18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
yoyoyo 2013-05-13, 10:46 3
Bacutil napisał/a:

Piwo za słowacki komentarz.



Chyba jednak czeski. Tym bardziej, że gra Sparta Praga i Mlada Boleslav.
Zgłoś
Avatar
muk159 2013-05-13, 10:48
Gdyby nie czarnuch to powiedziałbym, że przypadkiem
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-13, 11:11 1
Cardioceras napisał/a:


Po chuj to się schylałeś żeby internet dostać.

Tępa pizda z murzynka. Był spóźniony i nogę powinien cofnąć. Parę meczów obejrzy przed TV.



Cała sytuacja działa się w ułamku sekundy. Mało kto ma taki refleks żeby zareagować. A jak ktoś sobie siedzi przed kompem i ogląda powtórki w zwolnionym tempie to myśli, że w chuj czasu na zastanowienie było i się mądrzy.
Zgłoś
Avatar
M@rio 2013-05-13, 11:19
yoyoyo napisał/a:


Chyba jednak czeski. Tym bardziej, że gra Sparta Praga i Mlada Boleslav.


To jest czeski mecz, ze słowackim komentarzem, puszczonym dla Ukraińców w ruskim telewizorze....
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-05-13, 11:46 1
Cytat:

Cytat:

Chyba jednak czeski. Tym bardziej, że gra Sparta Praga i Mlada Boleslav.



To jest czeski mecz, ze słowackim komentarzem, puszczonym dla Ukraińców w ruskim telewizorze....



Oglądany w Polskim Sadisticu.

Tak w ogóle ogladając ten faul mnie naszło, żeby ilość pauzowanych meczy przez takiego debila, który brutalnie i bezmyślnie fauluje była równa minimum tyle, ile faulowany musi pauzować od gry w pełni swojej formy. Nauczyłoby takie coś od koszenia rywali jak popadnie. Bo teraz dostanie 3 mecze w zawieszeniu, które spędzi na lajcie popijając piwko, podczas gdy tamten koleś będzie się modlił, by zagrać ponownie w nogę. Zero tolerancji dla takich przypierdoleńców.

@Plecionkarz to było celowe zagranie. Bambus wiedział że nie zdąży przed obrońcą wybić piłki więc wszedł nakładką. Kara jak najbardziej zasłużona, to ma być futbol, nie rozpierdalanie nóg rywalom.
Zgłoś
Avatar
t................r 2013-05-13, 12:01
dlatego wolę grać w siatkówke:)
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-05-13, 13:25
E tam, dopiero maj. Liczę, że jeszcze w tym roku komuś urwie głowę na boisku
Zgłoś
Avatar
skcsadol 2013-05-13, 13:27
Pacz jaki jebany symulant! rzucił mu sie pod nogi, ten go kurwa ledwo musnął, a ten sie tarza jak świnia w gnoju... ehhh
Zgłoś
Avatar
NecroVision 2013-05-13, 13:48
Nie cierpie jak ktos na boichu wjeżdza korami itp... Nie wymagam wiadomo zeby sie wogole nie dotykac itp., rozumiem gra ciałem, lekkie rozpychanie sie itp., ale kurwa coś takiego? Nogi poupierdalać za takie wjazdy...
Zgłoś
Avatar
Wyzysk 2013-05-13, 14:06 1
Piłka to w ogóle zjebany sport jestem ciekawy co miał zrobić w takiej sytuacji kurwa polecieć do góry? no kurwa a w sumie jebać to piłka to gówno i tyle ;x
Zgłoś
Avatar
DaNNiOoZ 2013-05-13, 15:12
Klepie, jak Najman mate
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-05-13, 15:30
czarnuch w slowackiej lidze ? buahaha !
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-05-13, 15:37
@ up

Od kiedy Praga to Słowackie miasto? Kurwa mać, masz 25 lat i jeszcze nie zdążyłeś tego ogarnąć?
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-13, 19:44
Generał_Gangbang napisał/a:

Identyczna sytuacja jak Wasilewskiego z Witselem. Tylko że Wasyl miał mniej szczęścia.


za ,,o ja olaolaola" w 0:41 duży browar.
Zgłoś
Avatar
brb 2013-05-13, 21:44
MCL napisał/a:

ak w ogóle ogladając ten faul mnie naszło, żeby ilość pauzowanych meczy przez takiego debila, który brutalnie i bezmyślnie fauluje była równa minimum tyle, ile faulowany musi pauzować od gry w pełni swojej formy. Nauczyłoby takie coś od koszenia rywali jak popadnie. Bo teraz dostanie 3 mecze w zawieszeniu, które spędzi na lajcie popijając piwko, podczas gdy tamten koleś będzie się modlił, by zagrać ponownie w nogę. Zero tolerancji dla takich przypierdoleńców.



Moim zdaniem faulujący w tak bezwzględny sposób powinien dostać dożywotni zakaz zawodowej gry w piłkę nożną.
Czarnuch z premedytacją zniszczył zdrowie/karierę/życie drugiego człowieka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie