18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jakim trzeba było być idiotą żeby coś takiego zrobić... Albo inaczej. To musiała być kobieta.



Jakim trzeba być jebanym matołem żeby się zgodzić na coś takiego ? Wiem, że jak ma się problemy finansowe itd. to się często nie myśli racjonalnie, no ale bez przegięcia...
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-06-29, 17:08
Za głupotę się płaci.
Zawsze.
To nie są "takie czasy".
Kiedyś jak ktoś nie był dostatecznie bystry to ginął przedwcześnie, dziś płaci. I tak jest lajtowo.

Nikt ci nie da pieniędzy za darmo. Nikt kurwa. Założenie konta na Allegro to nie problem, także od razu coś jest podejrzanego, że masz zarabiać tylko dlatego, że masz tam konto.
Zgłoś
Avatar
photoactions 2013-06-29, 17:10 1
Kto chce zarobić? Mam kilka aukcji do wystawienia
Zgłoś
Avatar
Groch55 2013-06-29, 17:15
No kurwa, oczywiście, że prowokacja, takich głupich ludzi nie ma
Zgłoś
Avatar
Najlepszy_na_świecie 2013-06-29, 17:22 1
W powiadamiaczu od Pracuj.pl przyszła mi kiedyś taka oferta, bo było w dziale e-commerce. A że wredny jestem, odpisałem, gość się skontaktował, poprosiłem o wytyczne aukcji i jego dane. Podał NIP i REGON, ale sprawidziłem w CEiDG i bez pokrycia. Jak dostałem wszystko od niego, to wybrałem numer komendy.

Tu pochwała dla Pracuj.pl się należy, bo chwilę później oni się skontaktowali, żeby mnie ostrzec, jak każdego kto odpisał.
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-06-29, 17:22
Kara za bycie idiotą.
Zgłoś
Avatar
mlody15251 2013-06-29, 17:24
Watpie zeby kogos innego naciagnal... Raczej nie ma drugiego glupiego tak jak on
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-06-29, 17:44 4
@kubis987

Głupie jak ja, osoby.. <<
Koleś źle przecinek dał, a Ty nie ogarnałeś, a razem z Tobą 9 debili
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-06-29, 20:39
Ale ten tekst jebie po oczach.
Kurwa mać, ledwie widzę.
Zgłoś