18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
webmasterzg 2014-03-24, 23:58 2
+Krym leżał w obrębie granic Złotej Ordy... Taa oddajmy go Mongołom.
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2014-03-25, 0:10
Pewnie Dust Devil teraz leży i płacze
Zgłoś
Avatar
smilealittlebit 2014-03-25, 0:21 2
Samoobrona atakuje pieprzonych separatystów i ruskich a ty mówisz, że byś ich przejechał. Rozumiem, że tych miłych panów z RAŚ biegających z niemieckimi flagami wręcz uwielbiasz?

Pieprzone ruskie ścierwo.

PS. Na końcu filmiku koleś pyta na jakiej są ulicy. Coś mi się nie wydaje, że ci ludzie faktycznie są z Melitopola skoro nie znają własnego miasta.
Zgłoś
Avatar
waldusreso 2014-03-25, 0:25
Moja babcia pochodziła z ,,MILITOPOLA"!!!!
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2014-03-25, 0:29
"maszyne rozbili maszyne rozbili"
Zgłoś
Avatar
Hojren 2014-03-25, 0:38 7
A ja powiem tak - chuj w dupę Ukrainie. Krymowi będzie lepiej pod butem Putina, a jeżeli tak naprawdę chcieli mieć Krym dla siebie to trzeba było inwestować w wojsko a nie obcinać im pensje, lub wgl ich nie wypłacać. Teraz zrozpaczone i wściekłe debile wybiegają i niszczą mienie/zdrowie ludzi, którzy tam żyli i mają rosyjskie korzenie jakby to ich wina była. Pobiją takiego wyzwolonego ruska powiedzmy i co? Świat stanie się lepszy? Niech najpierw głowy używają idioci.
Zgłoś
Avatar
smilealittlebit 2014-03-25, 0:43 3
Ależ ignorancja i głupota bije z twojego komentarza. Zazwyczaj wyjaśniam ludziom na czym polega ich błąd ale jako, że to Sadistic: ch*j ci w dupę kacapie.
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-03-25, 1:28
a paci mu nie?
Zgłoś
Avatar
lewoskrzydlowy 2014-03-25, 2:06 4
Co się cwel dziwi?
Z ruską flagą po Ukrainie jeździć?
Nikogo nie bronie, ale jakby jeden z drugim po Polsce odstawili to sam bym pierwszy rzucił kamieniem. Z dystansu bo z dystansu, ale bym rzucił.
Zgłoś
Avatar
Glebrin 2014-03-25, 4:51
"Zamieszki w mieście Melitopol na Ukrainie i zbita szyba... Osobiście przejechał bym z 5 razy po tym cwelu.

Szukałem po tagach i nie znalazłem." Skąd wiesz jaką flagę ma koleś za oknem ten co kieruje? Co jeśli rosyjska?
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2014-03-25, 6:33 8
kkndkkndkknd napisał/a:



a ja bym wypierdalał szybę każdemu cwelowi, który jeździłby z dumą z flagą zaborcy po mieście.

To jakby nas niemcy najechali i co poniektórzy powtykali sobie te ich pedalskie czerwono-żołto-czarne flagi. Ciekawe ilu z Was wyrobiło by w spokoju na taki widok w Waszych miastach?


no co jak co ale wole Rosjan od ukraińców. Ruskim kazali do nas strzelać, ukraińcy z własnej woli w bestialski sposób zamordowali 100 tyś Polaków i to w jaki sposób. za banderowcami nie stało nkwd/kgb. nikt ich nie zmuszał do czczenia tej kurwy bandery, ich rodzin nie wysłano by na syberie za niesubordynacje, zdrade i inne gówno. Rosjanie nienawidzili komunistów (w większości) ukraińcy w większości popierali banderowców! za to wielki mudżyński hujas im w dupska i niech ich teraz ruscy rozjadą !
Zgłoś
Avatar
klaszak 2014-03-25, 6:59 1
Gwardek piwo za zajebiste pochodzenie
Zgłoś
Avatar
Dziedziu6 2014-03-25, 8:05 1
@Shaggy93 dokladnie jebać ukraine chuj w dupe i na imie banderowskiej chołocie i niech zdychają w męczarniach
Zgłoś
Avatar
Aquado 2014-03-25, 8:16 5
kkndkkndkknd napisał/a:



a ja bym wypierdalał szybę każdemu cwelowi, który jeździłby z dumą z flagą zaborcy po mieście.

To jakby nas niemcy najechali i co poniektórzy powtykali sobie te ich pedalskie czerwono-żołto-czarne flagi. Ciekawe ilu z Was wyrobiło by w spokoju na taki widok w Waszych miastach?



Co to za z dupy wziete argumenty?? To zupelnie inna sytuacja niz np. okupacja Polski przesz szfabie.....(swoja droga wtedy bys chuja zrobil zapewnie). Pomysl troche zanim napiszesz taka bzdure.
Te ukrainskie kurwy trzeba trzymac pod butem, bo skumaja sie z kazdym a pozniej wbija Ci noz w plecy dla wlasnej przyjenosci. To barbarzyncy, nadajacy sie jedynie do eksterminacji - wystarczy tylko znac historie, lub poznac kilkuw swoim zyciu...
Zgłoś
Avatar
Chuck_Taylor 2014-03-25, 10:57
top komentarz na żenującym poziomie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie