18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Eryk88896 2020-01-05, 3:10 2
silwerbalk napisał/a:

Jeśli za puszczenie się to prawidłowo i nie kupuje tłumaczenia że temu bo czuła się samotna że szukała czegoś innego itp pie**olenie facet w robocie zapie**ala by miała na życie a ta skacze na inny korzeń no ty k***o...



Sory ale czlowiek robi co chce i jak ktos go bije za to ze ma jakas ideologie niewolnicza w zwiazku ktora sobie ustanowil to nie daje mu prawa do napierdalania kogos za to ze drugi czlowiek zyje innymi zasadami. Jakby byli w malzenstwie prawnym to moglby sie z niego wywiazac a napierdalanie kogos za to ze wyruchal sie z kims innym jest tylko i wylacznie patologia ze strony czlowieka ktory napierdala. No sory ale czlowiek nie jest towarem ani nie musi zyc wedle twoich regul. Ale to dziki kraj w normalnym kraju taki typ powinien dostac strzala w leb kilka razy, tak samo kobieta ktora by kogos napierdalala za "zdrade" XDD Nie ma takiego przestepstwa jak zdrada wiec lincz spoleczny jest przestepstwem i wyjebane.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2020-01-05, 4:02 10
Eryk88896 napisał/a:

Sory ale czlowiek robi co chce i jak ktos go bije za to ze ma jakas ideologie niewolnicza w zwiazku ktora sobie ustanowil to nie daje mu prawa do napierdalania kogos za to ze drugi czlowiek zyje innymi zasadami. Jakby byli w malzenstwie prawnym to moglby sie z niego wywiazac a napierdalanie kogos za to ze wyruchal sie z kims innym jest tylko i wylacznie patologia ze strony czlowieka ktory napierdala. No sory ale czlowiek nie jest towarem ani nie musi zyc wedle twoich regul. Ale to dziki kraj w normalnym kraju taki typ powinien dostac strzala w leb kilka razy, tak samo kobieta ktora by kogos napierdalala za "zdrade" XDD Nie ma takiego przestepstwa jak zdrada wiec lincz spoleczny jest przestepstwem i wyjebane.


Dorośnij gówniarzu...

Zgłoś
Avatar
Halman 2020-01-05, 5:09 3
harda sucz i na swój sposób ładna....
Zgłoś
Avatar
Earl Grey 2020-01-05, 5:59 1
Mam na służbowym taki dźwięk sms-a ustawiony. Prawie kurwa zawału dostałem.
Zgłoś
Avatar
VinceXXX 2020-01-05, 8:06 1
Szkoda, że to nie maczeta...
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-01-05, 9:16 2
bo zdrada w małżeństwie z dziećmi powinna być przestępstwem i karana jak w islamie, ukamienowaniem publicznym
Zgłoś
Avatar
V8ROG 2020-01-05, 9:57
SZARY_Z_SZEREGU napisał/a:

babie pociąć pysk, fagasa zapierdolić. Tyle w temacie



Ty to chyba z kryminalu wyszedłeś... Pozdrów ziomków z paki

Zgłoś
Avatar
solltys 2020-01-05, 10:16 10
Eryk88896 napisał/a:

Sory ale czlowiek robi co chce i jak ktos go bije za to ze ma jakas ideologie niewolnicza w zwiazku ktora sobie ustanowil to nie daje mu prawa do napierdalania kogos za to ze drugi czlowiek zyje innymi zasadami. Jakby byli w malzenstwie prawnym to moglby sie z niego wywiazac a napierdalanie kogos za to ze wyruchal sie z kims innym jest tylko i wylacznie patologia ze strony czlowieka ktory napierdala. No sory ale czlowiek nie jest towarem ani nie musi zyc wedle twoich regul. Ale to dziki kraj w normalnym kraju taki typ powinien dostac strzala w leb kilka razy, tak samo kobieta ktora by kogos napierdalala za "zdrade" XDD Nie ma takiego przestepstwa jak zdrada wiec lincz spoleczny jest przestepstwem i wyjebane.



Jak dorośniesz i znajdziesz sobie dziewczynę, taka normalną na dłużej na której będzie Ci zależało to podeślij mi namiary na nią na priv, wpadnę, wyrucham.
Zgłoś
Avatar
B................1 2020-01-05, 10:28
przypomniało mi się to uderzenie deską w głowę dziewczyny za zdradę ładnie pękł jej rdzeń kręgowy
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2020-01-05, 10:57
Pewnie głupi jestem, ale po co jakikolwiek czas tracić na kogoś kto ma Cię w dupie, w momencie potwierdzenia tej zdrady można uciąć jakikolwiek kontakt jak tak bardzo źle się z tym czuje. Jakby napierdalanie tej baby miało jej wbić myślenie do głowy "mmm to jest ten jedyny, nigdy więcej go nie zdradzę". Mnie raczej by przekonał do "uuu panie, szukaj pan nowej kuciapki"
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2020-01-05, 11:31 1
Przyszło ci do głowy ze to może być małżeństwo albo związek kilkuletni albo i dłuższy gdzie są dzieci ,dom wszystko co masz to wspólne ?
Takich związków nie kończy się zabraniem swojego laptopa i szczoteczki do zębów i zablokowaniem nr w telefonie .
Ile ty masz lat ? Ps
Wpierdol w takiej sytuacji słuszny
DoubleBorger napisał/a:

Pewnie głupi jestem, ale po co jakikolwiek czas tracić na kogoś kto ma Cię w dupie, w momencie potwierdzenia tej zdrady można uciąć jakikolwiek kontakt jak tak bardzo źle się z tym czuje. Jakby napie**alanie tej baby miało jej wbić myślenie do głowy "mmm to jest ten jedyny, nigdy więcej go nie zdradzę". Mnie raczej by przekonał do "uuu panie, szukaj pan nowej kuciapki"

Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-01-05, 11:52 1
jak ja bym miał tak napierdalać pierwszą żone to już dawno by nie żyła a tak rozstaliśmy się kulturalnie.Jak kobieta lubi kutasy to nawet spychem jej niezatrzymasz.
Zgłoś
Avatar
sutello 2020-01-05, 14:01
widać ,że za młodu musiał trzepać dywan
Zgłoś
Avatar
dadar123 2020-01-05, 14:51
Baba zdradziła, pewne jest też, że mąż już nie podupcy
Zgłoś
Avatar
raistpol 2020-01-05, 17:49
ale ją smaga. Ale zobaczcie, taką to i podczas ruchania po dupie wypierzesz a ona przy pierwszej krwawej kresce dopiero jęknie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie