18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
marna 2012-04-02, 8:41
Salceson napisał/a:

a ja chciałbym wiedzieć dlaczego ta niebieska część poznania leży najebana zamiast ich ścigać? panowie moderatorzy proszę o wytłumaczenie!



bo ma wyjebane

a odpowiedziała pani moderator, ale za to wyczerpująco myślę
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2012-04-02, 10:44
Jakbyście byli czarni, a za wami biegnące stado białych, to też byście tak szybko biegali. To tylko instynkt.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-02, 13:11 1
dwakilo, aleś Ty duży.

Mam wrażenie, że kogoś modzi obgadują.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-04-02, 13:41
Jak to "duży"?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-02, 13:45
dwakilo napisał/a:

Jak to "duży"?



Że wysoki. A chciałem kiedyś na piwo pójść, ale teraz widzę i się boję.
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-04-02, 14:07
dwakilo napisał/a:


Chyba kurwa nigdy nie biegałeś cwaniaku. Skoro w tempie 20km/h osrałbyś się po kilometrze to tym bardziej nie przebiegł byś dziesiątki w 45 minut. 45minut to około 13,3 km/h. Jebany troll.



Jebany to możesz być Ty jak lubisz, nawet przez stado murzynów. Nigdzie nie napisałem że bym się osrał po kilometrze, tylko poetyckim omówieniem napisałem że to jest szczyt moich możliwości, bo nigdy biegania nie trenowałem, tylko czasami dla zabawy przebiegnę się w takim biegu i w ramach uzupełnienia treningu ruszę dupę z domu.
Dlaczego uważasz że nie jestem w stanie przebiec 10km w 45 minut, a 1km w 3 minuty?

I wytłumacz mi jeszcze dlaczego kurwa troll, co ma mój post związanego z trollingiem? Wpisz sobie kurwa na wikipedii co to znaczy i nie wkurwiaj ludzi.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-04-02, 15:48
Niеbieski napisał/a:



Że wysoki. A chciałem kiedyś na piwo pójść, ale teraz widzę i się boję.



Nie ma czego.

mikel1994 napisał/a:



Jebany to możesz być Ty jak lubisz, nawet przez stado murzynów. Nigdzie nie napisałem że bym się osrał po kilometrze, tylko poetyckim omówieniem napisałem że to jest szczyt moich możliwości, bo nigdy biegania nie trenowałem, tylko czasami dla zabawy przebiegnę się w takim biegu i w ramach uzupełnienia treningu ruszę dupę z domu.
Dlaczego uważasz że nie jestem w stanie przebiec 10km w 45 minut, a 1km w 3 minuty?

I wytłumacz mi jeszcze dlaczego kurwa troll, co ma mój post związanego z trollingiem? Wpisz sobie kurwa na wikipedii co to znaczy i nie wkurwiaj ludzi.



Przeczytaj to,co napisałeś poprzednio i sam sobie odpowiedz.

mikel1994 napisał/a:

Tak to kurwa jest w tych biegowych zawodach. Byłem jakiś czas temu na biegu na 10km, przebiegłem go sobie spokojnym tempem w 45 minut, a wygrał jakiś pierdolony bambus w 30 minut, czyli tempem którym na pełnej piździe przebiegnę 1km i po kolejnych 100 metrach bym wypluł płuca. Idźcie w chuj z tymi bambusami.



Wybacz mój język. Nie chciałem Cię obrazić.
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-04-02, 16:33
Nadal nie rozumiem co widzisz w tym dziwnego i co głupio napisałem.
No nie ważne...

I weź mnie nie przepraszaj... Nawet jak to było z przekąsem.
Zgłoś
Avatar
Qnejo 2012-04-02, 18:44
To jest nieuczciwe, jeszcze jedno pokolenie wstecz, rodzice tych murzynów musieli uciekać w dżungli przed gepardami,a teraz ich cudowny mały murzyn wygrywa wszystkie zawody
Zgłoś