL napisał/a:

Hmmmm kogoś mi przypomina...

Obrazek



Cie cie cie cieka kaka w wwwe k kkogo ?
Zgłoś
Avatar
juki 2013-02-22, 19:27
Millduck napisał/a:

@juki
A zmywałeś kiedyś szkła po imprezie na 20 osób?



Jedyne szklo jakie jest u mnie na imprezie to kieluny do wodki
Zgłoś
Avatar
boogeyman 2013-02-22, 19:44 4
Po to jest alkohol. Wszyscy otwierają się na siebie i nie udają tego kim tak naprawdę nie są. Wtedy jest zabawa. Trzecia, czwarta kolejka i wszyscy zaczynają się poznawać i dobrze bawić. Jeżeli towarzystwo jest na poziomie to wypicie nawet niebotycznej ilości alkoholu nie może skończyć się nieprzyjemnie (rzygnąć się każdemu przecież może zdarzyć). Ogólnie wychodzę z założenia, że powinno się w miarę ciężko pracować, żeby później wyżyć się na takiej dzikiej aczkolwiek przyjemnej imprezie. To jest sens życia. Kac mija a wspomnienia zostają
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-22, 19:57
@up

Powinno sie wyżyć na takim melanżu, żeby później ciężko pracować, chronologię pojebałeś.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-02-22, 20:04
@up chyba trzecia, czwrta flaszka

Zwiru, aż ci dałem piwo, żeby twój koment wyprzedził mój Dobre.
Zgłoś
Avatar
boogeyman 2013-02-22, 20:10
androgenius napisał/a:

@up

Powinno sie wyżyć na takim melanżu, żeby później ciężko pracować, chronologię pojebałeś.



Najpierw dostaje się nagrodę a później na nią pracuje?
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-22, 20:28
boogeyman napisał/a:



Najpierw dostaje się nagrodę a później na nią pracuje?



A co? Jak mam zapierdalać za 1200 ziko to muszę się NAJPIERW optymalnie zajebać, inaczej człowiek idzie po rozum do głowy i wypierdala z kraju

Na szczęście już dłuższy czas nie melanżuję i poszedłem po ten rozum. Jeszcze tylko cztery miesiące w tej kupie, początek lipca i wypierdalam. Tym razem już na stałe.
Zgłoś
Avatar
drjointbdg 2013-02-22, 21:04
boogeyman napisał/a:



Najpierw dostaje się nagrodę a później na nią pracuje?


czlowiek musi sie jakos nastawic na nadchodzacy tydzien
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-02-22, 21:07 1
etam pierdolenie

Ja nie piję i bawię się zajebiście, bo to wymyślili ci co piją, że jeśli nie pijesz to się nie bawisz. Dlaczego? Bo cioty nie potrafią cieszyć się życiem bez alkoholu i biorą wszystkich wg swojej miarki. Ja nie piję, bawię się świetnie, wszystko pamiętam i niczego nie żałuję.

Zgłoś
Avatar
boogeyman 2013-02-22, 21:34 1
DUST DEVIL napisał/a:

etam pierdolenie

Ja nie piję i bawię się zajebiście, bo to wymyślili ci co piją, że jeśli nie pijesz to się nie bawisz. Dlaczego? Bo cioty nie potrafią cieszyć się życiem bez alkoholu i biorą wszystkich wg swojej miarki. Ja nie piję, bawię się świetnie, wszystko pamiętam i niczego nie żałuję.



Przecież to wszystko zależy od mentalności. Jeden pije żeby się lepiej bawić, drugi pije bo pije, trzeci nie pije i patrzy kto pije a później zdaje sprawozdanie i plotkuje o pijących, czwarty w ogóle nie pije bo taki styl życia prowadzi nie wadząc nikomu. Nie ma reguły. Moim zdaniem głupotą jest robić bilans zysków i strat w zależności od wybranej drogi postępowania. Każdy ma swoją definicję zabawy i jest to jego prywatną sprawą a to jak wygląda on w oczach innych to już inna kwestia.
Zgłoś
Avatar
Eresol 2013-02-22, 22:08
Czyli mam przestać pić bede normalny i nudny? Hmm po dłuższych przemyśleniach stwierdzam jebać to i tak wszyscy umrzemy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie