18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Ja to tu tylko zostawię, zajumane widać skąd :lodowka:

AN...........or
2017-08-28, 20:54
to jest jakaś cwe*nia nie klub, mimo to w sumie chętnie bym się tam wybrał.

2017-08-28, 21:16
zna ktoś adres tego klubu :P

2017-08-28, 22:07
Insaner napisał/a:

Odnoszę wrażenie, że im więcej jest takich wstawek typu "czytacie na własną odpowiedzialność" , "to obrzydliwe, ale wam skopiowałem" , "to nie moje, tylko zaj***ne" , "tutaj uwaga pedalstwo" tym większe jest prawdopodobieństwo tego, że autor jest homo. Normalny człowiek nie boi się tak panicznie oskarżeń o to że może mieć problem z orientacją. Co najwyżej kryptogeje :tecza: :tecza: :tecza:



i tak sobie tłumacz,
nawet więcej, nie jeden psychoanalityk i psycholog potwierdzą twoją teorię, ta właśnie chora współczesność, każe mówić debilom innym debilom, że to co kiełkuje w głowie to jest normalne, choćby głowa była chora, bo najważniejsze to odnaleść siebie, oczywiście w nawet chorej głowie, najważniejszy jestem JA, nieważne że jestem schizem, najważniejszy jestem ja, w dupie masz mieć innych, bo przecież jestem JA, więc to co myślę powiem , ale jak nie myślisz jak ja to pewnie nie jesteś normalny,

podsumowując, gdy piszesz na pedała, pedałkę, to pewnie sam/a nim jesteś,

tylko mam problem w definicji, bo kobiety, które znam plują na homoseksualizm,
no chyba że coś przeoczyłem

2017-08-28, 22:35
elfis napisał/a:

ylko mam problem w definicji, bo kobiety, które znam plują na homoseksualizm, no chyba że coś przeoczyłem



Nic dziwnego. Mało chłopa, a takiego zdatnego do czegokolwiek to już w ogóle. A tu konkurencja ;-)

2017-08-28, 22:57
voidinfinity napisał/a:



Nic dziwnego. Mało chłopa, a takiego zdatnego do czegokolwiek to już w ogóle. A tu konkurencja ;-)



nie dzisiaj i nie w tym temacie,
wrócimy do ubliżania sobie , gdy pojawi się temat polityki lub religii,
ok

2017-08-28, 23:24
@up

A coś nieprawdziwego powiedziałem? ;-) Baby nie lubią pedziów bo to potencjalna konkurencja, do znalezienia faceta, który będzie im zapewniał dobrobyt. Podkreślam dobrobyt - czyli nie chodzi o homosapiens z fiutem, tylko homosapiens z fiutem i dobrze płatną pracą.

Pedziów akceptują za to babki, które nie uważają że potrzebują faceta do czegoś innego niż pchania w otwór. Taki się zawsze znajdzie.

2017-08-29, 00:02
voidinfinity
poniekąd, tak
masz rację
ale nie rozwijam wątku, spać mi się chce

może kiedyś

2017-08-29, 00:06
elfis napisał/a:



i tak sobie tłumacz,
nawet więcej, nie jeden psychoanalityk i psycholog potwierdzą twoją teorię, ta właśnie chora współczesność, każe mówić debilom innym debilom, że to co kiełkuje w głowie to jest normalne, choćby głowa była chora, bo najważniejsze to odnaleść siebie, oczywiście w nawet chorej głowie, najważniejszy jestem JA, nieważne że jestem schizem, najważniejszy jestem ja, w dupie masz mieć innych, bo przecież jestem JA, więc to co myślę powiem , ale jak nie myślisz jak ja to pewnie nie jesteś normalny,

podsumowując, gdy piszesz na pedała, pedałkę, to pewnie sam/a nim jesteś,

tylko mam problem w definicji, bo kobiety, które znam plują na homoseksualizm,
no chyba że coś przeoczyłem



Masz jeszcze chyba inny problem...
Czytać się tego nie da, nie umiesz korzystać ze znaków interpunkcyjnych...?

Zdrowy normalny facet zaśmieje się na widok takiego tekstu lub go zignoruje i przewinie stronę dalej. Jeśli kogoś to bardzo dotyka to znaczy, że coś z nim nie halo skoro odbiera to tak "osobiście" ;-)

2017-08-29, 08:14
Insaner napisał/a:



Masz jeszcze chyba inny problem...
Czytać się tego nie da, nie umiesz korzystać ze znaków interpunkcyjnych...?



a co to jest interpunkcyjnych

i jaki ku*as każe ci mnie czytać

ps.
jak wypijesz tyle co ja wczoraj, to zrozumiesz

2017-08-29, 12:20
Ciekawe jak taka impreza wygląda w klubie dla lesbijek

2019-08-16, 05:35
łomatko napisał/a:

Tak było, znam osobiście tego gościa.



Znasz go bo to ty zabrałeś mu telefon.