18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Naćpany sprzedawca w sklepie
j................a • 2020-03-13, 15:50
Taki tam troszkę zdezorientowany i zmęczony sprzedawca próbuje coś klikać na kasie fiskalnej.

Zgłoś
Avatar
J................k 2020-03-13, 17:40 7
Glupia cipa napierdala ze jest kobietą haha tepa pizda
Zgłoś
Avatar
iwo89 2020-03-13, 18:05 1
Współczuję właścicielowi jak ogarnie co się odjebało....
Zgłoś
Avatar
W................r 2020-03-13, 18:24 2
"ja jestem kobietą i kurwa naprawde" koło kobiety to ona co najwyżej mogła stać
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-03-13, 18:54 21
Sam fakt, że ziomka filmowali w tym stanie świadczy o poziomie intelektualnym tej parki, tak jakby nigdy się nie zajebali i nigdy nie mieli przerw w dostawie prądu do mózgu na rauszu. I jeszcze to w neta puścili, strzał w kolano jak dla mnie, bo ludzie mają więcej wyrozumiałości dla kasjera niż dla nich, cebulaki.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-03-13, 19:08
J86 napisał/a:

To powinno mieć 1000 piw .



może jak się by zebrało ze wszystkie razy jak ktoś to tu wrzuca to by zebrało się tyle
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-03-13, 19:19 4
jak widzisz, że gość jest porobiony to po chuj tam stoisz i marnujesz swój czas i gościa męczysz? Po co żeby poczuć się lepszym i się ponaśmiewać no to kurwa gratulacje, bo na prawdę jesteś na poziomie, że musisz się dowartościowywać wyśmiewaniem z ćpunków.
Zgłoś
Avatar
j................a 2020-03-13, 19:40
Hrabia Drapula napisał/a:

może jak się by zebrało ze wszystkie razy jak ktoś to tu wrzuca to by zebrało się tyle



po tagach nie znalazłem tak więc skończ pierdolić
Zgłoś
Avatar
Junkie_53 2020-03-13, 19:40 6
Ludzie pierdolicie o braku empatii, poziomie intelektualnym filmujących, a teraz mi powiedzcie czy kurwa facet sprzedając powinien się w ogóle znaleźć w takim stanie. Jesteś wczorajszy? - nie przychodź do pracy, na żądanie i chuj więcej szkód narobisz niż to wszystko warte, tutaj mamy przykład wręcz idealny. A teraz przyjmijmy, że jednak pajac na filmiku jebnął coś przed robotą, jak dla mnie powinien polecieć na zbity pysk w trybie natychmiastowym za tego typu numer. Ten filmik wcześniej czy później dotrze mam nadzieję do jego pracodawcy.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2020-03-13, 19:45 7
hallux napisał/a:

Abstrahując od stanu sprzedawcy, to klienci, a szczególnie to coś, co mianuje się kobietą, jest poniżej poziomu człowieka w zachowaniu, wypowiadaniu się i empatii.



Kurwa! naćpał się w robocie i empatii się domaga? jak ja bym się naćpał w robocie to bym na pysk wyleciał, pomijając fakt że nie ćpam. Jeśli to jakaś choroba, narkolepsja czy ki chuj to okay ale naćpać się w pracy?!

outsidethebox86 napisał/a:

Sam fakt, że ziomka filmowali w tym stanie świadczy o poziomie intelektualnym tej parki, tak jakby nigdy się nie zajebali i nigdy nie mieli przerw w dostawie prądu do mózgu na rauszu. I jeszcze to w neta puścili, strzał w kolano jak dla mnie, bo ludzie mają więcej wyrozumiałości dla kasjera niż dla nich, cebulaki.



Okay, najebać się można ale nie w pracy! Poza tym widzę że z powodu Koronawirusa i Koronowirusowych wakacji, sporo patoli się zebrało na Sadolu którzy bronią innej patoli, ciekawe co Twój pracodawca na to.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-03-13, 20:07 6
krasnal_hałabała napisał/a:

Kurwa! naćpał się w robocie i empatii się domaga? jak ja bym się naćpał w robocie to bym na pysk wyleciał, pomijając fakt że nie ćpam. Jeśli to jakaś choroba, narkolepsja czy ki chuj to okay ale naćpać się w pracy?!
Okay, najebać się można ale nie w pracy! Poza tym widzę że z powodu Koronawirusa i Koronowirusowych wakacji, sporo patoli się zebrało na Sadolu którzy bronią innej patoli, ciekawe co Twój pracodawca na to.



Nie twierdzę, że koleś dobrze zrobił doprowadzając się do takiego stanu, nie popieram picia czy ćpania w pracy. Ale gdyby byli myślący i normalni, to probowaliby mu jakoś pomóc, a nie stać z fonem, nagrywać i jeszcze ludzi w kolejce puszczać, żeby mogli mieć ciekawszy i śmieszniejszy materiał. Naćpany czy najebany, ktoś mógł to gorzej wykorzystać niż ta parka.
Zgłoś
Avatar
lollo 2020-03-13, 21:00
gra w pacmana pewnie
Zgłoś
Avatar
majdan5 2020-03-13, 21:54 2
Uuu uuu ilu społeczników tutaj. Idźcie robić lachy pracodawcą, dziękując, że was przyjęli i dostajecie byle jaki hajs, a połowę z tego co jest na papierze niech wam zapierdala państwo. Mega deal. No i chuj zdarzyło się typowi, może miał chujowy dzień, wieczór, może jest wczorajszy. Pewnie go wyjebali po tej akcji. Ale nikt nie pochwalił tego, że jednak jest gostek w pracy Jest młody, jeszcze się nauczy, że ćpanie w pracy to kiepski pomysł, tym bardziej w pracy gdzie masz kontakt z ludźmi... W większości bydłem i debilami jak widać na załączonym filmie.
Zgłoś
Avatar
Mrrm 2020-03-13, 21:58
Trochę mi go żal, ale tylko trochę
Zgłoś
Avatar
S................a 2020-03-13, 22:15
Szmula przysiad na chuja.Raz
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-03-13, 22:17
tata, właściciel sklepu na pewno jest zadowolony z synka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie