18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Argeusz 2018-08-29, 13:45 17
Chciałbym tak kiedyś pogryźć komuś pizdę. @Maja83 chętna? Mogę cie wyleczyć z tego femino-nazistowskiego pojebania.
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-08-29, 13:46 15
Maja83 napisał/a:

Łechtaczka jest wrażliwsza od jaj (mimo skamlenia chłopców, nie znają prawdziwego bólu krocza), jak tam trafiła to puchar dla niej.


Facet nie życzył by kopa w jaja nawet wrogowi, ale jak widać kobieta kobiecie kobietą.
Zgłoś
Avatar
Kelmans 2018-08-29, 13:48 24
Maja83 napisał/a:

Łechtaczka jest wrażliwsza od jaj (mimo skamlenia chłopców, nie znają prawdziwego bólu krocza), jak tam trafiła to puchar dla niej.



Ach ta kobieca logika, kawałek skóry, ma być bardziej wrażliwszy od męskich narządów, które są na zewnątrz ciała.
Zgłoś
Avatar
Taszar92 2018-08-29, 13:54
Najbardziej mnie ciekawi jak udało się stwierdzić to co boli bardziej.. Raczej trudno żeby kobieta powiedziała że kop w jaja boli bardziej niż w cipkę..
Zgłoś
Avatar
licho_nie_spi 2018-08-29, 13:59 1
a gdyby jej tak odgryzła warę jak Tyson ucho

Taszar92 napisał/a:

Najbardziej mnie ciekawi jak udało się stwierdzić to co boli bardziej.. Raczej trudno żeby kobieta powiedziała że kop w jaja boli bardziej niż w cipkę..



Na to jest bardzo szybkie wytłumaczenie, mówisz: a gdybym ja Cb kopnął w jajniki!?.... przecież wiadomo ,jądra to ograny wewnętrzne na zewnątrz tak więc MUSI to boleć najbardziej na świecie...chuj z rodzeniem...my mamy jądra na zewnątrz...
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-08-29, 14:03
Taszar92 napisał/a:

Najbardziej mnie ciekawi jak udało się stwierdzić to co boli bardziej.. Raczej trudno żeby kobieta powiedziała że kop w jaja boli bardziej niż w cipkę..


Bardziej boli to co jest mocniej unerwione...
Zgłoś
Avatar
gre.g 2018-08-29, 14:32
Niesportowe zachowanie.
Zgłoś
Avatar
coziro 2018-08-29, 14:57 1
Cwana suka
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-08-29, 14:59
Erutlev napisał/a:

Potem się będą z tego jeszcze śmiały



To to na bank, taka pamiątka w internecie do konca zycia
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-08-29, 16:26 8
Maja83 napisał/a:

Łechtaczka jest wrażliwsza od jaj (mimo skamlenia chłopców, nie znają prawdziwego bólu krocza), jak tam trafiła to puchar dla niej.



Ale Ty jesteś przytrzymana... Jeśli do Ciebie nie dociera anatomia to spróbujemy przekazem np kop w jaja może byc śmiertelny... W Polsce było parę takich przypadków (zielona góra rok temu np) nie mówiąc o świecie. Także wsadz sobie te brednie między bajki i marsz na sabat
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-08-29, 16:38
Nie wiem w ogóle po co komentujecie denne żale tej feministki. Widać, że niedoruchane to to jest.
Zgłoś
Avatar
wglowiesieniemiesci 2018-08-29, 17:17
widac że to było mocne ugryzienie heheh bedzie szyte
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-08-29, 18:02
@maja83 Jeszcze Ci mało po wczorajszej porażce ?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2018-08-29, 18:14 2
Ja tu widzę kilkusekundową grę wstępną, minetkę i szybki orgazm
Kobiet nie zrozumiesz. Drze się jak jej miło, drze jak nie miło, drze jak ją boli, drze jak się boi... A chłop się drze jak trzeba
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-08-29, 21:14 1
tak wyglądają równe prawa dla płci,
/ obstawiam że ta napierdalający, ma faję /
ale kurwiszony i tak nie pojmują

TB303 napisał/a:

A ja głupi zawsze myślałem, że robienie minetki polega na lizaniu.


facetom owszem,
pewnie rzadko masz kobiety
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie